Ryanair Κράτηση με ελληνικούς χαρακτήρες..

Foinikas170

Member
Μηνύματα
19
Likes
8
Καλησπέρα σας,
Έκανα κράτηση στο site της Ryanair για πτήση στη Ρώμη και το όνομα μου το έβαλα με ελληνικούς χαρακτήρες. Υπάρχει πρόβλημα;
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Ναι. Μπες στο τσατ που έχει πριν περάσουν 24 ώρες και εξήγησε τους την κατάσταση για να στο αλλάξουν.
 

Foinikas170

Member
Μηνύματα
19
Likes
8
Ναι. Μπες στο τσατ που έχει πριν περάσουν 24 ώρες και εξήγησε τους την κατάσταση για να στο αλλάξουν.
Τους άφησα μνμ και μου έστειλαν απάντηση: Your ticket has been created. Ελπίζω να το διόρθωσαν. Ευχαριστώ για την απάντηση!
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Για να σου απαντούν έτσι τότε θα το διόρθωσαν. Για να μην έχεις όμως αμφιβολία μπες με τον κωδικό που σου έστειλαν στην κράτηση εισιτηρίου και έλεγξε το.
 

Foinikas170

Member
Μηνύματα
19
Likes
8
Για να σου απαντούν έτσι τότε θα το διόρθωσαν. Για να μην έχεις όμως αμφιβολία μπες με τον κωδικό που σου έστειλαν στην κράτηση εισιτηρίου και έλεγξε το.
Το τσέκαρα... και είναι πάλι στα ελληνικά....
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Ενόχλησε τους πάλι μέσω chat για να είσαι σίγουρος. Νομίζω ότι όταν γίνεται μία διόρθωση η αλλαγή εμφανίζεται άμεσα.
 

Foinikas170

Member
Μηνύματα
19
Likes
8
Χθες ήταν αργά το βράδυ και δεν υπήρχε online chat, οπότε στάλθηκε ως μήνυμα. Και δεν είχε λυθεί το θέμα. Μίλησα ξανά στο chat μαζί τους τώρα και μου το άλλαξαν :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Για να μην έχετε την οποιαδήποτε αμφιβολία να ξέρετε πως όταν γίνεται κάποια αλλαγή/διόρθωση στην κράτηση, από την εταιρία στέλνουν εκ νέου μέιλ με τα στοιχεία της κράτησης.
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα έχω κάνει κράτηση για πτήση απο Θεσ/νίκη για Αθήνα με ελληνικούς χαρακτήρες. Έχουν περάσει οι 24 ώρες απο την κράτηση θα έχω πρόβλημα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.705
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom