Κοπή πίτας Travelstories 2016: Δηλώσεις συμμετοχής

Κοπή πίτας Travelstories 2016: Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    74
  • Poll closed .

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Καλά, τη λυπήθηκα την πιτούλα. Ήταν τόσο όμορφη και τη σφάξαμε μπαμπέσικα. Χρυσοχέρα η κοπέλα που την έφτιαξε! Κάποιους από εσάς τους γνώρισα... τους υπόλοιπους ελπίζω στο μέλλον :) Είστε ωραία παρέα!
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Αν και για λίγο,χάρηκα που είδα γνώριμα πρόσωπα μετά από πολύ καιρό.Μακάρι να τα ξαναπούμε σύντομα.Η διοργάνωση πολύ ωραία ,και το μέρος επίσης!Η Kanel28 καταπληκτική και πολύ εγκάρδια!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Η πίτα τα έσπαγε άσχημα αλλά δυστυχώς έφαγα 2 μόνο κομμάτια(ούτε έτσι δεν μπόρεσα να βρω το φλουρί).

Πολλά μπράβο και στην @elenara88 για την πίτα-πανδαισία αλλά και στις καταπληκτικές, πανέμορφες @Kanel28, @Nedelja, @katkats (συγνώμη αν ξεχνάω κάποια άλλη) για την όλη οργάνωση.

Έχω να καταγγείλω πως η κλήρωση ήταν σίγουρα στημένη από τον @spor_os γι'αυτό και δεν κέρδισα ούτε έναν από τους ταξιδιωτικούς οδηγούς.

Περάσαμε ωραία με όλη την παρέα, ήπια(νε), γελάσαμε, ανταλλάξαμε ημερομηνίες και το μισό φόρουμ θα είναι μαζί στις ίδιες μέρες και πτήσεις της qatar και ευχηθήκαμε υγεία ώστε να μπορούμε να εκμεταλλευτούμε όσες περισσότερες προσφορές μπορούμε ή έστω για να απαντάμε πως αλλάζουμε το όνομα στις πτήσεις της ryanair!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Όπως πάντα περάσαμε πολύ ωραία, τα είπαμε, τα ήπιαμε, φάγαμε την τέλεια βασιλόπιτα και παρόλο που χτες ήμουν άρρωστη και με πρόδωσε και η μηχανή πρέπει να υπερασπιστώ έστω και λίγο τη φήμη μου ως ρουφ παπαράτσι στα τραβελστορικά event!

Η πίτα έφτασε κι αφού θαυμάστηκε και φωτογραφήθηκε
DSCN8057.JPG


Διαιρέθηκε, πολλαπλασιάστηκε από τον εκπρόσωπο του Αφεντικού και πολυτεχνίτη (100 ώρες έκανε...:bleh:)

DSCN8065.JPG


Άρχισε να τεμαχίζεται αλύπητα
DSCN8071.JPG


Η αγωνία δεν κράτησε πολύ...ιδού η τυχερή @pixies
DSCN8072.JPG



Ακολούθησε κλήρωση και εδώ θέλω να υπερασπιστώ τον @spor_os που συκοφαντείται... Η κλήρωση ήταν αδιάβλητη... δεν πρόλαβε να λαδωθεί από κανέναν!:D

Ορίστε και οι τυχεροί αν και κάποιοι μου ξέφυγαν μιας και όπως προείπα μας άδειασε η τεχνολογία.

Ο κύριος εδώ με τη σύντροφό του μας τα πήραν όλα!
DSCN8073 (4).JPG


'Ενα κλήρο τράβηξα και κέρδισε η έταιρη μοντ @katkats πόσο πιο δίκαιη κλήρωση πια???:haha:
DSCN8077.JPG


@KLEOPATRA με φουλ φωτογένεια
DSCN8078.JPG


@Phoenix66
DSCN8079.JPG


@KIKI γύθειο-χονγκ κονγκ ένα τσιγάρο δρόμος!
DSCN8080.JPG


Χάρηκα που είδα αγαπημένα πρόσωπα αλλά και νέα, πολλά ευχαριστώ στο κουνέλι μας @elenara88 για την φοβερή βασιλόπιτα...το καλύτερο παιδί θα της βρω που θα κάνει υπερατλαντικά και δε θα είναι και γαύρος!:p
Αλλά και στην @Kanel28 που πήρε την πρωτοβουλία και το οργάνωσε και την είδαμε κι από κοντά μιας και την έχουμε στα ξένα.
Για τους άλλους μοντ δε λέω τίποτα αν δε με κεράσουν μπύρες!

Άντε και του χρόνου να την κόψεις εσύ @Defkalion αν κι ο μικρός τα πήγε καλά!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Kanel28 τι γλυκο κορίτσι εισαι ,στα ελαχιστα λεπτά που μιλησαμε σε συμπάθησα πολυ και ελπιζω στο μελλον να μιλησουμε περισσοτερο.
Ηθελα να δω ποια ηταν η κοπελλα που στο ξεκινημα της οργανωσης εγραψε
"Ημερα και μερος χωρις διαπραγματευση " που εκανε εμας τους νοτιους να μαζευτουμε χωρις 567 ποστ για αλλαγες και να γελανε οι βορειοι μαζι μας και με το δίκιο τους :lol:
και βεβαια οπως παντα αψογη οργανωση απο Κατερινα και Κυριακη και απιστευτη πιτα απο τα χερακια της Ελενης .
Να εισαστε καλά κοριτσια ( και αγορια ) να μας κανετε τετοιες ωραιες εκδηλωσεις !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.116
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom