The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.223

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
31819181_1856863517727531_7891027831075897344_n.jpg


το μόνο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι αν αυτή η πινακίδα είναι καρφωμένη σε Πεύκη ή σε Λεύκη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.018
Likes
40.989

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μπορουσε να μεταφερθει και στο τοπικ για τα βιβλια, παντως
βρε δε λες που την τελευταία στιγμή συγκρατηθηκα και δεν το έβαλα στην ιστορία της Ισαβελλας για τις χώρες σε....σταν.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.420
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λοιπόν, θέλω να ρωτήσω κάτι ταξιδιωτικής φύσεως αλλά επειδή είμαι πολύ ασχετη, ακριβως το αντιθετο της paefstra, ντρέπομαι να ρωτήσω στο αντίστοιχο φόρουμ. Με χρεωστική πειραιώς αυτα τα yellows που μαζεύω δε μπορουν να μπουν σε μιλια της αιτζιαν ε;; Για εξαργύρωση μιλίων πρέπει να χω μόνο της αλφα μπανκ πιστωτική; (μη κραξετε, δε τα πάω καθόλου καλά με τις τράπεζες!)
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Λοιπόν, θέλω να ρωτήσω κάτι ταξιδιωτικής φύσεως αλλά επειδή είμαι πολύ ασχετη, ακριβως το αντιθετο της paefstra, ντρέπομαι να ρωτήσω στο αντίστοιχο φόρουμ. Με χρεωστική πειραιώς αυτα τα yellows που μαζεύω δε μπορουν να μπουν σε μιλια της αιτζιαν ε;; Για εξαργύρωση μιλίων πρέπει να χω μόνο της αλφα μπανκ πιστωτική; (μη κραξετε, δε τα πάω καθόλου καλά με τις τράπεζες!)
Οχι , δε μπορείς. Δεν υπάρχει συνεργασια της πειραιώς με αιτζιαν.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Που ειναι τα χρονια που γινομασταν μαλλια κουβαρια για τη Eurovision?
Ε δεν άνοιξε κανείς ένα αντίστοιχο θέμα. Ή ασχολούνται ελάχιστοι από το φόρουμ ή αυτοί που ασχολούνται δεν μπαίνουν πια στο φόρουμ:D Έχει εξαφανιστεί και ο @hydronetta που είναι γνωστός βετεράνος της Eurovision. Άνοιξε θέμα και θα είμαι ο πρώτος που θα σχολιάσει:p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.323
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom