Διαμονή στα Ιωάννινα;

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Πριν 4-5 χρόνια είχα μείνει, ήμουν πολύ ευχαριστημένος.
Δεν έχω όμως πιο πρόσφατη άποψη.
Βέβαια εξαρτάται και η τιμή που θα το πετύχεις, αν το βρεις στα 80-90 αξίζει, για πάνω από 100 και εν μέσω κρίσης θα το σκεφτόμουν.
Έχουν ανοίξει, παρεπιπτόντως, αρκετά boutique hotels στην πόλη, τα οποία είναι πραγματικά πολύ αξιόλογα
 

mistounou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Πριν 4-5 χρόνια είχα μείνει, ήμουν πολύ ευχαριστημένος.
Δεν έχω όμως πιο πρόσφατη άποψη.
Βέβαια εξαρτάται και η τιμή που θα το πετύχεις, αν το βρεις στα 80-90 αξίζει, για πάνω από 100 και εν μέσω κρίσης θα το σκεφτόμουν.
Έχουν ανοίξει, παρεπιπτόντως, αρκετά boutique hotels στην πόλη, τα οποία είναι πραγματικά πολύ αξιόλογα
Λέγεται ότι πέθανε ο ιδιοκτήτης και έχει αναλαβει η σύζυγος. Ακόμη και από ξένους επισκέπτες διαβάζω συστάσεις για ανακαίνιση. Ίσως έχει πέσει το επίπεδο των υπηρεσιών από παλιότερα. Γι αυτό ψάχνω πρόσφατες εντυπώσεις. Έχω πληρώσει ήδη, πάντως, οπότε το να πάω αλλού σημαίνει ότι πρέπει να προηγηθεί ακύρωση και δεν ξέρω εάν επιστρέφεται όλο το ποσό. Ωστόσο, περιμένω κριτικές πρόσφατες μήπως και βγάλω συμπέρασμα .
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Έχει κανά 2 χρόνια που πέθανε ο Μήτσης, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό επηρέασε τόσο πολύ τη λειτουργία του εν λόγω ξενοδοχείου...
Καλά να περάσεις!
 

mistounou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Έχει κανά 2 χρόνια που πέθανε ο Μήτσης, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό επηρέασε τόσο πολύ τη λειτουργία του εν λόγω ξενοδοχείου...
Καλά να περάσεις!
Ευχαριστώ. Ελπίζω να είναι εντάξει, τι να πω. Θα είναι κρίμα διαφορετικά.
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Πριν περίπου 2 χρόνια είχα μείνει εκεί σε επαγγελματικό ταξίδι και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω όμως πολύ μεγάλη εμπειρία σε καταλύματα πολυτελείας οπότε ενδεχομένως να μην είμαι και ο κατάλληλος να αξιολογήσω το συγκεκριμένο.
 

mistounou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Πριν περίπου 2 χρόνια είχα μείνει εκεί σε επαγγελματικό ταξίδι και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω όμως πολύ μεγάλη εμπειρία σε καταλύματα πολυτελείας οπότε ενδεχομένως να μην είμαι και ο κατάλληλος να αξιολογήσω το συγκεκριμένο.
Ευχαριστώ για την απάντηση
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πέρυσι, πριν το Πάσχα, έμειναν γνωστοί μου και δεν μου παραπονέθηκαν για κάτι. Το αντίθετο θα έλεγα.
 

mistounou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Πέρυσι, πριν το Πάσχα, έμειναν γνωστοί μου και δεν μου παραπονέθηκαν για κάτι. Το αντίθετο θα έλεγα.
Οπότε ,φαντάζομαι ότι μέσα σε ένα χρόνο δεν θα έχουν αλλάξει και πολλά. Ίσως είναι και το γεγονός ότι οι προσδοκίες για ένα πενταστερο είναι υψηλές και εύκολα κάνει κανείς αρνητική κριτική . Ωστόσο έχω δει φωτογραφίες πχ με σώμα δαπέδου για θέρμανση, γιατί δεν είχε κεντρική θέρμανση το δωμάτιο και αρκετά παράπονα για τον κλιματισμό γενικώς .Αναρωτιέμαι τι στο καλό. Οι μισοί κρυωνανε κι οι άλλοι μισοί ήταν τέλεια;
 

thanassis33

Member
Μηνύματα
105
Likes
344
Γνωρίζετε κάποιο καλό ξενοδοχείο στα Γιάννενα;
Να είναι στο κέντρο, να έχει θέση για πάρκινγκ και να έχει καλές κριτικές
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.341
Likes
14.203

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom