Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''11 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    56
  • Poll closed .

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω.Σας ευχομαι να περασετε τελεια κ περιμενω φωτο.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Αγαπημένοι φίλοι,σας ευχαριστώ πολύ για μία ακόμη όμορφη βραδιά που περάσαμε μαζί :)
Ολα ήταν αψογα!
Και λίαν συντόμως να ξαναβρεθούμε,με τον ερχομό του αφεντικού (το έδεσα εγώ ) να τα πούμε και να τα πιούμε!
Να είσατε πάντα καλά και όλοι να έχουμε καλά ταξίδια :)
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Η βραδιά ήταν ειλικρινά από τις πιο όμορφες για εμάς, προσωπικά δε χόρταινα να ακούω και να μιλάω γία ταξίδια και όχι μόνο. Φυσικά, το να γνωρίσουμε από κοντά για πρώτη φορά τόσα μέλη ήταν ξεχωριστό! Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα, και να έχουμε όλοι πιο πολλά να πούμε! Να περνάμε όμορφα παιδιά μικρά και μεγάλα, με υγεία και καινούριες ταξιδιωτικές εμπειρίες :)
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα
Καλημέρα!!!!!! Όντως ήταν πολύ ωραία!!! Αν και προσωπικά ξεθάρεψα αργότερα όταν είχε σπάσει ο κόσμος αλλά γνώρισα πολύ ενδιαφέροντες ανθρώπους!!!!!! :)
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.731
Likes
14.340
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Καλημέρα.
Και για μας ήταν μια υπέροχη εμπειρία. Θα έπρεπε να τη ζούμε συχνότερα.
Νομίζω ότι μπορεί να καθιερωθεί μια πιο τακτική άμεση επικοινωνία της παρέας. Για παράδειγμα κάθε δύο μήνες.
Βέβαια εγώ είμαι σχετικά καινούργιος και δεν χορταίνω εύκολα. Σε σχέση με τους παλιούς εννοώ.
Είδα τόσο πολλούς αλλά γνώρισα σχετικά λίγους.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ήταν πολύ όμορφα. Ίσως επειδή δεν πολυπάω σε τέτοια στέκια, με ενόχλησε η πολύ δυνατή μουσική και η συνακόλουθη φασαρία, που μας δυσκόλευε να ακουμε ο ένας τον άλλο. Την επόμενη σε κάτι πιο "χαμηλό" ίσως;
Πάντως χάρηκα που γνώρισα "παλιούς γνώριμους" (babaduma-karfitsa-spor_os), αλλά και ΄"νέα" πρόσωπα (Konstantinos & Alena-travelina-travelbreak) και ξαναείδα παλιούς γνωστούς (bahari-hydronetta-lik-isabelle-evi01-GTS). Ας με συγχωρέσουν αυτοί που ξεχνώ (άλλωστε ου γαρ έρχεται μόνο). Ήταν και αρκετοί ακόμα με τους οποίους δεν μίλησα και δεν γνωριστήκαμε. Ίσως την άλλη φορά.
Οι συζητήσεις (ταξιδιωτικές κυρίως, αλλά όχι μόνο) "ζωντάνεψαν" ακόμα περισσότερο ιστορίες που έχω διαβάσει και μου έδωσαν ιδέες για ακόμα περισσότερα ταξίδια.
Πάντα τέτοια!!
Υ.Γ. Η κουβέντα για το Βιετνάμ είχε την τιμητική της, τουλάχιστον στο τραπέζι μας. Ξέρεις κάτι για αυτό evi01;
 
Last edited:

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Βρέθηκα για μια ακόμα φορά σε γνώριμο περιβάλλον ...
Χάρηκα πολύ που τα ξαναείπα με παλιούς φίλους, που γνώρισα νέους και κυρίως που μοιράστηκα τον ενθουσιασμό μου για το μοναδικό Βιετνάμ ...
 

thch81

Member
Μηνύματα
92
Likes
70
Καλησπέρα. ήταν μια ωραία χαλαρή βραδιά. Πρώτη μου φορά σε συνάντηση του φόρουμ. Γνωριμία με καινούργιους ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα. Ωραίες ταξιδιωτικές συζητήσεις με taksidiara psuxi, taver, babaduma, alma. Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να γνωρίσω και τους υπόλοιπους. Να είστε όλοι καλά, με υγεία, πολλές ταξιδιωτικές εμπειρίες, γιατί τα ταξίδια είναι Παιδεία! Εις το επανιδείν- πολλά φιλιά!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Υπέροχη συνάντηση αν και φτάσαμε αργά όπου μάλλον κάποιοι είχαν ήδη φύγει...Ωστόσο χαρήκαμε πολύ που ξαναβρεθήκαμε με παλιούς γνώριμους και που γνωρίσαμε και νέα άτομα...Επίσης όπως ήταν αναμενόμενο είχαμε πολύ ενδιαφέρουσες ταξιδιωτικές συζητήσεις....
 

Arkoudou

Member
Μηνύματα
55
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Μπρυζ-Γάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγικα Φιορδ - Ν.Υόρκη
Καλησπέρα και από εμένα! Πραγματικά η χθεσινή βραδιά ήταν θαυμάσια! Ήταν πολύ όμορφο να βρίσκομαι ανάμεσα σε ανθρώπους που αγαπούν όσο κι εγώ να ταξιδεύουν. Χάρηκα που γνώρισα κάποια μέλη από κοντά, ανταλλάξαμε απόψεις και έμαθα για προορισμούς που έως τώρα μου ήταν σχετικά άγνωστοι. Εύχομαι γρήγορα να επαναληφθεί παρόμοια συνάντηση.

Εώς τότε να περνάτε όλοι καλά και να ταξιδεύετε όσο περισσότερο μπορείτε!:)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πολύ χάρηκα που σας είδα! Και εσάς που ήξερα από παλαιότερες συναντήσεις και τους φίλους μου, αλλά και το "νέο αίμα" του travelstories :).
Χαλαρή βραδιά, χωρίς ακραία καιρικά φαινόμενα. Έφυγα σχετικά νωρίς λόγω κούρασης και μεσημεριανής δουλειάς. Όμως, οι περισσότεροι συνεχίσατε, μάλλον. Εύγε!
Η επόμενη συνάντηση ήδη προετοιμάζεται, με πολλούς guest star! :bleh:

@Vito σιδερένιος!
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.676
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom