Παρέα για Ταξίδια...

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Εγώ ανησυχώ μήπως κάποιοι παρασυρθούν από τον τίτλο του θέματος, και έρθουν αναζητώντας περισσότερο κάτι άλλο, παρά ταξιδιωτική παρέα!!!
Καλύτερα που μεταφέρθηκαν εδώ τα μηνύματά μας γιατί όντως ο τίτλος μπορούσε να είναι παραπλανητικός....

Να πούμε μια Κυριακή βράδυ? Ίσως την επόμενη (9/7) για να προλάβουν όλοι να ρυθμίσουν τις υποχρεώσεις τους? Γνώμες?

Εγώ Σαββατοκύριακο 8 - 9 Ιουλίου δουλεύω αλλά δεν ξέρω ακόμη αν είμαι πρωινή ή απογευματινή...Αν μπορούν οι υπόλοιποι κανονίζετε και μέσα στη βδομάδα που θα ξέρω σας λέω κι εγώ αν μπορώ τελικά...

Για να μην παρεξηγηθώ, ρώτησα για τις ηλικίες γιατί θεωρώ ότι ανάλογα με την ηλικία μπορεί να έχουμε διαφορετικές ταξιδιωτικές προτιμήσεις.

Όντως, αν και παίζει ρόλο και τι τύπος είναι ο καθένας αλλά και πού έχει ταξιδέψει έως τώρα... εγώ πάντως είμαι 38.
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Λοιπόν, κάποιος από τους ενδιαφερόμενους να γράψει ένα προσωπικό μήνυμα, να βάλει ως συμμετέχοντες στη συζήτηση όσους έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον και συζητήστε πριβέ ό,τι θέλετε. Μόλις κανονίσετε κάτι μπορείτε να το ανακοινώσετε εδώ.
Είναι ανούσιο να γεμίζουν έτσι σελίδες.
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Δεν είμαι απο Αθήνα, αλλά αν κανονίσετε κατι, πείτε μου...
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Καλησπέρα σε όλους !
Με καλή παρέα, και σε βραχονησίδα περνάς όμορφα :)
Δεν μένω Αθήνα. Αν μπορέσω να ρθώ όμως, θα έρθω.
Έχει προηγηθεί ένα πρόσφατο ταξίδι και έπεται ένα ακόμα πολύ άμεσα. Οπότε βραχυπρόθεσμα δεν προβλέπεται και τρίτο.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
κ γω παιδια ενδιαφερομαι αν κανονισετε κατι.Δεν ειμαι απο Αθήνα όμως.
 

geka

New Member
Μηνύματα
0
Likes
10
Καλησπέρα. Σήμερα Κυριακή 9/7 στις 21:00 σε κεντρικό σημείο της Αθήνας, θα πραγματοποιηθεί συνάντηση γνωριμίας. Αν ενδιαφέρεστε να συμμετέχετε στείλτε pm ως τις 18:30. Ευχαριστώ.
 

mare79

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπέρα σας. Είμαι από Αθήνα και ψάχνω παρέα για διακοπές σε Κυκλάδες, Δωδεκάνησα ή όπου αλλού προκύψει.
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Καλησπέρα σας. Είμαι από Αθήνα και ψάχνω παρέα για διακοπές σε Κυκλάδες, Δωδεκάνησα ή όπου αλλού προκύψει.
Καλησπέρα Παιδιά! Μόλις είδα το συγκεκριμένο θέμα. Δε μένω Αθήνα για να έρθω στη σημερινή συνάντηση, αλλά αν καταλήξετε κάπου ενημερωστε όλους όσους ενδιαφερόμαστε.
Καλά να περάσετε!
 

mare79

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπέρα Παιδιά! Μόλις είδα το συγκεκριμένο θέμα. Δε μένω Αθήνα για να έρθω στη σημερινή συνάντηση, αλλά αν καταλήξετε κάπου ενημερωστε όλους όσους ενδιαφερόμαστε.
Καλά να περάσετε!
Παιδιά τώρα πρόσεξα τη συζήτησή σας. Θα με ενδιέφερε κι εμένα. Θα με ενημερώσετε σε περίπτωση που καταλήξετε κάπου;
 

Dioni Dimou

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Και εγώ ενδιαφέρομαι, αλλά είδα πολύ αργά το μήνυμα

όταν οργανώσετε κάτι θα μας το πείτε?? Είμαι καινούργια εδώ και δεν έχω καθόλου παρέες.
 
Last edited by a moderator:

geka

New Member
Μηνύματα
0
Likes
10
Ή συνάντηση δεν έγινε λόγω μικρού αριθμού συμμετοχων. Όποιος άλλος θέλει ας ορίσει νέο ραντεβου. Καλή εβδομάδα σε όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom