2015.Που πάμε;

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Υ.Γ. Κι αν πάρω φόρα, με βλέπω και το Μάιο μάλλον κανά τριήμερο-τετραήμερο κάπου δε ξέρω ακόμα :haha:
Λοιπόν.. Άρτι αφιχθείσα από Μαδρίτη όπου έκανα και μια εκδρομούλα Τολέδο, η εμπειρία της "μοναξιάς" έτσι κι έτσι αλλά δε με χάλασε, οπότε μόλις έκλεισα κι ένα τριημεράκι Βενετία τέλη Μαίου :clap::clap:

Βενετία ήμουν μόνο περαστική για 2-3 ωρίτσες πέρυσι τον Αύγουστο και θέλω τώρα να πάω να την ευχαριστηθώ! Θεού θέλοντος λοιπόν-γιατί έχουμε 3 μήνες ακόμα- ελπίζω να πάω φέτος.. Βέβαια είναι και η έρμη η Volotea στη μέση γιατί με αυτή θα πάω (γυρίζω με Aegean) μη μου τα χαλάσει :(:( Αμ ο Σόιμπλε? Που τον πας αυτόν? :eek: Τέλος πάντων ας μη το γκαντεμιάζω!
 
Last edited:

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Μάιο (12 με 20 του μηνός) σε Εδιμβούργο,St Andrews,νησί Skye και Γλασκώβη .Ανυπομονώ!!! :)
 

xarisro

Member
Μηνύματα
36
Likes
95
Για φέτος μου έχει κολλήσει ένα ταξίδι στην KINA και φυσικά με πρακτορείο, δεν θέλω να σπάσω το κεφάλι μου με ψαξίματα και ακαταλαβίστικα κινέζικα.

Τι λέτε αξίζει ? Παρακαλώ για γνώμες και προσφορές.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Για φέτος μου έχει κολλήσει ένα ταξίδι στην KINA και φυσικά με πρακτορείο, δεν θέλω να σπάσω το κεφάλι μου με ψαξίματα και ακαταλαβίστικα κινέζικα.

Τι λέτε αξίζει ? Παρακαλώ για γνώμες και προσφορές.
Άμα δει το μήνυμα σου η @dim kyr θα σου προτείνει διάφορα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Για φέτος μου έχει κολλήσει ένα ταξίδι στην KINA και φυσικά με πρακτορείο, δεν θέλω να σπάσω το κεφάλι μου με ψαξίματα και ακαταλαβίστικα κινέζικα.

Τι λέτε αξίζει ? Παρακαλώ για γνώμες και προσφορές.
Παρακαλώ ό,τι ερώτηση θέλεις να κάνεις, να τη γράψεις σε αντίστοιχα θέματα για Κίνα.
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ασία.22/?prefix_id=26
Εδώ είσαι off-topic :)
 

MilouM

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Εκτός Ελλάδας, όπου ναναι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φίτζι, Ιαπωνία, Κορέα...
Δευτέρα φεύγω για Βαλκάνια!!!:bounce:Είχα να πάω εξωτερικό από το Γενάρη και μου έλειψε η ατμόσφαιρα!!! Ας ευχαριστηθώ λίγο πριν αρχίσουνε τα ζόρια στο Λύκειο!
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Έρχεται ένα ΠΣΚ στα νότια του νομού Χανίων, Σεπτέμβριος με Λέρο, Πάτμο, Κάρπαθο, Κάσο, Τήλο, Χάλκη και με το καλό Οκτώβριο στη Ρώμη (δεύτερη φορά)..Από Θεσσαλονίκη όμως, μετακόμιση μετά από δύο όμορφα χρόνια στα Δωδεκάνησα!! Την υγειά μας να έχουμε, να ετοιμαστούμε και για τα extreme:D
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
29 και σήμερα για το μαγικό Εκουαδόρ!
1 και σήμερα για Αθήνα!5 και σήμερα για Θεσσαλονίκη.

Με την ευκαιρία να πω πως όποιος/α τον επόμενο χρόνο το σκέφτεται για ταξίδια σε κεντρολατιναμέρικα και είναι solo traveller ή θέλει παρέα μπορεί να μου στέλνει μήπως και παιχτεί καμιά φάση:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom