Γερμανία Παραμυθένια Χριστούγεννα στη Βαυαρία...

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου. Αρχές Δεκέμβρη θα κάνουμε ένα ταξιδάκι. Όσο λατρεύω τα Χριστούγεννα στο εξωτερικό, άλλο τόσο μου αρέσουν και στην Αθήνα οικογενειακά :) Αναμένουμε με αγωνία την ιστορία σου. Τέλεια, με 15 ημέρες ταξιδάκι έχεις να ρίξεις γράψιμο και εμείς διάβασμα :p
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου. Αρχές Δεκέμβρη θα κάνουμε ένα ταξιδάκι. Όσο λατρεύω τα Χριστούγεννα στο εξωτερικό, άλλο τόσο μου αρέσουν και στην Αθήνα οικογενειακά :) Αναμένουμε με αγωνία την ιστορία σου. Τέλεια, με 15 ημέρες ταξιδάκι έχεις να ρίξεις γράψιμο και εμείς διάβασμα :p
Καταπληκτικά!!! Αρχές Δεκέμβρη ειδικά αν πάτε Βαυαρία-Αυστρία θα βρείτε και όλες τις χριστουγεννιάτικες αγορές ανοιχτές!!! Θα είστε από τους τυχερούς! Αν το αποφασίσετε για εκεί και έχεις καμιά απορία που δεν σου κάλυψε η ιστορία, θα χαρώ πολύ να βοηθήσω αν μπορώ!
Χαχαχα, έτσιιιι...σας θέλω διαβαστερά παιδιά :bounce: !!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμείς θα πάμε στην Αγγλία, η οποία δεν υστερεί από Χριστουγεννιάτικο στολισμό και αγορές :p. Διάβαζα την ιστορία σου σε μια πολύ καλή μου φίλη που θα πάει Βαυαρία αρχές Νοέμβρη. Αν προκύψει κάποια απορία θα σου πω. Σε ευχαριστούμε πολύ :)
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
12.30 το ραντεβού μας για την ξενάγηση στο εσωτερικό του κάστρου...11 ευρώ αν θυμάμαι καλά το εισιτήριο! Η ξενάγηση έγινε στην ελληνική γλώσσα με ηχογραφημένη φωνή συγκεκριμένα για το δικό μας group!
Καλησπερα!Το ραντεβου για την ξεναγηση στα ελληνικα το εκλεισες μεσω ιντερνετ??αν ναι απο πιο σαιτ?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Καλησπερα!Το ραντεβου για την ξεναγηση στα ελληνικα το εκλεισες μεσω ιντερνετ??αν ναι απο πιο σαιτ?
Μεσα στο Neuschwanstein η ξεναγηση γινεται υποχρεωτικα απο ξεναγους του καστρου.Ειναι μεσα στο εισητηριο σου.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Πολύτιμες πληροφορίες ευχαριστώ !Φεύγω για Μόναχο και Νυρεμβέργη στις 6/12/2014!
Να'σαι καλά!!! Την καλύτερη περίοδο πας...οι χριστουγεννιάτικες αγορές θα σε ξετρελάνουν!!! Καλά να περάσεις..και να δοκιμάσεις πολλές λιχουδιές!
 

binio_panp

Member
Μηνύματα
64
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σε όλους βρήκα αρκετά εστιατόρια και καλές κριτικές. Μου αρέσει πολύ η τζαζ μουσική και θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζί να με ενημερώσει! Πέρασαν οι μέρες φεύγουμε 6/12/2014 !!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.244
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom