Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

allaround

Member
Μηνύματα
7
Likes
1

vasmav

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Παιδια μεταξυ των δυο τι θα διαλεγατε? πανω κατω τα ιδια ειναι? Εχω κρατησει κ τα δυο κ ψαχνω να διαλεξω ενα απο αυτα αν δεν βρω καμμια προσφορα τελευταια στιγμη. Παω 14/4-18/4

https://www.booking.com/hotel/it/gl...518bf1c88e4822707d87125496cX1;highlight_room=

https://www.booking.com/hotel/it/ba...9d9eac73826b4eba34056a5eb59X1;highlight_room=

Σας ευχαριστώ πολύ!
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σε όλους! Θα επισκεφτώ κι εγώ τη Ρώμη. Θα μείνω στην περιοχή via Veneto- via Boncompagni. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πως μπορώ να φτάσω από εκεί στο Κολοσσαίο και στο Βατικανό. Καλύτερα με μετρό ή με λεωφορείο; Και από που θα τα πάρω; Χίλια συγνώμη εαν έχει ξανα απαντηθεί η συγκεκριμένη ερώτηση!!!
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
Για Βατικανο πας στην piazza barberini, εχει σταση μετρο και κατεβαινεις στη σταση ottaviani, μετα απο 4 στασεις νομιζω. Εχει 5-10 λεπτα περπατημα και φτανεις. Τωρα για colosseo εχει την ομωνυμη σταση, αλλα νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις συρμο στο termini. Στην piazza barberini εχει τη γραμμη Α, ενω το colosseo ειναι στη γραμμη Β, απλως πρεπει να αλλαξεις 2 συρμους αν θυμαμαι καλα.
 

jimkGR

Member
Μηνύματα
63
Likes
258
Να ρωτήσω κάτι. Κοιτάζω να κλείσω εισιτήρια για το Βατικανό μετά τις 20 Μάη, αλλά δείχνει στο σάιτ τους ότι δεν είναι διαθέσιμα για μετά τις 19 του Μάη. Θα είναι κλειστό το Βατικανό για κάποιο λόγο ή συμβαίνει κάτι άλλο;
 

takis90

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους!
Έχω κλείσει για Ρώμη 4 με 6 Απρίλη!Έχουν γραφτεί τόσα πολλά βλέπω,αλλά θα ρωτήσω για κάποιον που έχει πάει πρόσφατα.
Μου μένουν τα δωμάτια.Έχετε καμιά πρόταση;
Ποια περιοχή να προτιμήσω;
Θα θελα γύρω στα 170ευρώ για δίκλινο κ δύο νύχτες.
 
Last edited:

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Το άφησες πολύ αργά.Είναι μέρες του Πάσχα και αμφιβάλω αν θα βρεις κάτι σε καλή τοποθεσία,τιμή και αξιοπρεπές.Για τι μπάτζετ μιλάμε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.770
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom