Ryanair Ακυρώσεις πτήσεων από Ryanair

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ιδεα δεν εχω! Θελω να πιστευω ομως οτι εδω στην Ελλαδα δεν θα μας επιρεασει και πολυ! Τωρα για τις ακυρωμενες πτησεις τις μετρισα ολες και βγαινουν 2021 στο συνολο τους απο 18 Σεπετεμβριου-28 Οκτωμβριου. Αν θα υπαρξουν αλλες θελω να πιστευω και ελπιζω πως οχι.
Φαίνεται πως ούτε η Αθήνα επιρεάζεται! Για να δούμε ....
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Δηλ το σύνολο των πτήσεων που επηρεάζονται είναι αυτές που ανακοίνωσαν??οι φίλες μου κλείσαμε από Θεσσαλονίκη για Λονδίνο κ δεν τις εμφανίζει πια στο πρόγραμμα ωενω δεν πήραν μέιλ ακύρωσης..τι γίνεται ακριβώς??εγώ έκλεισα νέα πτήση την οποία εμφανίζει . ..να μην ανησυχώ??το λάιβ τσατ δεν λειτουργεί κ το τηλ κέντρο τους έχει αναμονη
 
Μηνύματα
15
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κουβα
Δηλ το σύνολο των πτήσεων που επηρεάζονται είναι αυτές που ανακοίνωσαν??οι φίλες μου κλείσαμε από Θεσσαλονίκη για Λονδίνο κ δεν τις εμφανίζει πια στο πρόγραμμα ωενω δεν πήραν μέιλ ακύρωσης..τι γίνεται ακριβώς??εγώ έκλεισα νέα πτήση την οποία εμφανίζει . ..να μην ανησυχώ??το λάιβ τσατ δεν λειτουργεί κ το τηλ κέντρο τους έχει αναμονη
κοιτα, αν η πτηση σου δεν ειναι στην λιστα ακυρωσης και εκτος αυτου δεν εχεις λαβει καποιο mail τοτε πιθανο να γινει κανονικα! Βεβαια δεν ειναι τιποτα σιγουρο με αυτη την εταιρια. Ολοι ημαστε με την ελπιδα δυστυχως!

Παντως εγω μια χαρα βρισκω πτησεις απο Θεσσαλονικη για Λονδινο.
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Δηλ το σύνολο των πτήσεων που επηρεάζονται είναι αυτές που ανακοίνωσαν??οι φίλες μου κλείσαμε από Θεσσαλονίκη για Λονδίνο κ δεν τις εμφανίζει πια στο πρόγραμμα ωενω δεν πήραν μέιλ ακύρωσης..τι γίνεται ακριβώς??εγώ έκλεισα νέα πτήση την οποία εμφανίζει . ..να μην ανησυχώ??το λάιβ τσατ δεν λειτουργεί κ το τηλ κέντρο τους έχει αναμονη
Από Ελλάδα δεν υπάρχει ακυρωμένη πτήση. Θεσσαλονίκη-Λονδίνο εμφανίζει κανονικά πτήσεις.

Πολλες βεβαια εχουν ηδη ακυρωθει τις προηγούμενες μέρες. Μιλάμε για 400.000+ επιβατες και 20+ εκατ Ε σε αποζημιωσεις ως τωρα..οποιαδηποτε αλλη αεροπορική θα εκανε χρονια να συνελθει. Αλλα ο κοσμος αγαπα το τσαμπα...
Νομίζω από πέμπτη είχε ακυρώσεις και το πσκ γύρω στις 80-90 κάθε ημέρα. Λίγα μου φαίνονται τα 20 εκατ, ίσως ελπίζουν πως δεν θα κάνουν πολλοί αίτηση για τα 250 ευρώ.

Τι ακυρωμένες πτήσεις για αύριο και για τι επόμενες 5-6 ημέρες τις δίνει το σύστημα για κράτηση; Αν ναι καλή ευκαιρία για να βγάλεις κάποια λεφτά!

Υ.Γ: Όσες πτήσεις ανακοίνωσε η εταιρεία πως θα ακυρωθούν δεν τις εμφανίζει προς κράτηση πλέον.
 
Last edited:

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Από Ελλάδα δεν υπάρχει ακυρωμένη πτήση. Θεσσαλονίκη-Λονδίνο εμφανίζει κανονικά πτήσεις.



Νομίζω από πέμπτη είχε ακυρώσεις και το πσκ γύρω στις 80-90 κάθε ημέρα. Λίγα μου φαίνονται τα 20 εκατ, ίσως ελπίζουν πως δεν θα κάνουν πολλοί αίτηση για τα 250 ευρώ.

Τι ακυρωμένες πτήσεις για αύριο και για τι επόμενες 5-6 ημέρες τις δίνει το σύστημα για κράτηση; Αν ναι καλή ευκαιρία για να βγάλεις κάποια λεφτά!

Υ.Γ: Όσες πτήσεις ανακοίνωσε η εταιρεία πως θα ακυρωθούν δεν τις εμφανίζει προς κράτηση πλέον.
Η φίλη μου έκλεισε 20-25/10 Θεσσαλονίκη Λονδίνο..στο εμφανίζει??
 

xristinag

Member
Μηνύματα
57
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κουβα
https://www.ryanair.com/ie/en/useful-info/help-centre/travel-updates/flight-cancellations7
Στην σελιδα της ryanair εχει μια λιστα με τις ακυρωμενες πτησεις πατας την ημερομηνια που σε ενδιαφερει και λεει ποιες ακυρωνονται απο Αθηνα δεν ειδα καποια αλλα πιθανον να ενημερωνεται η λιστα αν προστεθουν και αλλες ακυρωσεις! Η δικια μου για Τριτη 3/10 απο Αθηνα -Ρωμη δεν την γραφει ελπιζω να μην εχω απροοπτο γιατι δεν μενω Αθηνα και θα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.751
Ευχομαι ειλικρινα καλα ξεμπερδεματα στους επιβατες το προσεχες διαστημα.
Αλλα πραγματικα, παω να παρω ποπ κορν και καθομαι αναπαυτικά να παρακολουθησω με πολυ μεγαλο ενδιαφερον πως μια κολοσσιαία επιχείρηση φλερτάρει με την καταστροφή όταν επιβάλλει συνθήκες γαλέρας στους εργαζόμενους.


https://www.theguardian.com/busines...=fb_a-travel_b-gdntravel#link_time=1505923398
 
Last edited:

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
επιβάλλει συνθήκες γαλέρας στους εργαζόμενους.
Πεφτω απ τα συννεφα! :p Πραγματικα σε τετοιες περιπτωσεις που κανουν ολοι οι δημοσιογραφοι λες και ανακαλυψανε την Αμερικη ενω αυτα συμβαινουν χρπνια τωρα... Και προφανως κ η ryan δεν ειναι η μονη. Στην επομενη θα... ξαναανακαλυψουμε την Αμερικη...
Οσο για τη φημη, πολυ απλα σε δυο μηνες κανεις απολυτως δε θα θυμαται αυτα τα γεγονοτα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Ευχομαι ειλικρινα καλα ξεμπερδεματα στους επιβατες το προσεχες διαστημα.
Αλλα πραγματικα, παω να παρω ποπ κορν και καθομαι αναπαυτικά να παρακολουθησω με πολυ μεγαλο ενδιαφερον πως μια κολοσσιαία επιχείρηση φλερτάρει με την καταστροφή όταν επιβάλλει συνθήκες γαλέρας στους εργαζόμενους.


https://www.theguardian.com/busines...=fb_a-travel_b-gdntravel#link_time=1505923398
Θα τα καταφέρει να ξεπεράσει την κρίση...΄Ηδη έκανε το πρώτο βήμα.Προσφέρει εισιτήρια στον διαγωνισμό των 12 χρόνων του travelstories :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom