About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Οι Γιαπωνες δεν είναι με τα καλά τους κερδίζεις 0-2 σε 5 λεπτά και σε πάνε ισοπαλία.. Ότι να ναι.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.385
Ε είπα και γω.. Αν αυτη η Ιαπωνία απέκλειε αυτό το Βέλγιο θα τα βλέπαμε όλα..
Βραζιλία Βέλγιο θα γινει μεγάλο παιχνίδι.. Αλλά και αυτό ήταν επικό.. Άμα σε θέλει η πο@@@να ή μπάλα κάνεις 2 σουτ όλα κι όλα και προηγεισαι 2-0.. Αλλα θα ήταν άδικο..
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Γίνεται να αποκτήσουμε συμπάθεια προς μια ποδοσφαιρική εθνική ομάδα λόγο ταξιδιωτικής εμπειρίας στην αντίστοιχη χώρα?
Στο δικό μου μυαλό ,στην δικιά μου κατάταξη συμπάθειας ο λαός της Ιαπωνίας έχει τα πρωτεία και ίσως ήταν η καταλληλότερη ομάδα για να προκριθεί από τους ομίλους με τις λιγότερες κάρτες, fair play!!!!!
Κρίμα που δεν τα κατάφερε και με το Βέλγιο.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
κι εγώ υποστήριζα χτες τους ανονέδες, τι περιπέτειες... επαφές... γνωριμίες...έρωτες... οικ. σχέσεις... ολόκληρο βιβλίο μπορώ να σας γράψω
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Γίνεται να αποκτήσουμε συμπάθεια προς μια ποδοσφαιρική εθνική ομάδα λόγο ταξιδιωτικής εμπειρίας στην αντίστοιχη χώρα?
Στο δικό μου μυαλό ,στην δικιά μου κατάταξη συμπάθειας ο λαός της Ιαπωνίας έχει τα πρωτεία και ίσως ήταν η καταλληλότερη ομάδα για να προκριθεί από τους ομίλους με τις λιγότερες κάρτες, fair play!!!!!
Κρίμα που δεν τα κατάφερε και με το Βέλγιο.
Προσωπικά χάρηκα που πέρασε το Βέλγιο για να δούμε ωραίο ματσάκι κόντρα στη Βραζιλία. Σίγουρα το άξιζαν έχασαν πολλές ευκαιρίες και βρέθηκαν να χάνουν 2.0 από το πουθενά. Όσο για τους Γιαπωνέζους θα συνεχίσουν να φωτογραφιζουν τα αξιοθέατα της Ρωσίας αλλά και της υπόλοιπης Ευρώπης που εκεί έχουν σίγουρα τη πρωτιά.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.385
Αγγλια το κυπελλο;; άμ δεν home..
Η Αγγλία ημιτελικά γιατί δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα αποκλειστεί από την Σουηδία που ούτε κατάλαβε πώς βρέθηκε στους 8..
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Η Σουηδία έχει καταλάβει πολύ καλά πως βρέθηκε στους 8. Στον όμιλό της στα προκριματικά ήταν η Ολλανδία. Έμεινε πίσω. Στα μπαράζ αντιμετώπισε Ιταλία. Την απέκλεισε. Στο μουντιάλ στους ομίλους ήταν με τη Γερμανία, η οποία έμεινε πίσω από τη Σουηδία και αποκλείστηκε (άσχετα με το τι έγινε στο μεταξύ τους ματς). Το Μεξικό που ήταν επίσης στον όμιλο της Σουηδίας, το έστειλε στα δόντια της Βραζιλίας.
Πιστεύω ότι η Σουηδία έχει καταλάβει πολύ καλά πως βρέθηκε στους 8. Οι παραπάνω αποκλεισθέντες πιθανώς να μην έχουν καταλάβει καλά.
 

lekond

Member
Μηνύματα
85
Likes
418
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Η Σουηδία έχει καταλάβει πολύ καλά πως βρέθηκε στους 8.
Ποιος να το πίστευε ότι η μετά Ιμπραίμοβιτς, Κάλστρομ εποχή στη Σουηδία θα έφερνε τόσο γρήγορα μια τέτοια διάκριση, στους 8 του κόσμου.

.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.222
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom