Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.310
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
πολύ εκνευριστικό,
να πηγαινεις σε οργανωμένη παραλία, να παραγγέλνεις, να σου φερνουν τα ποτά κ τον λογαριασμό των 7,5 ευρω, να βγαζεις χαρτονομισμα των 10ε να πληρωσεις, και να σου λεει ο σερβιτόρος
" εχετε ψιλά? δεν εχω για τα ρέστα σας"
Τότε αγαπητέ Θάνο του λες "ε όταν βρεις ρέστα ξαναέλα να σε πληρώσω". Δική του υποχρέωση είναι να έχει ψιλά, όχι του πελάτη να τρέχει στα περίπτερα αντί να ξεκουράζεται στην ξαπλώστρα που χρυσοπλήρωσε.
 

Nicolas

Member
Μηνύματα
188
Likes
436
Επόμενο Ταξίδι
......
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καραϊβική
Χρειαστηκα φορολογικη ενημεροτητα και ενω δεν χρωσταω τιποτα, το taxis,δεν μου επετρεπε να το εκτυπωσω σπιτι,παιρνω το δισακι μου στον ωμο και τραβω κατα εφορια μερια....."τι εγινε;γιατι δεν μπορω να εκτυπωσω φορολ.ενημεροτητα"..."ααα...δεν μπορειτε απο το σπιτι,γιατι οφειλετε τον φορο της φετινης δηλωσης...:confused:"...."μα δεν εχει παρελθει η ημερομηνια πληρωμης..."..."το συστημα,μπλοκαρει τη διαδικασια εκδοσης,μονο εμεις μπορουμε να το εκδωσουμε.....:eek:"
Το κρατος στην εξυπηρετηση του πολιτη......:icon_evil:
Καλά εισαι....Εγω ακόμα τραβιεμαι γιατι στην δικη μου Ε1 περάστηκε η συνταξη ΟΓΑ του παππού μου(!!!), ο ογα ακομα βεβαια δεν αποφασισε να το διορθωσει οπότε θα πρεπει να γινουν οι εκκαθαρισεις και μετα να κανω διορθωτική στην εφορια....Καλα κρασια δλδ,απο το πουθενα βρεθήκαμε να τρεχουμε χωρίς λόγο :confused:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.310
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο Παπαγεωργόπουλος από ισόβια τελικώς χρεώθηκε μόνο 12 χρόνια, άρα αν εκτίσει τα 3/5 βγαίνει όπου να' ναι και κατεβαίνει και υποψήφιος. Άντε... και στου Άκη.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μάλλον θα το ανέφερε κάποιος στο παρελθόν,αλλά έρχεται το Cirque Du Soleil Αθήνα και Θεσσαλονίκη τέλος Σεπτέμβρη (για Αθήνα) και αρχές Οκτώβρη(για σελανίκ) με τιμές από 35 ευρώ(28 το φοιτητικό).
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.310
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τσίρκο γίναμε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom