Ενοικίαση αυτοκινητου σε αεροδρομια

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εχω την εντυπωση οτι αυτη η καλυψη παρεχεται απο την autoeurope ως εξτρα καλυψη και οχι απο την εταιρεια ενοικιασεως, επομενως ναι, θα σου κρατησουν το ποσο στη πιστωτικη και επιπλέον προσεξε μηπως εκει η εταιρεια σου χρεωσει και αυτη τετοια καλυψη, διαβασε καλα το συμβολαιο πριν υπογραψεις.
Τοτε θα εγραφε refundable excess...αλλο το zero excess που το δινει η εταιρεια πχ
Budget.
Θα σου κρατησουν οτι αναγραφεται στους ορους παντως. Δηλ ενα μικρο ποσο για καυσιμα κλπ.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Τοτε θα εγραφε refundable excess...αλλο το zero excess που το δινει η εταιρεια πχ
Budget.
Θα σου κρατησουν οτι αναγραφεται στους ορους παντως. Δηλ ενα μικρο ποσο για καυσιμα κλπ.
Να προτιμήσω δηλαδή με zero excess, έτσι;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ας πουμε Ιταλια... που ειναι και το στοιχειο σου. Γνωριζεις εκει εταιρειες να μου υποδειξεις?
Ειπα τοπικες. Αναλογα με το που πας θα βρεις τοπικες. Κανε την αναζητηση σου κ θα βρεις ενα σωρο. Επικοινωνεις μετα μαζι τους κ οκ.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ειπα τοπικες. Αναλογα με το που πας θα βρεις τοπικες. Κανε την αναζητηση σου κ θα βρεις ενα σωρο. Επικοινωνεις μετα μαζι τους κ οκ.
οκ,καταλαβα ευχαριστω
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
172
Likes
449
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πολλες. Τοπικες συνηθως.αναλογα με το που πας.
Samion εγώ που έψαχνα για Γερμανια, συγκεκριμένα Mainz, Koblenz δεν έχω βρει κάτι... μήπως επειδη ειναι πιο μικρές περιοχές δεν έχει, ή δεν έψαξα καλά?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Samion εγώ που έψαχνα για Γερμανια, συγκεκριμένα Mainz, Koblenz δεν έχω βρει κάτι... μήπως επειδη ειναι πιο μικρές περιοχές δεν έχει, ή δεν έψαξα καλά?
Δεν ξερω για Γερμανια. Υποθετω οπως κ στην Ιταλια κατι θα βρεις.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Θέλουμε να νοικιάσουμε ένα μικρό αυτοκίνητο από αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης με επιστροφή πάλι στο αεροδρόμιο. Εχει να προτείνει κανείς οικονομική εταιρία που να μην έχει περιορισμό στα χλμ; Ευχαριστώ!
 
Μηνύματα
31
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Μαγιόρκα
παιδιά πάω Μαγιόρκα τον Ιουλίου και σκέφτομαι να νοικιάσω αυτοκίνητο. Κάποιες εταιρίες που δεν ξέρω εχουν τρομερά χαμηλές τιμές και δεν ξέρω αν έχουν καλό στόλο και αν είναι αξιόπιστες . Επίσης σε κάποιες εχει στα καύσιμα την προαγορά καύσιμων με επιστροφή χρημάτων. Εσεις τι μου προτείνετε; Μικρή εταιρία ή πολυεθνική; Με γεμάτο ρεζερβουάρ και ασ ειναι μεγαλύτερη η τιμή ή με προαγορά καύσιμων;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom