The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Στοίχημα ότι δεν μπορείτε να βρείτε τι είμαι ΕΓΩ. Γιατί ΕΓΩ είμαι το καλύτερο ζώδιο. ΕΓΩ πάντα νοιάζομαι για τους άλλους απλά είμαι καλύτερος. ΕΓΩ.
Λογικά δεν θα το βρείτε.
Ελα ρε κριαράκι, βοήθα μας λίγο...αφού μας νοιάζεσαι...
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Στοίχημα ότι δεν μπορείτε να βρείτε τι είμαι ΕΓΩ. Γιατί ΕΓΩ είμαι το καλύτερο ζώδιο. ΕΓΩ πάντα νοιάζομαι για τους άλλους απλά είμαι καλύτερος. ΕΓΩ.
Λογικά δεν θα το βρείτε.
Η μήπως λιονταράκι;
Αντε μπραβο γιατί μαζεύτηκαν όλοι οι ανώμαλοι εδω μέσα...
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.768
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Όποτε διαβάζω τέτοιες έρευνες δε βγαίνουν ποτέ τα νούμερα. Δε γίνεται κάποιο φύλο να κοιμάται στατιστικά με πολύ περισσότερους απ' το άλλο φύλο γιατί τότε τα στατιστικά σεξ θα ανέβαιναν και στο άλλο φύλο. Κάποιοι λένε ψέμματα.
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Όποτε διαβάζω τέτοιες έρευνες δε βγαίνουν ποτέ τα νούμερα. Δε γίνεται κάποιο φύλο να κοιμάται στατιστικά με πολύ περισσότερους απ' το άλλο φύλο γιατί τότε τα στατιστικά σεξ θα ανέβαιναν και στο άλλο φύλο. Κάποιοι λένε ψέμματα.
Μάντεψε ποιοι.....:innocent:
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Και μια και μιλάμε για ζώδια, και φυσικά και για ταξίδια, το skyscanner δημοσίευσε τον ιδανικό προορισμό για το 2018 ανά ζώδιο:

https://gr.skyscanner.com/news/pou-tha-taxidepsoun-ta-zodia-to-2018?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=GR-2017-12-20&utm_content=Newsletter&utm_term=article-c87f9d77106e41539db53b88c0efd1e0&associateid=EML_TRA_00161_00030&associateid_proc=true
Οτι θα το πατήσω το πόδι μου φέτος στο Άμστερνταμ, θα το πατήσω! Όχι βέβαια ακριβώς μέσα στο Άμστερνταμ, ούτε βέβαια και για μεγάλο χρονικό διάστημα (κάτι ώρες), αλλά θα το πατήσω! Άρα τα προγνωστικά είναι αλάθητα :lol:

Έχει τέτοια το skyscanner;;; :eek:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom