Νέο μέλος στην ταξιδιάρικη παρέα!

Katy_k 89

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
Καλησπέρα! Είμαι και εγώ ένα κορίτσι που τρελαίνεται για ταξίδια και περιπέτειες. Εδώ και λίγο καιρό ανακάλυψα το forum και από τις πρώτες κιόλας ιστορίες που διάβασα κόλλησα για τα καλά. Έχω ταξιδέψει σε διάφορες χώρες αλλά κάθε φορά που σβήνω και μία από την λίστα προσθέτω ακόμα 2! :bleh: Λόγω οικονομικής κατάστασης δυστυχώς δεν μπορούν όλοι οι φίλοι μου να ταξιδέψουν. Θα ήθελα να βρω άτομα που ψάχνουν για συνταξιδιώτες. Ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας! Καλά ταξίδια να έχουμε! :lol::lol:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Αχ και να ειμουνα ελεύθερη. Θα πήγαινα παντού μόνη μου. Δυστυχώς αμαν έχεις και παιδάκια σκευτεσαι 2 φορές να φύγεις να τα αφήσεις
 

Katy_k 89

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
Αχ και να ειμουνα ελεύθερη. Θα πήγαινα παντού μόνη μου. Δυστυχώς αμαν έχεις και παιδάκια σκευτεσαι 2 φορές να φύγεις να τα αφήσεις
Λες να το τολμήσω? Δεν έχω πάει ποτέ μόνη μου κάπου αλλά είναι κάποιες φορές που το σκέφτομαι. Αν έχεις την οικονομική δυνατότητα πάρτα μαζί σου.
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Να το κάνεις γιατί τα χρόνια περνούν και όταν μπεις σε άλλη φάση στη ζωή σου θα το αποζητάς. Έλα Κύπρο για αρχή και 1-2 μέρες θα σε ξεναγήσω εγώ!
 

Katy_k 89

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
Να το κάνεις γιατί τα χρόνια περνούν και όταν μπεις σε άλλη φάση στη ζωή σου θα το αποζητάς. Έλα Κύπρο για αρχή και 1-2 μέρες θα σε ξεναγήσω εγώ!
Κύπρο? Τι ωραία! Σε ποια πόλη μένεις?
 
Last edited by a moderator:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Καλώς ήρθες και δοκίμασε να ταξιδέψεις μόνη σου,είναι και αυτό μία εμπειρία :)
 

Fenaki1981

Member
Μηνύματα
77
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
:welcome2:
Καλά ταξίδια σε όλους μας!!!!!;);)
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.070
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλός ήρθες! Φυσικά και να ταξιδέψεις μόνη σου!
Εμείς όποτε μπορούμε φεύγουμε για ταξιδάκια,οποιαδήποτε παρέα είναι πάντα ευπρόσδεκτη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.294
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom