Βοσνία-Ερζεγοβίνη Κροατία Μαυροβούνιο Ουγγαρία Π.Γ.Δ.Μ. Σερβία Βαλκανικές ασκήσεις επί χάρτου... με ολίγη Βουδαπέστη.

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Συγχαρητήρια!!!! ακομη ενα οδικο καταπληκτικό ταξιδι σας που μας ανοιξε την όρεξη αλλά εχει γεμίσει και τον δικό μας οδικο χάρτη με νεα μέρη και διαδρομές. Μαλλον είναι μεγάλη ικανότητα να ΜΗΝ προσπαθήσεις να τα χωρέσεις ολα μα όλα σε ενα ταξίδι. Σκεφτόμαστε και εμείς να κάνουμε ενα παρόμοιο ταξίδι τον Αύγουστο και εχω αρχίσει απο τώρα τον προγραμματισμό. Ευχαριστούμε για την βοήθεια . :clap:
@Βαγγω σε ευχαριστώ πολύ.
Είναι πολύ ευχάριστο από ένα ταξίδι σου να ανοίγει η όρεξη κάποιων ομοιοπαθών "ταξιδιόπληκτων" για νέα ταξίδια. Άλλωστε αυτό δεν γίνεται με όλους μας όταν μπαίνουμε στο travelstories, ξεσηκωνόμαστε και άντε να μας μαζέψεις μετά. :lol:
Για εμένα η ευρύτερη περιοχή έχει πολλά ακόμη να δώσει και σύντομα θα με ξαναδεί.
Ελπίζω να καταφέρετε να πραγματοποιήσετε τα σχέδιά σας, όποια κι αν είναι τελικά αυτά. Αν μπορώ να βοηθήσω με κάποιες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως.
Χρόνια πολλά και καλή πρωτοχρονιά.
 

Βαγγω

Member
Μηνύματα
105
Likes
264
@Βαγγω σε ευχαριστώ πολύ.
Είναι πολύ ευχάριστο από ένα ταξίδι σου να ανοίγει η όρεξη κάποιων ομοιοπαθών "ταξιδιόπληκτων" για νέα ταξίδια. Άλλωστε αυτό δεν γίνεται με όλους μας όταν μπαίνουμε στο travelstories, ξεσηκωνόμαστε και άντε να μας μαζέψεις μετά. :lol:
Για εμένα η ευρύτερη περιοχή έχει πολλά ακόμη να δώσει και σύντομα θα με ξαναδεί.
Ελπίζω να καταφέρετε να πραγματοποιήσετε τα σχέδιά σας, όποια κι αν είναι τελικά αυτά. Αν μπορώ να βοηθήσω με κάποιες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως.
Χρόνια πολλά και καλή πρωτοχρονιά.

Σε ευχαριστω πολύ. Σίγουρα θα χρειαστώ βοηθεια. Καλη χρονιά με υγεία για να μπορούμε να κάνουμε πολλα ταξίδια ή εστω λιγα και καλά! !!!!!!.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.601
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom