Πολωνία Διαμονή στην Βαρσοβία

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
επίσης ακόμα 1 υποψήφιο ibis budget Warszawa Centrum
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
επίσης ακόμα 1 υποψήφιο ibis budget Warszawa Centrum
Καθόλου άσχημα, ωστόσο θα χρειαστεί να μετακινείστε με τα μέσα από/προς κέντρο, αν και αυτό δεν είναι πρόβλημα καθώς στη Βαρσοβία είναι εξαιρετικά!
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Καθόλου άσχημα, ωστόσο θα χρειαστεί να μετακινείστε με τα μέσα από/προς κέντρο, αν και αυτό δεν είναι πρόβλημα καθώς στη Βαρσοβία είναι εξαιρετικά!
χμμ.. σίγουρα θα προτιμούσα κάτι πιο κοντά, αφού η άλλη παρέα θα έχει και το παιδί μαζί τους... αλλά απ΄οτι έριξα μια ματία πιο ακριβά είναι στην περιοχή Nowy Świat
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
χμμ.. σίγουρα θα προτιμούσα κάτι πιο κοντά, αφού η άλλη παρέα θα έχει και το παιδί μαζί τους... αλλά απ΄οτι έριξα μια ματία πιο ακριβά είναι στην περιοχή Nowy Świat
Θα σας ελεγα να εξετασετε κ το ενδεχομενο της ενοικιασης αυτοκινητου. Θα εκπλαγειτε με το ποσο φθηνα ειναι. Εμας ενα μικρο πολης για 4 μερες μας βγηκε 110€ με φουλ ασφαλεια.
 
Last edited:

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Θα σας ελεγα να εξετασετε κ το ενδεχομενο της ενοικιασης αυτοκινητου. Θα εκπλαγειτε με το ποσο φθηνα ειναι. Εμας ενα μικρο πολης για 4 μερες μας βγηκε 110€ με φουλ ασφαλεια.
καλημέρα! καλά θα ήταν, αλλά οι άντρες τησ παρέας δεν έχουν διάθεση για οδήγηση :D
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
καλημέρα
έχω συγχυστεί βρε παιδιά με τα IBIS στην Βαρσοβία
ibis budget Warszawa Centrum
Ibis Warszawa Centrum
ibis Styles Warszawa Centrum


εκεί που καταλήγω σε ένα βλέπω και τα άλλα!! και δεν ξέρω τώρα πιο βολέυει (όλα γράφουν καλά comments)
αν ξέρει κάποιος.... σας ευχαριστώ!
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
258
Likes
640
καλημέρα
έχω συγχυστεί βρε παιδιά με τα IBIS στην Βαρσοβία
ibis budget Warszawa Centrum
Ibis Warszawa Centrum
ibis Styles Warszawa Centrum


εκεί που καταλήγω σε ένα βλέπω και τα άλλα!! και δεν ξέρω τώρα πιο βολέυει (όλα γράφουν καλά comments)
αν ξέρει κάποιος.... σας ευχαριστώ!
Δεν έχω μείνει σε κάποιο από τα 3, αλλά έτσι όπως τα είδα στον χάρτη κατάλαβα τα εξής:
  • Ibis Budget & Ibis Styles βρίσκονται στο ίδιο σημείο, κοντά στο ποτάμι
  • Ibis Warszawa Centrum είναι προς το μοντέρνο κέντρο με τους ουρανοξύστες
Και τα 2 σημεία είναι πολύ βολικά, καθώς κοντά τους βρίσκονται πολλά αξιοθέατα. Σίγουρα, δηλαδή, θα περάσεις και από τις δύο περιοχμές.

Οπότε διάλεξε το πιο οικονομικό ή αυτό που σου δίνει τις καλύτερες παροχές. Σίγουρα π.χ. το Styles ή το Centrum θα είναι πιο προσεγμένα από το budget.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
καλημέρα
έχω συγχυστεί βρε παιδιά με τα IBIS στην Βαρσοβία
ibis budget Warszawa Centrum
Ibis Warszawa Centrum
ibis Styles Warszawa Centrum


εκεί που καταλήγω σε ένα βλέπω και τα άλλα!! και δεν ξέρω τώρα πιο βολέυει (όλα γράφουν καλά comments)
αν ξέρει κάποιος.... σας ευχαριστώ!
Μια απορια εχω. Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος που επιλεγεις μονο ibis; Το λεω γιατι τα θεωρω απο τα πλεον αχρωμα, αοσμα και τυποποιημενα ξενοδοχεια. Σιγουρα θα βρεις πολυ πιο ενδιαφεροντα καταλυματα κ πιο κεντρικα αν ψαξεις. Το ιδιο ισχυει κ για Κρακοβια φυσικα.

Edit: η αληθεια ειναι οτι το δευτερο που εψαξα λιγο, ειναι ομορφο. Αλλα γενικα γιατι το περιοριζεις σε μια αλυσιδα;
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.318
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom