Ένα αφιέρωμα στις εικόνες μου

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ευχαριστούμε Αλέξανδρε για τις υπέροχες φωτογραφίες.
 

Fenaki1981

Member
Μηνύματα
77
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
Απίστευτες εικόνες!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σας ευχαριστώ θερμά
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Φωτογραφίες αριστούργημα αλλά και πολύ ενδιαφέρουσα συνέντευξη. Πολλά μπράβο!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Εξαιρετικές φωτογραφίες. Με εξαίρεση μία. Εκείνη που βρίσκεται ανάμεσα στους παραδοσιακώς ενδεδυμένους ιθαγενείς. Η παρουσία ενός ατόμου με σύγχρονο outdoor ντύσιμο άναμεσά τους μου φάνηκε παράταιρη. Η συνέντευξη δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο. Μία ακόμη συνέντευξη.

Αισθάνομαι τυχερός ως μέλος και μέρος του forum που έχουμε τέτοια άτομα στην παρέα μας!
Ο ίδιος όμως σύμφωνα με παλαιότερη δήλωσή του δεν αισθάνεται και πολύ φιλόξενα στο φόρουμ.
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αγαπητέ STKF σε ευχαριστώ για τα σχόλιά σου που ελπίζω να με παροτρύνουν σε καλύτερες συνεντεύξεις. Είναι πράγματι απλές προφορικές απαντήσεις γύρω από το ταξιδιωτικό και φωτογραφικό μου πάθος και δεν έχουν κάποιο συγγραφικό ενδιαφέρον.
Οι ιθαγενείς που αναφέρεις βρίσκονται στην Papua New Guinea και πρόκειται για το ετήσιο φεστιβάλ του mt Hagen. Δεν είναι ντυμένοι και βαμμένοι πατόκορφα καθημερινά για να πάνε στα χωράφια τους. Και παρ' ότι δεν ξεγυμνώθηκα από τα δυτικά μου ρούχα, έβαψαν το πρόσωπό μου στα χρώματα της φυλής chimbu, μάσησα το διεγερτικό betelnut και συμμετείχα όσο μπορούσα στους εκστασιακούς χορούς τους, πράγμα ιδιαίτερα τιμητικό γι αυτούς όπως μου δήλωναν (στα αγγλικά).
Από το forum έχω πράγματι αποκακρυνθεί, παρά την όμορφη παρέα. Ο κυριότερος λόγος είναι (και παρά τις κάποιες διαφωνίες του παρελθόντος) πως λόγω του φωτογραφικού προσανατολισμού μου στα ταξίδια, χρειάζομαι μια πλατφόρμα περισσότερο πρόσφορη προς αυτό.
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Αγαπητέ STKF σε ευχαριστώ για τα σχόλιά σου
Να είσαι καλά και εύχομαι να πετυχαίνεις πάντα τους στόχους σου, ταξιδιωτικούς και μη. :)

ελπίζω να με παροτρύνουν σε καλύτερες συνεντεύξεις. Είναι πράγματι απλές προφορικές απαντήσεις γύρω από το ταξιδιωτικό και φωτογραφικό μου πάθος και δεν έχουν κάποιο συγγραφικό ενδιαφέρον.
Σε αυτή την περίπτωση, των συνεντεύξεων δηλαδή δεν μπορείς να κάνεις και πολλά. Από αυτόν που την κάνει εξαρτάται. :)

αγενείς που αναφέρεις βρίσκονται στην Papua New Guinea και πρόκειται για το ετήσιο φεστιβάλ του mt Hagen.
Δεν είναι ντυμένοι και βαμμένοι πατόκορφα καθημερινά για να πάνε στα χωράφια τους.
Δεν είπα το αντίθετο. Προσδιόρισα απλώς ποιά φωτογραφία εννοούσα.

έβαψαν το πρόσωπό μου στα χρώματα της φυλής chimbu, μάσησα το διεγερτικό betelnut και συμμετείχα όσο μπορούσα στους εκστασιακούς χορούς τους, πράγμα ιδιαίτερα τιμητικό γι αυτούς όπως μου δήλωναν (στα αγγλικά).
Αυτό τώρα που λες εδώ είναι πολύ ενδιαφέρον! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom