Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Καλά ειλικρινά τώρα υπάρχει λογικός άνθρωπος που να πιστεύει ότι δεν μπορούσε να κοουτσάρει το παιχνίδι ο Γκαρθία; Ότι όλο αυτό δεν ήταν ένα καραγκιοζλίκι;; Μια χαρά είδα τον Γκαρθία να φεύγει ζωηρότατος για το ασθενοφόρο .. 15 λεπτά πριν είχε δασκαλευτεί τα μάλα μέσα απο Θεοδωρίδη και Καράπαπα για το τι ακριβώς θα κάνει "απο νοσοκομεία ξέρεις του είπαν"..

Λογικό και αναμενόμενο γιατί τι είχε να χάσει ο ΟΣΦΠ αντίθετα προσπάθησε να εκμεταλλευτεί αυτήν τη κατάσταση .. το πολύ πολύ να το έχανε στα χαρτιά αλλά αφού υπήρχε προηγούμενο το ρισκάρει με μεγάλες πιθανότητες να το κερδίσει στα χαρτιά και να πάρει και ο ΠΑΟΚ -3 (που και γω το βλέπω πολύ πιθανό αλλά δεν ξέρω τι νομικά τερτίπια θα σκαρφιστούμε για να τη σκαπουλάρουμε)..

Αλλά αυτό το να προσπαθούν κάποιοι να πείσουν ότι έχει πρόβλημα ο Γκαρθία και ότι έκανε αξονική και μ@@@@κιες ε μάλλον παίζετε με την νοημοσύνη του κόσμου ... είπαμε κατανοητά μέχρι ενός βαθμού στο βωμό του χρήματος του CL αλλά νισάφι πια.. καταλάβαμε τι παίζει ..

Εννοείται βέβαια ότι ο ηλίθιος που έκανε ζημιά στον ΠΑΟΚ πρέπει να μην του επιτραπεί όπως και σε κάθε ηλίθιο όρκ των γηπέδων να περνάει έξω απο το γήπεδο σε ακτίνα 10 χιλ.. και φυσικά να του κάνει μήνυση η ομάδα..

Πάντως αυτό το πράγμα είναι εντελώς ανόητο για έναν ηλίθιο να μην γίνεται το παιχνίδι η να διακόπτεται και να τιμωρείται η ομάδα ... άσε που μπαίνουν ιδέες σε όλους τους "επιτήδειους" για να παίρνουν παιχνίδια αέρα πατέρα..

Δεν ξέρω αν ισχύει και έξω αυτό αλλά στη Ελλάδα άμα συνεχιστεί θα έχει μεγάλο σουξέ.. άποψή μου πρέπει να καταργηθεί αυτή η ποινή και να συνεχίζεται η να γίνεται ο αγώνας κεκλεισμένων των θυρών και με ανάλογα πρόστιμα..

Γκαρθία έμπλεξες, κατάλαβες τι εστί ελληνικό πρωτάθλημα... Κοιτάξτε μη τον διώξετε άρον άρον και τα βγάλει όλα στη φόρα..

ΥΓ παιδιά να μαζετούμε καμιά δεκαριά ΠΑΟΚτσήδες θα βάλουμε φόρμες του Ολυμπιακού πάμε Καραισκάκη την Κυριακή (μεταμφιεσμένα ορκ του Ολυμπιακού δηλαδή) και θα πάρουμε στο σημάδι τον προπονητή της αντίπαλης ομάδας... με ποιον είπαμε ότι παίζει ο Ολυμπιακός την Κυριακή;; :D μην το γελάτε κάτι τέτοια εννοούσε ο Μαρινάκης την μέρα που έχασε απο την ΑΕΚ και κάναν ντου μέσα στον αγωνιστικό χώρο οι αιπυστείμωναις και τιμωρήθηκε με -3 .. κάτι για συλλαλητήρια για τη Μακεδονία που είχαμε εδώ κοντά ψέλλιζε..
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
7/7 και ολα τα αλλα πανε περιπατο.Με -3 με 7 αγωνιστηκες κεκλεισμενων το χαλιφατο ζει.
Νομικα θα το παλεψουν κυριως για την γκελα με την δηλωση του Κοντη ως προπονητη που δεν αλλαζει το γεγονος της τιμωριας της ρηψης αλλα δικαιολογει την εναρξη του αγωνα αφου υπηρχε πρωτος προπονητης.
Βασικα ευχομαι να την κατσει ο Αρετοπουλος που τον θεωρω τραγικο.
Τελος παντων το νομικο τμημα μας, το θεωρω ψιλο-αχρηστο αφου δεν κερδισε καμια φορα και καμια σοβαρη δικη.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.450
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Το χαρτι δεν το πεταξε στο πλαισιο του τελετουργικου
Το τελετουργικο ειχε τελειωσει --- ο τυπος περιμενε να βγει ο ολυμπιακος κ πεταξε για να πετυχει κ καθοταν στα VIP
Οσο δικαιολογουμε καταστασεις της ομαδας μας τοσο θα δικαιολογει ο αλλος της δικης του ομαδας
Για τον καθενα οι δικαιολογιες του αλλουνου φαινονται γελοιες αλλα στο τελος τελος κ αυτες που λεμε εμεις για τη δικη μας ομαδα το ιδιο γελοιες ειναι

Η αρχη της όποιας αντιπαραθεσης όμως ξεκινησε από τον χλευασμό της «εξυγίανσης» λες και φετος τα πραγματα δεν ειναι πολυ καλύτερα απο αλλες χρονιες με πολύ λιγότερα παράπονα απο τους βιασμους κάθε Κυριακης.
Οταν λες πολυ λιγοτερα παραπονα μαλλον εννοεις απο την ομαδα σου που αν ειναι δυνατον να παραπονιεται 2 χρονια τωρα που ευνοειται --- Ο Ολυμπιακος πχ εχει συνεχεια παραπονα , οι ομαδες που χανουν με γκολ 2 μετρα offside πχ Ατρομητος επισης -- μεχρι κ πανο ανεβασαν

Αλλα οπως σου ειπα κ πιο πανω, εξαρταται απτην οπτικη που το βλεπεις --- απλα δεν μπορεις μια χρονια να λες ολα καλα οταν μια κατασταση σε συμφερει κ οταν δε σε συμφερει να κατακεραυνωνεις
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Το χαρτι δεν το πεταξε στο πλαισιο του τελετουργικου
Το τελετουργικο ειχε τελειωσει --- ο τυπος περιμενε να βγει ο ολυμπιακος κ πεταξε για να πετυχει κ καθοταν στα VIP
Οσο δικαιολογουμε καταστασεις της ομαδας μας τοσο θα δικαιολογει ο αλλος της δικης του ομαδας
Για τον καθενα οι δικαιολογιες του αλλουνου φαινονται γελοιες αλλα στο τελος τελος κ αυτες που λεμε εμεις για τη δικη μας ομαδα το ιδιο γελοιες ειναι
Δεν δικαιολογεί κανείς την κατάσταση.Ο νομοθέτης θα κάνει αυτό που πρέπει και η ομάδα μου θα τιμωρηθεί για αυτό που πρέπει(την ρήψη). Κι αν κρίνει ο ίδιος ότι κακώς έγινε αλλάγη στη δήλωση του φ.α. μετά το πέρας του επιτρεπόμενου χρόνου και άρα ο Ολυμπιακός είχε δηλωμένο προπονητη για να ξεκινήσει ο αγώνας θα πάρω το ματς η την επανάληψη αυτού. Δεν νομίζω ότι ο σβέρκος του Γιασερ αξίζει λιγότερο επειδή ήταν Σύριος φροντιστής και όχι Ισπανός προπονητής. Τα λάθη που γίνονται πρέπει να πληρώνονται από όλες τις μεριές. Άλλωστε η εφαρμογή του νόμου έδωσε σωστά ένα πρωτάθλημα στον Ολυμπιακό με την υπόθεση Βάλνερ. Εκτός αν η δικαιοσύνη τότε ήταν καλή και τώρα τυφλή.
Την ώρα που σε άλλα γήπεδα δεν δουλεύουν οι κάμερες και τους τραμπουκισμούς στον αγωνιστικό χώρο τους κάνουν άτομα διαπιστευμένα από την ΠΑΕ τους, στην Τούμπα παίζουμε 3-5 αγώνες κάθε χρόνο χωρίς θεατές πληρώνοντας τα λάθη μας.Και καλά παθαίνουμε, δεν γκρινιάζει κανείς.


Οταν λες πολυ λιγοτερα παραπονα μαλλον εννοεις απο την ομαδα σου που αν ειναι δυνατον να παραπονιεται 2 χρονια τωρα που ευνοειται --- Ο Ολυμπιακος πχ εχει συνεχεια παραπονα , οι ομαδες που χανουν με γκολ 2 μετρα offside πχ Ατρομητος επισης -- μεχρι κ πανο ανεβασαν

Αλλα οπως σου ειπα κ πιο πανω, εξαρταται απτην οπτικη που το βλεπεις --- απλα δεν μπορεις μια χρονια να λες ολα καλα οταν μια κατασταση σε συμφερει κ οταν δε σε συμφερει να κατακεραυνωνεις
2 Χρόνια δεν νομίζω να ευνοείται η ομάδα μου παραπάνω από τις υπολοιπες 3. Έχουμε μία ντροπιαστική διατησία με τον Παναθηναικό, 1 οφ σάιντ με την Α.Ε.Κ. στον τελικό(στην ίδια φάση υπάρχει πέναλτυ στον Κρέσπο πριν το γέμισμα αλλά ναι οκ δεν διορθώνεις λάθος με λάθος.Δώσε το πέναλτυ να πάμε σπίτια μας ) και απο κει και πέρα προσπαθείτε να εξισώσετε όλοι βιασμούς δεκαετίας και 2 παραγκών(μη γράψω σεντόνι τώρα για σφαγές παντού αλλά και του Π.Α.Ο.Κ. σε Καραισκάκης με οφ σαιντ πίσω από την σέντρα αλλά και αποβολή του Στοχ σε ματς κυπελλου που έπρεπε στην ίδια φάση να φάει 2 κόκκινες ο Ολυμπιακός.Κάλυπτα κι εγώ τον Κατσουράνη,τερματοφύλακας Μανιάτης με επόπτη και 2 διαιτητές στα 5 μέτρα στον τελικό με την Τρίπολη κλπ κλπ κλπ σεντονάκι το έκανα τελικά :) ) με 1 οφσαιντ στον ΠΑΣ, ένα οφσάιντ(στο κύπελλο) με τον Ατρόμητο και ένα γκολ υπέρ του Πλατανιά που ακυρώθηκε αντικανονικά.Να μιλήσω τώρα για πέναλτυ στο Αγρίνιο που έχει γίνει χέρι 10 λεπτά νωρίτερα και που ίδιο και χειρότερο παίρνει η Α.Ε.Κ. την επόμενη αγωνιστική. Απλά γελάω αν μιλήσουμε για παράπονα του Ολυμπιακού την τελευταία διετία που βλέπει αντίπαλο να βαράει πέναλτυ κάθε 3 σεζόν. Ούτε και φέτος βεβαια που τα σφυριγματάκια του τα πήρε(μέσα στον πανιωνιο, με τρίπολη εντός και εκτός και με ξάνθη μέσα στο γήπεδο του). Ακόμα καλύτερα βέβαια τα πάει η μουλωχτή η ΑΕΚ. Βέβαια εμείς τα δικά μας τα λέμε, εσείς τόσα χρόνια κρύβετε σφαγές πίσω από την ομολογουμένως παικτική ανωτερότητα του Ολυμπιακού.
Την ίδια ώρα λοιπόν που το αυτοκίνητο του Ιβάν έτρωγε κλωτσιές μετά απο αποτυχίες για να βάλει μυαλό και να πάρει παίκτες και να δυναμώσει εξωαγωνιστικά, Ο Αλαφούζος δεν πληρώνει, ο τίγρης ρίχνει την ομάδα 2 κατηγορίες για να φύγουν τα χρέη και ο Μαρινάκης ξεπουλάει τα πάντα σε γελοία ποσά και αλλάζει προπονητες καθε 3 μήνες. Αλλά μπροστά απο αυτά βλέπετε την κουρτίνα της κυβέρνησης και του Ιβάν.

Από τι βλέπεις τα δικά μας τα μάτια είναι ανοιχτά, όχι όλων αλλά αρκετών. Μάθημα για το πως να ανοιξετε εσείς τα δικά σας δεν θα σας κάνω εγώ.

ΥΓ:Σε άλλα νέα, ήρθαν οι πρώτες ποινές για το Κοριόπολις, αναμένουμε την εκδίκαση της εγκληματικής σε λίγους μήνες.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.450
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Βλέπεις οτι μπηκες στο τριπακι να μου πεις .. ναι αλλα τοτε ο ταδε κάλυπτε τον Κατσουρανη
Ξεκινωντας αυτη τη συζητηση δεν τελειωνει ποτε διοτι αμα σου φερω εδω το Νικολακοπουλο του Ολυμπιακου θα σου αραδειασει ενα σωρο περιπτωσεις που αδικηθηκε ο ενας, ευνοηθηκε ο αλλος κλπ κλπ (λεω Νικολακοπουλος γιατι ο τυπος κραταει τρελο αρχειο)
Μετα θα πει ο ενας, θα πει ο αλλος κ δε θα τελειωσουμε ποτε
Εσυ βλεπεις οτι ολα πανε καλα, εξυγιανση κ διαφανεια
Εγω βλεπω οτι μια ομαδα παει σπρωχτη απο παντου να παρει τιτλο
Εσυ βλεπεις μια ομαδαρα που πηρε κ 2-3 σφυριγματα
Εγω βλεπω εγκληματα (σφαγες που λες κ εσυ) κ "αν βγαλεις 2 βαθμους απο κει κ βάλεις 2 βαθμους εδω, στα ισα ειμαστε"

Ειναι μια συζητηση που μπορει να γινει ευκολα κ αναποδα -- όπως ειπα κ στο προηγουμενο post ειναι θεμα οπτικης -- απο εκει που καθεσαι τα βλεπεις οπως σε συμφερουν ... απο κει που καθομαι εγω φαινονται αλλιως -- οπως συμφέρουν εμενα ή να το πω κ αλλιως μας τα πασάρουν κ διαφορετικά

πχ Προπερσυ στο ματς κυπελλου που διακοπηκε οταν δεν σφυριχτηκε το πεναλτυ στον ΠΑΟΚ --- εσυ λες ΣΦΑΓΗ, ΠΑΡΑΓΚΑ κλπ
Πριν απο αυτο το πεναλτυ που δεν δοθηκε , δε δοθηκαν 2 πεναλτυ υπερ του Ολυμπιακου στο Φορτουνη .. δεν τα λεω απτη κοιλια μου, αναλυθηκαν οι φασεις απτο Βαρουχα στην εκπομπη
Ο τοτε ρεπορτερ του ΠΑΟΚ (δεν ηταν ο Μινος) αντεδρασε με ατακες του συλ " ελα μωρε με το Φορτουνη που θελει κ πεναλτυ που πεφτει οταν τον ακουμπανε"

Οποτε τι ηταν εκεινο το ματς .. σφαγη του ΠΑΟΚ ή του Ολυμπιακού ??
Ήταν αναλογα με το τι ομαδα εισαι
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Άντε ρε παιδιά να δούμε και λίγο εξυγίανση στην αθλητική δικαιοσύνη
Τις τελευταίες ημέρες έχω ρίξει τρελό γέλιο με τα ποσταρισματα των υπευθύνων και τα αρθρα των μεν και δε .
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Βλέπεις οτι μπηκες στο τριπακι να μου πεις .. ναι αλλα τοτε ο ταδε κάλυπτε τον Κατσουρανη
Σε κανένα τριπάκι δεν μπήκα σου μίλησα με επιχειρήματα.Τους βιασμούς του ποδοσφαίρου επι χρόνια προσπαθείτε να τους βάλετε κάτω από το χαλάκι. Ο φετινός Ολυμπιακός που έχει παράπονο απο διαιτησία;Η φετινή Α.Ε.Κ. που πήρε τα σφυριγματάκια της που έχει παράπονο απο διαιτησία.;Εκτός αν θέλει μονομερώς εύνοια μία ομάδα.

Εσυ βλεπεις οτι ολα πανε καλα, εξυγιανση κ διαφανεια
Εγω βλεπω οτι μια ομαδα παει σπρωχτη απο παντου να παρει τιτλο
Εσυ βλεπεις μια ομαδαρα που πηρε κ 2-3 σφυριγματα
Εγω βλεπω οτι μια ομαδα παει σπρωχτη απο παντου να παρει τιτλο
Εγώ βλέπω ότι τα πράγματα πάνε καλύτερα, όχι τέλεια.Αν νομίζεις ότι δεν υπάρχει διαφάνεια και καλυτέρευση μάλλον ξεβολεύτηκες.
Εγώ βλέπω ότι υπάρχουν 2 καλές ομάδες που διεκδικούν επάξια τον τίτλο παίρνοντας σφυρίσγματα και έχοντας παράπονα.
Εγώ βλέπω μία ομάδα που άλλαξε 3 προπονητές πήρε σφυρίγματα και έχει παράπονα και που οι παίκτες της μετά το 50 δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους. Αν εσύ δεν το βλέπεις αυτό είσαι συνυπεύθυνος για την κατάσταση στην οποία ήρθε η ομάδα αυτή.
διοτι αμα σου φερω εδω το Νικολακοπουλο του Ολυμπιακου
Μόνο που μου είπες Νικολακόπουλος νομίζω δεν έχει νόημα να συνεχιστεί αυτή η κουβέντα.[/QUOTE]
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Άντε ρε παιδιά να δούμε και λίγο εξυγίανση στην αθλητική δικαιοσύνη
Σόρρυ κι όλας αμα δεν πάμε σαν τα πρόβατα στη σφαγή.
Τις τελευταίες ημέρες έχω ρίξει τρελό γέλιο με τα ποσταρισματα των υπευθύνων και τα αρθρα των μεν και δε .
Κάπως πρέπει όλοι να δικαιολογήσουν τον μισθό τους.
 
Last edited:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.450
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Μου μιλησες με υποκειμενικα επιχειρηματα

Εγω λοιπον μπορω να σου πω οτι ολα καλα τοσα χρονια κ τωρα που βολευτηκε ο ΠΑΟΚ που εκανε κολλητηλικα με Γκαγκατση κ Θωμα κ κυβερνηση κ μοιραζει δανεικους κ παίρνει σφυριγματα κ κάποιοι άλλοι αδικούνται , ε δεν εχουμε εξυγιανση ..

Κ γω με επιχειρηματα μιλαω :)
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μου μιλησες με υποκειμενικα επιχειρηματα

Εγω λοιπον μπορω να σου πω οτι ολα καλα τοσα χρονια κ τωρα που βολευτηκε ο ΠΑΟΚ που εκανε κολλητηλικα με Γκαγκατση κ Θωμα κ κυβερνηση κ μοιραζει δανεικους κ παίρνει σφυριγματα κ κάποιοι άλλοι αδικούνται , ε δεν εχουμε εξυγιανση ..

Κ γω με επιχειρηματα μιλαω
Μου μιλάς με αόριστα επιχειρήματα.Ο Γκαγκάτσης ξεκίνησε ως δικηγόρος του Π.Α.Ο.Κ. κατέβηκε στην Αθήνα έμπλεξε με τον Ολυμπιακό έγινε πρόεδρος της ΕΠΟ στα χρόνια της παράγκας(εκτός αν όλα τότε που ήταν 100-0 δεν ήταν παράγκα). Ο Π.Α.Ο.Κ. έδωσε 3 δανεικούς στον Ατρόμητο 1 δανεικό στη Λαμία και 1 στον Πανιώνιο. Εσύ πες ότι τα εκτρώματα με Εργοτέληδες, Κέρκυρες και Λεβαδειακούς που βλέπαμε με τους δανεικούς του Ολυμπιακού, τα βλέπουμε με τους δανεικούς του Π.Α.Ο.Κ. που απ' τον να παίζουν και να περπατάνε(όπως γινόταν ή να χάσουν κανα τετ α τετ και να τους βγάλουν στημένους δεν παίζουν στα μεταξύ μας.Σφυρίγματά παίρνει ο Π.Α.Ο.Κ. όπως έχει και παράπονα. Αυτό λέγεται κανονικό ποδόσφαιρο . Παίρνει περισσότερα λες εσύ από την ΑΕΚ με τα πέναλτι έξω απο την περιοχή;Παίρνει περισσότερα από τον Ολυμπιακό με το πτώμα τον Φορτούνη που βουτάει και γίνεται ρεζίλι στα Ευρωπαικά; Με καλή θέληση σου λέω ότι παίρνει τα ίδια. Και ότι στο κανονικό ποδόσφαιρο όλοι παίρνουν κι όλοι χάνουν. Αλλά αλλιώς είναι να παίζουν 10 φυλλάδες το οφ σάιντ στα γιάννενα και αλλιώς να παίζει 1 τη βουτιά με την ξάνθη ή τον πανιώνιο ή το στήθος-πέναλτυ με την Τρίπολη. Κι αυτά τα παίρνουν Α.Ε.Κ. και Ολυμπιακός φέτος που και καλά χαλίφης είναι ο Π.Α.Ο.Κ.Ότι άμα ήθελε ο χαλίφης δεν θα έπαιρνε πέναλτι ο ΠΑΣ μέσα στην Α.Ε.Κ. και αποβολή του τερματοφύλακα ή θα έπαιρνε ο Ολυμπιακός το πέναλτι που πήρε με την Ξάνθη ή την Τρίπολη εντός.
Δεν χρειάζεται να συμφωνήσουμε και δεν πρόκειται, απλά το παρελθόν δεν εξισώνεται με το παρόν ούτε και μπαίνει κάτω από το χαλάκι.
Όσο για τον Θωμα....δεν έκανε με χαλίφη τον Π.Α.Ο.Κ κολλητιλίκια με τον Γιάννη Σπάθα για να "κερδάει" ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.450
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Μου μιλάς με αόριστα επιχειρήματα.Ο Γκαγκάτσης ξεκίνησε ως δικηγόρος του Π.Α.Ο.Κ. κατέβηκε στην Αθήνα έμπλεξε με τον Ολυμπιακό έγινε πρόεδρος της ΕΠΟ στα χρόνια της παράγκας(εκτός αν όλα τότε που ήταν 100-0 δεν ήταν παράγκα). Ο Π.Α.Ο.Κ. έδωσε 3 δανεικούς στον Ατρόμητο 1 δανεικό στη Λαμία και 1 στον Πανιώνιο. Εσύ πες ότι τα εκτρώματα με Εργοτέληδες, Κέρκυρες και Λεβαδειακούς που βλέπαμε με τους δανεικούς του Ολυμπιακού, τα βλέπουμε με τους δανεικούς του Π.Α.Ο.Κ. που απ' τον να παίζουν και να περπατάνε
Κ οτι δλδ οταν ηταν μπλεγμενος ο Γκαγκατσης κ ο Θωμας κ η κυβερνηση με τον Κοκκαλη ηταν τα πραγματα σκοτεινα κ υποχθονια ΑΛΛΑ τωρα ειναι ολα ΚΑΘΑΡΑ κ αμεμπτα
Αν θελεις να κανεις εξυγιανση δεν περνεις αυτους που εστησαν τη παραγκα

Ναι δεν εχουμε Εργοτελη κ Λεβαδειακο ΑΛΛΑ ευτυχως δεν θα εχουμε ΠΟΤΕ Πλατανια που κατεβηκε ο Πουρλιοτοπουλος περυσι στη Κρητη για να συμφωνησει τι θα πουνε οι παικτες για το ματς στο Καραϊσκακη μπας κ τιμωρηθει ο Ολυμπιακος κ προλαβει να το πάρει το πρωταθλημα απο περυσι
(μετα οι μισοι παικτες γελουσαν με τους αλλους μισους) -- λες να πετουσανε τυχαια ρουβλια στο ματς με τον Πλατανια ή τυχαια βριζουν οι Γιαννιώτες τον Χριστοβασίλη ?
Δε θελω να εξισωσω τιποτα αλλα δε μπορει να σε φτυνουνε κ επειση εσυ καθεσαι στο ρετιρε να λες οτι βρεχει
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Κ οτι δλδ οταν ηταν μπλεγμενος ο Γκαγκατσης κ ο Θωμας κ η κυβερνηση με τον Κοκκαλη ηταν τα πραγματα σκοτεινα κ υποχθονια ΑΛΛΑ τωρα ειναι ολα ΚΑΘΑΡΑ κ αμεμπτα
Αν θελεις να κανεις εξυγιανση δεν περνεις αυτους που εστησαν τη παραγκα

Ναι δεν εχουμε Εργοτελη κ Λεβαδειακο ΑΛΛΑ ευτυχως δεν θα εχουμε ΠΟΤΕ Πλατανια που κατεβηκε ο Πουρλιοτοπουλος περυσι στη Κρητη για να συμφωνησει τι θα πουνε οι παικτες για το ματς στο Καραϊσκακη μπας κ τιμωρηθει ο Ολυμπιακος κ προλαβει να το πάρει το πρωταθλημα απο περυσι
(μετα οι μισοι παικτες γελουσαν με τους αλλους μισους) -- λες να πετουσανε τυχαια ρουβλια στο ματς με τον Πλατανια ή τυχαια βριζουν οι Γιαννιώτες τον Χριστοβασίλη ?
Δε θελω να εξισωσω τιποτα αλλα δε μπορει να σε φτυνουνε κ επειση εσυ καθεσαι στο ρετιρε να λες οτι βρεχει
Σας πήρε μια 20ετία να καταλάβετε ότι βρέχει....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom