Καμμιά πίτα θα κόψουμε;

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
παρων . ναι σε ολα .
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.877
Likes
14.379
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι εγώ παρούσα !
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μήπως πρέπει να:
  1. Ορίσουμε και την ώρα της συνάντησης;
  2. Κλείσουμε τραπέζι;
  3. Παραγγείλουμε πίτα;
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
και εγω μεσα ειμαι αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιατι εχω αλλα 4 μαθηματα να δωσω στις επομενες μερες
 
Last edited by a moderator:

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ανελαβα την πρωτοβουλια και μιλησα με το Prince Brasserie.
Μπορουν να μας κανουν κρατηση χωρου - την περασμενη Κυριακη ειχαν 2 αναλογες εκδηλωσεις.
Μου ζητησαν αν μπορουμε να το κανουμε κατα τις 2 που θα εχει περασει η ωρα αιχμης, μπορουν να κρατησουν τον μπουφε μεχρι τις 4 ή οσο παει.
Τι λετε 12 ή 2??
Εκανα μια αρχικη κρατηση για τις 12 αλλα η ωρα τροποποιειται αν βολευει τους περισσοτερους.
Επίσης μπορουν να αναλαβουν βασιλοπιτα απο το Plaisir με 25 ευρω συνολο (2 κιλα) η οποία φτανει τουλαχιστον για 20-22 ατομα.
Φυσικα μπορουμε να παραγγειλουμε απο οπουδηποτε απλα με αυτο τον τροπο γλυτωνουμε το κουβαλημα!
Ο,τι θελετε!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ανελαβα την πρωτοβουλια και μιλησα με το Prince Brasserie.
Μπορουν να μας κανουν κρατηση χωρου - την περασμενη Κυριακη ειχαν 2 αναλογες εκδηλωσεις.
Μου ζητησαν αν μπορουμε να το κανουμε κατα τις 2 που θα εχει περασει η ωρα αιχμης, μπορουν να κρατησουν τον μπουφε μεχρι τις 4 ή οσο παει.
Τι λετε 12 ή 2??
Εκανα μια αρχικη κρατηση για τις 12 αλλα η ωρα τροποποιειται αν βολευει τους περισσοτερους.
Επίσης μπορουν να αναλαβουν βασιλοπιτα απο το Plaisir με 25 ευρω συνολο (2 κιλα) η οποία φτανει τουλαχιστον για 20-22 ατομα.
Φυσικα μπορουμε να παραγγειλουμε απο οπουδηποτε απλα με αυτο τον τροπο γλυτωνουμε το κουβαλημα!
Ο,τι θελετε!
Είτε 12, είτε 2, εμάς δεν μας πειράζει. ΟΚ και για την πίτα. Thx για την πρωτοβουλία.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Μιας και είστε πιο οργανωτικά παιδάκια από εμάς τους νότιους, αν θέλετε να ανοίξουμε κι ένα θέμα με δηλώσεις συμμετοχής για να οργανωθείτε καλύτερα ρίξ΄τε σύρμα!;)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.727
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ναι σε όλα και από μας, ό,τι ώρα θέλετε είμαστε μέσα. Καλά έκανες και για την πίτα. Ανυπομονώ να σας δω όλους :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom