Η μικρή Ολλανδέζα- η αρχή!

maraki86

Member
Μηνύματα
168
Likes
102
Καλησπέρα παιδιά, για να μην δημιουργήσω καινούργιο ποστ, θα ήθελα να επαναφέρω το θέμα μετά από πολύυυυ καιρό!!! για να κάνω και εγώ τις ερωτησούλες μου. Σκοπεύω να πάω για μεταπτυχιακό τον Σεπτέμβρη του 2016 στο RSM για marketing. Επειδή είδα maraki τις τότε προθέσεις σου, σκέφτηκα σε περίπτωση που τις πραγματοποίησες κιόλας, μήπως μπορείς να με βοηθήσεις με την εμπειρία σου, όσα έζησες και ότι άλλο μπορείς να μου πεις για να ξεθαρρέψω λίγο γιατί έχω αγχωθεί. Επίσης οποιοσδήποτε άλλος γνωρίζει, πάνω στο θέμα, από προσωπική εμπειρία/ φίλους ή γνωστούς...
Γεια σου!
Δυστυχώς δεν με είχαν δεχθεί για μεταπτυχιακό στην Ολλανδία αλλά στη Σουηδία τελικά. Αν θέλεις κάποια πληροφορία για τα Σουηδικά πανεπιστήμια και για την Σουηδία πολύ ευχαρίστως!!
 

Nicole mar

Member
Μηνύματα
56
Likes
7
Ααα δεν πειράζει. Σε περίπτωση που μου συμβεί το ίδιο, θα σε ξανά "ενοχλήσω" :p ωραία και η Σουηδία πάντως!! :xalara:
 

annatzimpi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα.Ηθελα να ρωτησω σχετικα με μεταπτυχιακο στο Ροτερνταμ επειδη ειδα οτι καποιοι εχουν κανει εκει. Με ενδιαφερει το μεταπτυχιακο στην ελεγκτικη και λογιστικη. Ξερετε αν ειναι δυσκολο να το τελειωσεις το μεταπτυχιακο απο αποψη διαβασματος και πιεσης αλλα και γλωσσας;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom