Ουγγαρία Βολτάροντας...κατεψυγμένοι στην πόλη με τα τρία ονόματα, διασχίζοντας τις γέφυρες του Duna ποταμού!!

mania_greece

Member
Μηνύματα
23
Likes
23
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τα χωριά του Ρήνου
Πολύ ωραία γραμμένη ιστορία.Πολύ ωραίες εικόνες.Εύχομαι να περάσω κσι γω το ίδιο εντυπωσιακά.
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.354
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Σε ευχαριστώ πολύ @mania_greece και σου εύχομαι ολόψυχα να περάσεις τέλεια.

Ελπίζω η ιστορία μου να σε βοήθησε στην οργάνωση και του δικού σου ταξιδιού.
Καλό ταξίδι στην υπέροχη Βουδαπέστη!!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Μπαινω στο φορουμ διαβαζω για Βουδαπεστη......

Ανοιγω την τηλεοραση και πεφτω σε διαφημιση, η οποια εχει γυριστει στη Βουδαπεστη.........

Λετε το συμπαν να μου στελνει μηνυματα; :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Πολύ ωραία γραμμένη ιστορία.Πολύ ωραίες εικόνες.Εύχομαι να περάσω κσι γω το ίδιο εντυπωσιακά.
Αμφιβαλλεις mania? Βουδαπεστη και "ασχημα" ειναι εννοιες μη συμβατες!

Με το καλο να πας και θα σε περιμενουμε να μας τα πεις, να μας κανεις να ζηλεψουμε :D
 
Last edited by a moderator:

mania_greece

Member
Μηνύματα
23
Likes
23
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τα χωριά του Ρήνου
Θα σας γράψω, με πολλή χαρά εννοείται, πως θα τα περάσω, αλλά πιστεύω ότι έχω καλυφθεί από όλους τους άλλους, που ήταν λεπτομερείς και με φανταστικές φωτογραφίες.Έτσι, δεν νομίζω ότι θα έχω κάτι παραπάνω να γράψω.Χα!!!!Χα.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
πιστεύω ότι έχω καλυφθεί από όλους τους άλλους, που ήταν λεπτομερείς και με φανταστικές φωτογραφίες.Έτσι, δεν νομίζω ότι θα έχω κάτι παραπάνω να γράψω.Χα!!!!Χα.
:gru:Δεν θελω δικαιολογιες
Το διαγωνισμα στην εκθεση ειναι υποχρεωτικο για ολη τη ταξη !!!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.354
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Μπαινω στο φορουμ διαβαζω για Βουδαπεστη......

Ανοιγω την τηλεοραση και πεφτω σε διαφημιση, η οποια εχει γυριστει στη Βουδαπεστη.........

Λετε το συμπαν να μου στελνει μηνυματα; :rolleyes:
Καλώς την πάλι εδώ στην χειμωνιάτικη Βουδαπέστη.
Καλέ, αφού τα' παμε και τα συμφωνήσαμε (post #25), θα πας καλοκαίρι και θα γυρίσεις με φρέσκα νέα και καλοκαιρινές φωτογραφίες να χαρούν τα μάτια μας και η ψυχή μας!!! Αντε κλείσε εισιτήρια τώρα!:haha::haha::clap::clap::xalara::xalara:
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.354
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
έχω καλυφθεί από όλους τους άλλους, που ήταν λεπτομερείς και με φανταστικές φωτογραφίες.Έτσι, δεν νομίζω ότι θα έχω κάτι παραπάνω να γράψω.Χα!!!!Χα.
Ετσι νόμιζα και εγώ πριν ξεκινήσω να γράφω για την Βουδαπέστη (ευτυχώς που μου άλλαξε γνώμη η @Dina Z, σε κάποιο άλλο thread νομίζω).
Τελικά διαπίστωσα ότι η συγγραφή ιστοριών προσφέρει, πρώτα απ' όλα, σε εμάς τους ίδιους την ευκαιρία να κρατήσουμε το ταξίδι ζωντανό στη μνήμη μας, για όσα χρόνια κι αν περάσουν, αφού μπορούμε να ξανα-διαβάσουμε τα κείμενα και να ξανα-απολαύσουμε τις φωτογραφίες μας και μετά να βοηθήσουμε και άλλους φίλους ταξιδιώτες να οργανώσουν τα δικά τους ταξίδια.

Ο καθένας μας βιώνει το ταξίδι του διαφορετικά και η πολυγνωμία μόνο θετικά αποτελέσματα μπορεί να προσφέρει και να εμπλουτίσει το φόρουμ με φρέσκιες ιδέες και εμπειρίες.

Γι' αυτό περιμένουμε και τις δικές σου εμπειρίες με μεγάλη χαρά!!
 

mania_greece

Member
Μηνύματα
23
Likes
23
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τα χωριά του Ρήνου
Πολύ σωστά τα γράφεις.Τα ταξίδια μου μέχρι τώρα τα είχα πάντα στο μυαλό μου,δεν τα έγραψα για να τα διαβάσει κάποιος, και να βοηθηθεί από αυτά(δεν έτυχε).
Τώρα όμως θα ξεκινήσω με τη Βουδαπέστη και ελπίζω η ιστορία μου να φανεί χρήσιμη.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
η συγγραφή ιστοριών προσφέρει, πρώτα απ' όλα, σε εμάς τους ίδιους την ευκαιρία να κρατήσουμε το ταξίδι ζωντανό στη μνήμη μας, για όσα χρόνια κι αν περάσουν
Συμφωνω σε ολα μαζι σου και ιδιαιτερα σε αυτο.
Ας μην ξεχναμε πως καποτε οι ανθρωποι συνηθιζαν να κρατουν ημερολογιο.

Το μυαλο μας, εχει συγκεκριμενη "χωρητικοτητα" γι αυτο και κανει επιλογη τι θα κρατησει και τι οχι.
Ειναι πολυτιμο να διατηρουμε καπου τις εμπειριες μας ζωντανες:)
 

Tracer

Member
Μηνύματα
64
Likes
108
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βολιβία Χιλή Αργεντινή
Με κάνεις πολύ χαρούμενη που κατάφερα με την ιστορία μου να σε ταξιδέψω. Όταν διαβάζω τέτοια λόγια σκέφτομαι πως ο κόπος και η ταλαιπωρία που έχει η συγγραφή μίας ιστορίας έπιασαν τόπο και βοήθησαν κάποιους ανθρώπους είτε να ταξιδέψουν νοερά είτε να οργανώσουν το δικό τους ταξίδι καλύτερα και ευκολότερα. Σε ευχαριστώ θερμά.
Θέλω κι εγώ να σ' ευχαριστήσω που μοιράζεσαι μαζί μας αυτή την εμπειρία με τόσο λεπτομερή περιγραφή και μας μεταφέρεις όχι μόνο όλη την πληροφορία αλλά και την ατμόσφαιρα της Βουδαπέστης. Σε δύο μέρες θα την επισκεφτούμε και θα χρησιμοποιήσουμε τις πληροφορίες που μας δίνεις. Ήδη μας έχεις βάλει στο κλίμα! Ευχαριστούμε και πάλι, καλά ταξίδια!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.354
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Θέλω κι εγώ να σ' ευχαριστήσω που μοιράζεσαι μαζί μας αυτή την εμπειρία με τόσο λεπτομερή περιγραφή και μας μεταφέρεις όχι μόνο όλη την πληροφορία αλλά και την ατμόσφαιρα της Βουδαπέστης. Σε δύο μέρες θα την επισκεφτούμε και θα χρησιμοποιήσουμε τις πληροφορίες που μας δίνεις. Ήδη μας έχεις βάλει στο κλίμα! Ευχαριστούμε και πάλι, καλά ταξίδια!
Ευχαριστώ που διαβάσατε την ιστορία μου και σας εύχομαι καλό ταξίδι και καλά να περάσετε στην πολύ όμορφη Βουδαπέστη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom