Παρέα για Ταξίδια...

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Καλημέρα!
Την Παρασκευή 28/7 ή το Σάββατο 29/7 θα συναντηθω με κάποια μέλη του forum στην Αθήνα για μία πρώτη γνωριμία, με σκοπό την εύρεση ταξιδιωτικης παρέας.
Αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα για περισσότερες λεπτομέρειες.
 

flexible

Member
Μηνύματα
7
Likes
20
Καλησπέρα σε όλους στο φορουμ. Παίρνω το θάρρος και δεν ξέρω αν επιτρέπεται από τον admin να ανακοινώσω μια ομάδα που έφτιαξα στο fb τους lonely travellers group https://www.facebook.com/lonelytravellersgroup/ με το αντίστοιχο blog https://newtravellersgroup.blogspot.gr/ που στόχος του είναι όλοι οι μοναχικοί ταξιδιώτες που λατρεύουν τα ταξίδια αλλά δεν έχουν παρέα (και όχι γιατί το κάνουν από επιλογή) να κάνουμε όλοι μαζί μια ομάδα και να μπορούμε να βρούμε παρέα με κοινούς προορισμούς που θα μοιραζόμαστε τις εμπειρίες αλλά και τα έξοδα.. Κι εγώ είμαι μια απ'αυτούς μιας και το καλοκαίρι αναγκάστηκα να κάνω ένα 15μερο ταξίδι μόνη μου στην Αφρική μιας και κανένας φίλος δεν είχε το budget να ακολουθήσει... Και τώρα ήθελα να πάω Φιλανδία αλλά κανένας δεν ακολουθεί και πάλι θα αναγκαστώ να πάω μόνη μου...
 
Last edited by a moderator:

flexible

Member
Μηνύματα
7
Likes
20
Καλησπέρα,
Τελικά είπα να κάνω μια ερώτηση μπας και ενδιαφέρεται κάποιος... Βρήκα αεροπορικά εισιτήρια 12-18 Ιανουαρίου Αθηνα-Ελσίνκι, Ελσίνκι-Ροβανιέμι και επιστροφή, όλα με 230 ευρω. Ξενοδοχείο ακόμη δεν κοίταξα.. Λέω να πάω μια βόλτα να δω κι εγώ τον Αη-Βασίλη και αν είμαι και λίγο τυχερή και το Βόρειο Σέλας. Μήπως ενδιαφέρεται κάποιος για παρέα;;
 

Elenail

New Member
Μηνύματα
0
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερντάμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
Καλώς σας βρήκα!
Ζω στην Αθήνα και έχω το κλασσικό θέμα εύρεσης ταξιδιωτικής παρέας. Είμαι διαθέσιμη σε προτάσεις για ταξίδια ( οργανωμένα μέσω ταξιδιωτικού γραφείου ή μη ) , κυρίως σε χώρες της Ευρώπης :)
 
Last edited:

Elenail

New Member
Μηνύματα
0
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερντάμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
Εμείς πάλι έχουμε το κλασικό θέμα εύρεσης ταξιδιωτικής χορηγίας.

Εντάξει, μέχρι να μου πέσει το Τζόκερ, όλο και κάποιο ταξιδάκι, είναι εφικτό!
 

diadiaf

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μοσχα
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Καλώς σας βρήκα!
Ζω στην Αθήνα και έχω το κλασσικό θέμα εύρεσης ταξιδιωτικής παρέας. Είμαι διαθέσιμη σε προτάσεις για ταξίδια ( οργανωμένα μέσω ταξιδιωτικού γραφείου ή μη ) , κυρίως σε χώρες της Ευρώπης :)
Καλησπέρα,
Έχω κι εγώ το ίδιο θέμα, για αυτό κανονίζω μόνη μου.

(22 Απριλίου έχω κλείσει ταξίδι Μολδαβία)
Δεν χάνουμε κάτι να τα πουμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom