εξωτερικο για ενα σκ

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Η Βενετία νομίζω πως βγαίνει μια χαρά.

Ποτε λέτε Άμστερνταμ; Εμείς κοιτούσαμε για τριήμερο Αγίου Πνεύματος και οι τιμές καταλυμάτων μας φρέναραν.
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
515
Likes
1.067
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μονο που ρωταει για 3,5 μερες. Και ειναι κριμα να τις καψει πηγαινοντας σε κατι πιο "λιγο"
Για ΣΚ ρωτάει αλλά έκανα λάθος εγώ και δεν έβαλα παράθεση:
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα,

θα ήθελα να μου προτείνετε αν γνωρίζετε ποιος προορισμός εξωτερικού ενδυκνειται για ενα σαββατοκυριακο. έχω διαβασει πολλά εδω μέσα εκ των οποίων είναι το βουκουρέστι, σόφια , βενετία και βελιγράδι.

σας ευχαριστώ πολύ!
 
Μηνύματα
65
Likes
63
Amsterdam θελω πολυ να οαω αλλα αξιζει για τόσες λιγες μερες; για βενετια τ λετε;πιστεύετε βγαινει;
Γενικά να ξέρεις οτι οι επιστροφές την Κυριακή είναι λίγο τσιμπιμένες. Ο προορισμός νομίζω οτι πρέπει να έχει σαν βασικό κριτήριο τον προυπολογισμό σου. Ψηφίζω Αμστερνταμ γιατί είναι ωραίο. Ο χρόνος που διαθέτεις είναι αρκετός για την πόλη και κάποια κοντινή βόλτα. Δώσε κάποιες πληροφορίες παραπάνω προυπολογισμός, μήνα, άτομα και από που πετάς να βοηθήσουμε καλύτερα.
 

nikko

Member
Μηνύματα
32
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Να προτείνω κάτι που δεν έχει προταθεί ακόμη.
Μάλτα.
 
  • Like
Reactions: Pel

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Σκέψου κ Βερόνα, έχει απευθείας πτήσεις από Μάιο και μετά με Volotea & Aegean από τέλη Ιούνη. Δε ξέρω αν θα σε βολέψουν οι ώρες όμως... Δες κ συνδυασμούς των δύο εταιρειών.

Έχω κάνει long weekend εκεί, κ μάλιστα "έφαγα" πολλές ώρες με το τρένο από Μιλάνο πήγαινελα αλλά κ πάλι μου έφτασε να τη δω αρκετά. Είναι υπέροχη πόλη αν και μικρή οπότε τη βλέπεις άνετα και πας κ μια βολτούλα μέχρι το Σιρμιόνε στη λίμνη Γκάρντα (καμιά ώρα από την πόλη με το λεωφορείο) αν θες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.098
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom