Γενικά Ellinair

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
έχει ωραίες αεροσυνοδούς

pics or didnt happen


περιεργο δε την βρηκα στις εταιρειες

εχει πολυ καλες προσφορες για Σαντορινη Θεσσαλονικη
ετσι την ανκαλυψα την εν λογο εταιρεια
 
Last edited by a moderator:

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
Πάρε κανένα τηλέφωνο και ρωτήσετε τους.Ελλάδα είναι..

ναι τους πηρα προηγουμενως γτ δεν επαιρνε για καποιο λογο την ημερομηνια

ενταξει ξεκολοησε το πηρε και προσωρησε στο βοοκιν
 
Last edited by a moderator:

Teos jazz

Member
Μηνύματα
26
Likes
12
Εγώ έκανα πέρσι το Θεσσαλονίκη Λάρνακα πολυ ευχαριστημένος Από παροχές άνεση εξυπηρέτηση αν κ είναι λίγο παλιός ο στόλος εν τούτης έχει της πιο κομψές αεροσυνοδους! ! Είναι πολύ όμορφες και έχουν τελοιες στολές εχω ενθουσιαστη!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Με εξυπηρετεί πολύ το δρομολόγιο της στις 1915 ή 2100 φέτος από Θεσ/κη για Ηράκλειο με 41 ευρώ απ ευθείας, όταν με την Aegean γίνονται μέσω Αθηνών μετά τις 1800 που εξέρχομαι από το Α.Ο. ...
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Παιδια εκλεισα απο Θεσσαλονικη για Μοναχο στις 17 Οκτωβρη με Ellinair ...Ερωτηση!: Λεει δικαιουμαστε να εχουμε μια βαλιτσα μικρη(μαλλον ωμου εννοει) και μια βαλιτσα ακομα ! Αυτη η ''βαλιτσα ακομα'' πρεπει να ειναι τυπου Ryanair ας πουμε η μπορει να ειναι κ ενα μεγαλο μπαουλο!?
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Παιδια εκλεισα απο Θεσσαλονικη για Μοναχο στις 17 Οκτωβρη με Ellinair ...Ερωτηση!: Λεει δικαιουμαστε να εχουμε μια βαλιτσα μικρη(μαλλον ωμου εννοει) και μια βαλιτσα ακομα ! Αυτη η ''βαλιτσα ακομα'' πρεπει να ειναι τυπου Rayanair ας πουμε η μπορει να ειναι κ ενα μεγαλο μπαουλο!?
Τσέκαρε λίγο τι ακριβώς λέει, μιλά για βαλίτσα ή χειραποσκευή; Επειδή εγώ που πέταξα τον Απρίλιο Θεσσαλονίκη-Αθήνα δικαιούμουν κανονική βαλίτσα (20 κιλών νομίζω), την οποία δεν μπορούσα να πάρω στην καμπίνα βέβαια, αλλά την παρέδωσα στο τσεκίν.
 

Anastasis06

Member
Μηνύματα
50
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Bιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Μελβούρνη
Παιδια εκλεισα απο Θεσσαλονικη για Μοναχο στις 17 Οκτωβρη με Ellinair ...Ερωτηση!: Λεει δικαιουμαστε να εχουμε μια βαλιτσα μικρη(μαλλον ωμου εννοει) και μια βαλιτσα ακομα ! Αυτη η ''βαλιτσα ακομα'' πρεπει να ειναι τυπου Rayanair ας πουμε η μπορει να ειναι κ ενα μεγαλο μπαουλο!?
H χειραποσκευή πρέπει να είναι τύπου ryanair. Επιπλέον μπορείς να πάρεις και μία κανονική βαλίτσα ( δηλαδή την αφήνεις στο τσεκ ιν) η οποία πρέπει να ζυγίζει έως 20 κιλά και να έχει μέγιστη διάσταση 158 εκ. (δηλαδή το μήκος,ύψος και πλάτος να έχουν άθροισμα 158 εκ.). Καλό ταξίδι και μην ξεχάσεις να μας πείς εμπειρίες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.279
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom