Συνάντηση - Κοπή πίτας 2017 - Υποβολή Συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας 2017 στην Αθήνα;


  • Total voters
    95
  • Poll closed .

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Δε θα πρωτοτυπήσω...χάρηκα πάρα πάρα πολύ που σε αυτή την κοπή είχαμε μαζί μας το Αφεντικό! @Defkalion ειλικρινά ήταν και για μας εξίσου συγκινητικό!

Πιστεύω οτι ήταν η πολυπληθέστερη συνάντηση του φόρουμ κι αν συνεχίσουμε έτσι την επόμενη ναι θα χρειαστούμε γήπεδο!!!

Κατά τα άλλα χάρηκα πάρα πολύ που είδα γνώριμα κι αγαπημένα πρόσωπα (με πολλούς υπάρχει ούτως ή άλλως προσωπική φιλία αλλά είναι ωραίο να μαζευόμαστε με αφορμή το φόρουμ που γνωριστήκαμε), που ήρθαν και νέα μέλη και παρόλο που κάποιοι το κλείσαμε το μαγαζί δε μας πέταξαν έξω με τις κλωτσιές!

@Vito στην επόμενη εύχομαι να είσαι λιγότερο βιονικός!:)


Ακολουθεί τραγικής ποιότητας φωτογραφικό υλικό...:D

Πίτα φανταστική για άλλη μια φορά από τα χεράκια της @elenara88
IMG_20170113_221355.jpg

IMG_20170113_221421.jpg


Μαγαζί πιο ασφυκτικά γεμάτο πεθαίνεις και υπήρχαν κι άλλοι στο μπροστά χώρο που πολύ απλά δε χωρούσαν στο πλάνο!!
IMG_20170113_225952.jpg




IMG_20170113_230029.jpg



Αδέκαστη κλήρωση υπό την επιτήρηση των admins και οι τυχεροί της βραδιάς...

IMG_20170113_231109.jpg


IMG_20170113_231133.jpg

IMG_20170113_231207.jpg


IMG_20170113_231225.jpg

IMG_20170113_231238.jpg



Και στο φινάλε η υπερπαραγωγή πίτα που μετρήθηκε επιστημονικά και φαγώθηκε ''επικά''... δεν έμεινε ψίχουλο!;)

IMG_20170113_231445.jpg


IMG_20170113_231530.jpg


υ.γ μου λείπει το ενσταντανέ με την τυχερή που βρήκε το φλουρί αλλά είχα αφοσιωθεί στο κομμάτι μου...:bleh:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ήταν μια πολύ όμορφη βραδιά αφιερωμένη και στο αφεντικούλι μας...Χάρηκα πάρα πολύ που είδα ξανά αγαπημένα μέλη και γνώρισα και νέα :)

Δυστυχώς έφυγα σχετικά νωρίς λόγο του ταξιδιού μου την επόμενη μέρα και δεν είχα την ευκαιρία να μιλήσω με αρκετούς από εσάς και ειδικά με τους φίλους μας από τη Θεσ/νικη...Υπόσχομαι την επόμενη φορά. :)

Για την πίτα τι να πω. Ξέρετε ότι έχουμε μια καλλιτέχνη ανάμεσα μας...Βέβαια έμεινα με το παράπονο που δεν μπόρεσα να κλέψω το καγκουράκι αλλά η @elenara88 μας μου υποσχέθηκε ένα όλο δικό μου. :D
16111748_10209919924209631_1183134792_n.jpg


Ένα μεγάλο ευχαριστώ στη @Nedelja μας που σκαρφάλωνε σε καρέκλες και τραπέζια για να μας προσφέρει το παραπάνω υλικό.

Επίσης θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την παρουσία σας και που κάνατε αυτή τη βραδιά ξεχωριστή για τον admin μας. Να είστε πάντα καλά να κάνετε όμορφα ταξίδια και συγχαρητήρια στους νικητές μας.
Εις το επανιδείν.
Τα φιλιά μου από το Λέστερ :)

Y.Γ. @dik-7 Σε ευχαριστώ πολύ. @XristinaK και εγώ συγνώμη που δεν σε χαιρέτησα. Με τόσο κόσμο κάπου χάθηκα. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.604
Likes
12.423
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τρίτη στη σειρά :bleh:

Πολύ ωραία η προχθεσινή βραδιά!
H παρουσία του @Defkalion, με σάρκα και οστά, επιτέλους, σε μια συνάντηση μας, μετά από τόσα χρόνια, αλλά και όλων σας, και ήσασταν πάρα πολλοί, έκαναν αυτή την κοπή την πίτα ξεχωριστή.

Και η πίτα βέβαια έκλεψε την παράσταση. Το έχω ξαναπεί η @elenara88 έχει πιάσει κορυφή και ανεβαίνει! Κάθε φορά καλύτερη και από γεύση και από εμφάνιση. Αφού βλέπω τις φωτογραφίες και λυπάμαι που την κόψαμε :cry: (εντάξει, χιούμορ)

Πραγματικά χάρηκα που είδα γνώριμα και αγαπημένα πρόσωπα, αλλά και καινούργια που ελπίζω να μας ξανάρθουν την επόμενη φορά.

@Defkalion εγώ το δένω: travelstories summer party 2018! Καλή επιστροφή!
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Παιδιά και του χρόνου!!!! Απογοητεύτηκα πάρα πολύ με τον εαυτό μου! ήμουν τόσο σίγουρη ότι ήταν αυτή την παρασκευή! Μόλις μπήκα στο thread για να το σιγουρέψω και δεν πιστευα στα μάτια μου! Στεναχωρήθηκα.... πώς την πατησα έτσι.....
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Και εγώ με τη σειρά μου, έχω να πω ότι ήταν μια πολύ ωραία βραδιά. Χάρηκα που είδα Γνώριμο κόσμο Καθώς και κόσμο Που ήξερα γραπτώς και δεν είχε τύχει να συναντηθούμε. Όσο αφορά την διοργάνωση όλα ήταν τέλεια όπως έχει Ήδη ειπωθεί: Η τούρτα, Η Πίτα, Ο χωρος, τα δώρα. Νομίζω τελικά όλοι βολεύτηκαν και οι καπνιστές και οι μη.
Αφεντικό να μας ξανάρθεις σύντομα.
Τέλος να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια για μια γρήγορη ανάρρωση. Άντε να παίρνουμε μπρος για νέα ταξίδια!
Η αλήθεια είναι ότι οι πρωτευουσιάνοι και οι συμπρωτευουσιάνοι τραβελστοριτες με Έπεισαν Και θα τους ακολουθήσω Στο Τούρ της Βεργίνας Τα λέμε σύντομα!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.604
Likes
12.423
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
@Vito γρήγορα και καλά ξεμπερδέματα, γιατί το ταξίδι ... αυτογνωσίας περιμένει!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Ως παλιά καραβάνα, από τους παλαιότερους ενεργούς θα έλεγα, χάρηκα πολύ που είδα ξανά το φόρουμ να ζει μέρες δόξας. Η συνάντηση ήταν ίσως η πολυπληθέστερη και θυμισε αλήστου μνήμης εποχες Hard Rock. Πέρα από όλους τους καλούς φίλους που ξαναείδα (που με μερικούς χαθήκαμε γκουχου γκουχου), πολλά γνώριμα πρόσωπα (έστω κι αν δεν προλάβαμε να τα πούμε), ιδιαίτερη χαρά μας έδωσε ο @Defkalion που τον ξανάδαμε μετά απο τόσα χρόνια και ειλικρινά χαίρομαι ιδιαίτερα που του πάνε τόσο καλά τα πράγματα εκεί στη ξενιτιά. Αξιοσημείωτη η αποστροφή στο λόγο του ότι το φόρουμ, έφερε τόσους ανθρώπους κοντά, φίλους, εραστές, συντρόφους ζωής, γάμους και αυτη είναι ίσως η σημαντικότερη παρακαταθήκη του.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ήθελα να έρθω σαν τρελή σε αυτή την πίτα αλλά δυστυχώς αυτές οι ιώσεις που κυκλοφορούν με κράτησαν στο σπίτι.. Ζηλεύω τόσο από τις φωτό που βλέπω!! Επίσης όμως χαίρομαι πάρα πολύ που είδα έστω από φωτογραφίες κάποιους από εσάς.. Να είμαστε καλά όλοι να σας δω στην επόμενη συνάντηση!! Κρίμα βέβαια που έχασα την ευκαιρία να γνωρίσω το αφεντικό από κοντά..
Καλά, αλήθεια τώρα, ήρθε ο jimp σε συνάντηση?? Και έλειπα εγώ?? Ε, συμβαίνουν και αυτά!! :p:p
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ήθελα να έρθω σαν τρελή σε αυτή την πίτα αλλά δυστυχώς αυτές οι ιώσεις που κυκλοφορούν με κράτησαν στο σπίτι.. Ζηλεύω τόσο από τις φωτό που βλέπω!! Επίσης όμως χαίρομαι πάρα πολύ που είδα έστω από φωτογραφίες κάποιους από εσάς.. Να είμαστε καλά όλοι να σας δω στην επόμενη συνάντηση!! Κρίμα βέβαια που έχασα την ευκαιρία να γνωρίσω το αφεντικό από κοντά..
Καλά, αλήθεια τώρα, ήρθε ο jimp σε συνάντηση?? Και έλειπα εγώ?? Ε, συμβαίνουν και αυτά!! :p:p
Ας οργανωθεί κάτι γαι τους Ιταλόφιλους παλι! Αντε βρε!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Εδω ειμαι και γω! Μαλλον θα αναγκαστω να πω τα τετριμμενα αλλα ειναι η αληθεια!

Αφεντικουλι @Defkalion ησουν το προσωπο της βραδιάς, πολυ χαρηκα που σας ξαναειδα! Το επομενο θα ειναι beach party αδιαπραγματευτα! ( οχι παλι σε 5 χρονια ε....)
Ενα μεγαλο ευχαριστω επισης στην Κατερινα μας @katkats για τα οργανωτικα και το σουπερ χωρο που ηταν οτι επρεπε και παλι, την φωτογραφο μας την @Nedelja την @Kanel28 για όλα τα διαδικαστικά που ανέλαβε μέχρι και λαχνους απο το νησί μας έφερε και φυσικα το @spor_os για την φυσικη του παρουσια :p!

Πολυ χαιρομαι που σας ενθουσιασε η πιτα τοσο εμφανισιακα οσο και γευστικα, ε ως mod αυτη ειναι πλεον η μονη μου συμβολη οποτε εβαλα τα δυνατα μου να μην απολυθω :haha::haha::haha:

Καθε φορα που σας βλεπω μου φτιαχνετε το κεφι ολοι σας , γνωστοι και αγνωστοι! Αντε εις το επανιδειν συντομα!:clap:

Υ.Γ @jimp εισαι μεγαλη μουρη!!!!:innocent:
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.114
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom