Ιστοσελίδες προσφορών

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Επίσης οταν πηγαμε εμεις πριν κάποια χρόνια , οσο αργότερα εκλεινες το εισιτήριο τόσο έπεφταν οι τιμές.(Εντελως αντίθετα απο οτι συμβαίνει οπουδήποτε αλλού) Αν θες τσέκαρε το λίγο .. δώσε σύντομες ημερομηνίες και πιο μακρινές να δεις αν ισχύει ακόμη!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Επίσης οταν πηγαμε εμεις πριν κάποια χρόνια , οσο αργότερα εκλεινες το εισιτήριο τόσο έπεφταν οι τιμές.(Εντελως αντίθετα απο οτι συμβαίνει οπουδήποτε αλλού) Αν θες τσέκαρε το λίγο .. δώσε σύντομες ημερομηνίες και πιο μακρινές να δεις αν ισχύει ακόμη!
Ευχαριστώ για το tip. Αυτό όντως φαίνεται να ισχύει για αρκετούς προορισμούς.
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
Καλησπέρα σε όλους.

Λίγο χαζή η ερώτηση και συγχωρέστε με. Θέλουμε να ταξιδέψουμε στην Ιαπωνία από 26/10 έως 28/11 (+- 1 μέρα). Δυστυχώς δεν προλάβαμε κάποιες προσφορές και χαμηλές τιμές που υπήρχαν των Φεβρουάριο. Ήθελα την πολύτιμη συμβουλή σας για το αν πιστεύετε ότι θα ήταν καλύτερο να περιμένουμε για κάποια προσφορά ή να κλείσουμε με τις τωρινές τιμές.
Ρίχνοντας ματιές στο skyscanner τις πιο χαμηλές τιμές τις έχουν διάφορα site του τύπου petas.gr pamediakopes κτλ, αλλά πάντα διαβάζω τα χειρότερα για τέτοιου τύπου site οπότε κλείνω κατευθείαν από το site της εκάστοτε αεροπορικής.
Ρίχνουμε ματιές καθημερινά σε Emirates, Etihad , lufthansa, Klm , swiss , alitalia , Ana , british.

Ευχαριστώ πολύ
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Utopia Planitia
Το Πεκίνο xi'an το βλέπω γύρω στο κατοστάρικο για Οκτώβρη. Λογική τιμή λέτε να περιμένω ;
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.452
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Αθήνα - Σιγκαπούρη one way 86Ε !!!! στις 20 Ιουνίου με Scoot (χωρις βαλιτσα ομως)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Το Πεκίνο xi'an το βλέπω γύρω στο κατοστάρικο για Οκτώβρη. Λογική τιμή λέτε να περιμένω ;
Εγώ το βρίσκω στα 70 ευρώ που είναι η φτηνότερη τιμή (σήμερα) για όλη την περίοδο μέχρι τον Οκτώβρη. Νομίζω δεν θα το βρεις πιο χαμηλά αλλά και μετά 2 μήνες να το κλείσεις, πιστεύω στα ίδια επίπεδα θα είναι (όπως είναι τώρα για Μάιο).

https://english.ctrip.com/chinaflig...uantity=1&ChildQty=0&BabyQty=0&searchboxArg=t
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Utopia Planitia
Εγώ το βρίσκω στα 70 ευρώ που είναι η φτηνότερη τιμή (σήμερα) για όλη την περίοδο μέχρι τον Οκτώβρη. Νομίζω δεν θα το βρεις πιο χαμηλά αλλά και μετά 2 μήνες να το κλείσεις, πιστεύω στα ίδια επίπεδα θα είναι (όπως είναι τώρα για Μάιο).

https://english.ctrip.com/chinaflig...uantity=1&ChildQty=0&BabyQty=0&searchboxArg=t
Ευχαριστώ.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:...έχω αυτοαποκλειστεί από την ενημέρωση περί τέτοιων προσφορών, αλλά να, πού να μείνεις σε ησυχία. Εδώ μυρίζεστε τις προσφορές πριν τις σκεφτούν οι πράκτορες :haha:
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:...έχω αυτοαποκλειστεί από την ενημέρωση περί τέτοιων προσφορών, αλλά να, πού να μείνεις σε ησυχία. Εδώ μυρίζεστε τις προσφορές πριν τις σκεφτούν οι πράκτορες :haha:
Να μας βόλευαν κιόλας οι ημερομηνίες......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom