Συνάντηση "12 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 12 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    52
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
με ποσταρισματα δεν θα βγει ακρη.. μηπως να δημιουργηθει ενα poll με πιθανες ημερομηνιες και τελικη ημερομηνια ψηφοφοριας μεχρι αυτη την Κυριακη για να βρεθει μερα συντομα;;
Αυτό θα γίνει έτσι και αλλιώς. Αυτό το ποστ είναι μια πρώτη ανακοίνωση και για να δούμε τι ενδιαφέρον υπάρχει για ημερομηνίες, μέρη :)
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Το Σάββατο 21/10 θα μπορούσα να είμαι μαζί σας :).
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί απορρίφθηκε με συνοπτικές διαδικασίες το ΠΣΚ 27/10-29/10. Να έχουμε επιστρέψει κι εμείς από τις δικές μας ... ειδικές αποστολές!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί απορρίφθηκε με συνοπτικές διαδικασίες το ΠΣΚ 27/10-29/10. Να έχουμε επιστρέψει κι εμείς από τις δικές μας ... ειδικές αποστολές!
Γιατί αυξάνουμε τις πιθανότητες να έχουμε χαμηλή συμμετοχή, λόγω αργίας 28ης. Δεν έχω θέμα να το προσθέσω όμως. 27/10;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Πάλι εσύ; Δε χόρτασες;;; :bleh:
Μπαααα ... νηστικός έμεινα! Και πρέπει να κοιτάξω λίγο τη σιλουέτα μου... Για ένα κούτελο ζούμε, άλλωστε!

@katkats : Γιατί, τα άλλα Σάββατα δουλεύει ο κόσμος; Ή, θα παρελάσουν κάποιοι και πρέπει να προετοιμαστούν; Εν πάση περιπτώσει, πέρα από την πλάκα, δεν θέλω να εκβιάσω καταστάσεις, απλά το είπα γιατί εκείνο το ΠΣΚ μπορεί να μπορέσω να έλθω κι εγώ ( όχι ότι θα κάνει καμμιά ιδιαίτερη διαφορά για τη σίγουρη επιτυχία της συνάντησης :rolleyes: ).
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
@katkats : Γιατί, τα άλλα Σάββατα δουλεύει ο κόσμος; Ή, θα παρελάσουν κάποιοι και πρέπει να προετοιμαστούν; Εν πάση περιπτώσει, πέρα από την πλάκα, δεν θέλω να εκβιάσω καταστάσεις, απλά το είπα γιατί εκείνο το ΠΣΚ μπορεί να μπορέσω να έλθω κι εγώ ( όχι ότι θα κάνει καμμιά ιδιαίτερη διαφορά για τη σίγουρη επιτυχία της συνάντησης :rolleyes: ).
Ναι κάποιοι δουλεύουν και Σάββατα. Κάποιοι μπορεί να θέλουν να πάνε με τα παιδιά τους εκδρομές, γιατί για αυτά είναι τριήμερο. Διάφορα...
Τελικά έχουμε εμπλοκή για 27/10, κωλυόμαστε οι διαχειριστές. Το κοιτάμε τώρα για 28/10.
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Επίσης το Σάββατο 21/10 φεύγει, γιατί το Soiree δεν είναι διαθέσιμο, εκτός κι αν προταθεί άλλος χώρος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πρόσθεσα ψηφοφορία. Ρίξτε ψηφαλάκια, μέχρι την Τρίτη.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μην ξεχάσετε να ψηφίσετε για τη συνάντηση! :minion shout:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.582
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom