Καλησπέρα σε ολους!!!

Μηνύματα
4
Likes
4
Ειμαι η Παναγιώτα,ειμαι 29 χρονων...και πριν λιγη ωρα ανακαλυψα αυτο το site καθως κοιταζα καποια θεματα που με ενδιαφερουν στο ιντερνετ για το αγαπημένο μου νησί,την Ίο!!!Δεν εχω ταξιδεψει πολυ να ειμαι ειλικρινης...απο εξωτερικο Ιταλια,Γαλλια και Ελβετια...και απο Ελλαδα Ζαγοροχωρια,Πάργα...και απο νησιά για διακοπες καθαρά...Ίο και Πάρο.Ευελπιστώ να κανω πολλά πολλά ταξιδια ακομα γιατι τα αγαπω πραγματικά...ειναι εμπειριες ζωης που θα εχεις να θυμασαι για παντα!!!!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
25.681
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Ειμαι η Παναγιώτα,ειμαι 29 χρονων...και πριν λιγη ωρα ανακαλυψα αυτο το site καθως κοιταζα καποια θεματα που με ενδιαφερουν στο ιντερνετ για το αγαπημένο μου νησί,την Ίο!!!Δεν εχω ταξιδεψει πολυ να ειμαι ειλικρινης...απο εξωτερικο Ιταλια,Γαλλια και Ελβετια...και απο Ελλαδα Ζαγοροχωρια,Πάργα...και απο νησιά για διακοπες καθαρά...Ίο και Πάρο.Ευελπιστώ να κανω πολλά πολλά ταξιδια ακομα γιατι τα αγαπω πραγματικά...ειναι εμπειριες ζωης που θα εχεις να θυμασαι για παντα!!!!
:welcome2:

:airplane: :airplane:
 
Μηνύματα
2
Likes
0
Ειμαι η Παναγιώτα,ειμαι 29 χρονων...και πριν λιγη ωρα ανακαλυψα αυτο το site καθως κοιταζα καποια θεματα που με ενδιαφερουν στο ιντερνετ για το αγαπημένο μου νησί,την Ίο!!!Δεν εχω ταξιδεψει πολυ να ειμαι ειλικρινης...απο εξωτερικο Ιταλια,Γαλλια και Ελβετια...και απο Ελλαδα Ζαγοροχωρια,Πάργα...και απο νησιά για διακοπες καθαρά...Ίο και Πάρο.Ευελπιστώ να κανω πολλά πολλά ταξιδια ακομα γιατι τα αγαπω πραγματικά...ειναι εμπειριες ζωης που θα εχεις να θυμασαι για παντα!!!!
Παναγιώτα, καλησπερα, έπεσα πριν λίγο πάνω σε αυτό το site, το οποίο δείχνει να έχει πολύ ενδιαφέρον. Ψαχνω
Ειμαι η Παναγιώτα,ειμαι 29 χρονων...και πριν λιγη ωρα ανακαλυψα αυτο το site καθως κοιταζα καποια θεματα που με ενδιαφερουν στο ιντερνετ για το αγαπημένο μου νησί,την Ίο!!!Δεν εχω ταξιδεψει πολυ να ειμαι ειλικρινης...απο εξωτερικο Ιταλια,Γαλλια και Ελβετια...και απο Ελλαδα Ζαγοροχωρια,Πάργα...και απο νησιά για διακοπες καθαρά...Ίο και Πάρο.Ευελπιστώ να κανω πολλά πολλά ταξιδια ακομα γιατι τα αγαπω πραγματικά...ειναι εμπειριες ζωης που θα εχεις να θυμασαι για παντα!!!!
Παναγιώτα, καλησπέρα, το ψάχνω για Ίο για 22-29/8. Δεν έχω ξαναπάει. Θα βρω κανέναν εκεί τότε; Ποια είναι η άποψη σου (ανέφερες ότι είναι αγαπημένος σου προορισμός);
 
Μηνύματα
4
Likes
4
Παναγιώτα, καλησπερα, έπεσα πριν λίγο πάνω σε αυτό το site, το οποίο δείχνει να έχει πολύ ενδιαφέρον. Ψαχνω

Παναγιώτα, καλησπέρα, το ψάχνω για Ίο για 22-29/8. Δεν έχω ξαναπάει. Θα βρω κανέναν εκεί τότε; Ποια είναι η άποψη σου (ανέφερες ότι είναι αγαπημένος σου προορισμός);
Καλησπερα Χαραλαμπε!Ναι,θα βρεις κοσμο εκεινη την περιοδο...γινεται χαμος για την ακριβεια...ειναι πανεμορφο νησι,υποκειμενικο βεβαια αυτο...η Ίος ή που θα σ αρεσει πολυ και θα τη λατρεψεις ή δε θα σ αρεσει καθολου...εγω την ερωτευτηκα...δεν ξερω..εχει κατι η αυρα του νησιου...αν σ αρεσει η πολυκοσμια πηγαινε το διαστημα π μου εγραψες,αλλιως για πιο ησυχα απο 1η Σεπτεμβρη...η αληθεια ειναι μεσα στη χωρα το βραδυ γινεται χαμος απο τουριστες που ναι μεν μεθανε κλπ,αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να σε πειραξουν...μην ανησυχεις,ειναι ακακοι...κατα τα αλλα αν για διασκεδαση θες κατι χαλαρο μπορω να σου προτεινω μεταξυ χωρας και λιμανιου το Ios club sunset and cocktail bar,το click μεσα στη χωρα,το pathos στην κουμπαρα..θα τα βρεις και στο trip advisor...εγω εχω παει δυο φορες,μια ιουλιο και μια σεπτεμβρη...τον σεπτεμβρη ηταν πολυ χαλαρα...τον αυγουστο ,απ ο,τι ξερω γιατι εχω δικο μου ανθρωπο που εχει ενοικιαζομενα δωματια(αν θες σου τον συστηνω),γινεται χαμος απο κοσμο..και φετος σε συγκριση με αλλες χρονιες εχει πολλους ελληνες το νησι,οταν ειχα παει εγω με το ζορι εβρισκα ελληνα...για παραλιες θα πας οπωσδηποτε μυλοποτα..η πιο δημοφιλης παραλια του νησιου,αυγουστο ομως θα γινεται χαμος(απλα να το ξερεις)...Μαγγαναρι!!!!!ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ...κουμπαρα,αγια θεοδοτη,κολλιτσανι(χωρις ομπρελες και ξαπλωστρες),ψαθη...κά...ορεξη να εχεις και αμα εχεις και αμαξι ή νοικιασεις ακομα καλυτερα δε θα ταλαιπωρηθεις..αν και εχει συγκοινωνια...αν ενδιαφερεσαι για καποια αλλη πληροφορια ή να σου συστησω τα δωματια που εχει ο κυριος που σου ειπα οτι ειναι φιλος μου θα χαρω να βοηθησω!!!και κατι τελευταιο...οι περισσοτεροι λενε οτι η ιος ειναι μονο για τους εφηβους και τους πολυ νεους...εγω εχω να πω οτι η Ιος ειν αι για ολους...ο καθε τοπος εχει τις δικες του προσωπικες ομορφιες,αρκει να ξερεις να τις ανακαλυψεις και αυτο ειναι κατι που δεν εχει ηλικια...με αυτη τη λογικη στη μυκονο πας μονο για τρελο ξεφαντωμα και εχω ακουσει κοσμο,που εχει παει και εχει περασει και ησυχα γιατι αυτο εχει επιλεξει...ειναι λοιπον θεμα τι θα επιλεξεις να κανεις...πολυ απλα...
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πολύ ωραία η Ίος, πήγα το '15 και περάσαμε μια χαρά! Κλασικό κυκλαδίτικο νησί με τις ομορφιές του που με αμάξι γυρίζετε πολύ εύκολα ακόμα και σε 4 μέρες. Επίσης κανένας προορισμός δεν είναι απαγορευτικός για οποιαδήποτε ηλικία απλά το ότι θα συναντήσεις πιο νεανικό κόσμο είναι το σίγουρο μιας που αυτό το "όνομα" έχει φτιάξει τόσα χρόνια με τις πολλές επιλογές για διασκέδαση και τις τιμές σε χαμηλά επίπεδα ;)
 
Μηνύματα
4
Likes
4
Καλησπερα,Χαμηλα επιπεδα σε τιμες δε θα το ελεγα...απου που εβγαλες το συμπερασμα οτι ειναι χαμηλα τα επιπεδα των τιμων?
 
Last edited:

Strani21

Member
Μηνύματα
73
Likes
50
Ειμαι η Παναγιώτα,ειμαι 29 χρονων...και πριν λιγη ωρα ανακαλυψα αυτο το site καθως κοιταζα καποια θεματα που με ενδιαφερουν στο ιντερνετ για το αγαπημένο μου νησί,την Ίο!!!Δεν εχω ταξιδεψει πολυ να ειμαι ειλικρινης...απο εξωτερικο Ιταλια,Γαλλια και Ελβετια...και απο Ελλαδα Ζαγοροχωρια,Πάργα...και απο νησιά για διακοπες καθαρά...Ίο και Πάρο.Ευελπιστώ να κανω πολλά πολλά ταξιδια ακομα γιατι τα αγαπω πραγματικά...ειναι εμπειριες ζωης που θα εχεις να θυμασαι για παντα!!!!
:welcome:;)
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπερα,Χαμηλα επιπεδα σε τιμες δε θα το ελεγα...απου που εβγαλες το συμπερασμα οτι ειναι χαμηλα τα επιπεδα των τιμων?
σε σχέση με τα υπόλοιπα νησιά που προσφέρουν και αρκετές επιλογές διασκέδασης
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom