10 χρόνια Travelstories

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψα αυτό το site πριν λίγους μήνες-για 10χρόνια ζούσα στη μαύρη-μαυρίλα! Και μάλιστα το "προωθώ¨ και στους γνωστούς και φίλους για ταξιδιωτικες πληροφορίες. Χρόνια πολλά Travelstories, να τα χιλιάσεις!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Χρόνια Πολλά αγαπημένο μου TravelStories!

Είμαι εδώ και χρόνια μέλος, άλλες φορές συμμετέχω ενεργά, άλλες φορές απλώς διαβάζω ιστορίες άλλων μελών ή αναζητάω πληροφορίες.

Μπορεί τον τελευταίο καιρό λόγω διαφόρων θεμάτων να έχω "χαθεί", ωστόσο, ποτέ δεν έπαψα να σε επισκέπτομαι και, φυσικά, να σε θεωρώ το κορυφαίο ελληνικό site σχετικά με τα ταξίδια!!!

Συγχαρητήρια σε όλους όσους έχουν φθάσει το TravelStories εκεί που βρίσκεται σήμερα κι εύχομαι να πάει ακόμα παραπάνω!

Τέλος, ιδιαίτερη αναφορά θέλω να κάνω σε πολύ ενδιαφέροντα άτομα που έχω γνωρίσει μέσα από εδώ στις συναντήσεις μας στη Θεσσαλονίκη!

Ορίστε κι η συμμετοχή μου στον διαγωνισμό, εδώ!


Χρόνια Πολλά, TravelStories!!!

MpiZeLoS
(Δημήτρης)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
10 χρόνια εκ των οποίων τα 5 είμαι συνεχόμενα ενεργό μέλος αυτής της παρέας. Πως πέρασαν!

Διάβασα και ταξίδεψα μέσα από εξαιρετικές ιστορίες και φωτογραφίες. Είδα και έμαθα πολλά πέρα από τον μικρόκοσμο που ζούμε. Έβαλα τα ταξίδια στη ζωή μου και άλλαξα τρόπο σκέψης σε πολλά. Γέλασα, προβληματίστηκα, συγχίστηκα, ξενέρωσα με πολλά μα πάνω απ'όλα πέρασα και πέρναω τέλεια μέσα σ'αυτή την οικογένεια που παρά τις δυσκολίες παραμένει δεμένη!

Δεν έχω γνωρίσει κανέναν σας από κοντά όμως έκανα φιλίες και χαίρομαι πολύ γι'αυτό και βέβαια εκτιμώ ιδιαίτερα πολλά άτομα που τους νοιώθω οικείους μου. Μέσα από το φόρουμ συμπαθησα και αντιπάθησα πολλούς, όπως συμβαίνει σε κάθε ζωντανή κοινωνία άλλωστε.

Απόλαυση όταν διαβάζω ιστορίες από αγαπημένους μου ''συγγραφείς'' και για ονειρεμένους και αγαπημένους προορισμούς.
Απόλαυση όταν γράφω τις δικές μου ιστορίες που τις διαβάζει και τις απολαμβάνει το κοινό.
Απόλαυση να διαβάζω επικές συζητήσεις-τρολαρίσματα-καυγάδες για θέματα παντός είδους.
Απόλαυση απλά να μπαίνω κάθε μέρα για να διαβάζω τις νέες ερωτήσεις - απαντήσεις σε διάφορα θέματα και για να δω τι κάνουν τα φιλαράκια μου.

Εύχομαι ακόμα πιο δημιουργικά χρόνια, ακόμα πιο πολλές ιστορίες ακόμα πιο ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ σε όλους.

Χρόνια Πολλά Travelstories
Χωρίς τίτλο-2.jpg
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η υφήλιος...
Χρόνια πολλά, γεμάτα ταξίδια και χαρά!! Η πρώτη μας έννοια πριν από κάθε εξόρμηση. :)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Χρόνια πολλά! Μπράβο Δευκαλιωνα για το υπέροχο site που έφτιαξες και μας ταξιδεύει όλα αυτά τα χρόνια μέσα απο τις εμπειρίες των μελών του! Και στα επόμενα 10!
 

ieronymos

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκυο, Κιότο
Εύχομαι ολόψυχα να τα εκατοστήσετε. Η ιστοσελίδα είναι ένας ζωντανός οργανισμός που εξελίσσεται!!! Εύχομαι πάντα τα καλύτερα!!!
Υ.Γ. με έχετε ξελασπώσει πάρα πολλές φορές με τις πληροφορίες σας.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.772
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Συγχαρητηρια για την πολυ καλη δουλεια που κανετε, συνεχιστε αυτη την αξιολογη προσπαθεια!! Και οπως λενε και οι φιλοι μας οι κινεζοι..很好!!
 

katie

Member
Μηνύματα
9
Likes
21
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
Χρόνια πολλά ταξιδιωτικά!Η πρώτη μου αναζήτηση όταν προετοιμάζω ταξίδι και πολλές φορές όταν θέλω να "ταξιδεψω" μέσω των ιστοριών.

Η φωτογραφία από Ελ.Βελ. my second home :)
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom