Ρουμανία "Βουκουρέστι και θερμαλ σπα" γιατί ο παράδεισος δεν μπορεί να περιμένει

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Άρα μπορείς να βγάλεις το ρολόι και να το φορέσει αλλος;;
Αν μπεις πχ στην ζώνη palm σκαναρεις χρεωνεσαι και βγαίνεις. Αν ξαναμπεις χρεωνεσαι παλι;
Οικογενειακό από ότι ειδα έχει, αλλά οι χρεώσεις για αλλαγή ζωνη είναι μεγαλυτερες.
Και κάτι ακόμη, η σάουνα στη ζώνη palm είναι με εξτρα χρεωση ή περιλαμβανονται στο πακέτο;
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Μπορείς να βγάλεις το ρολόι εννοείται, μια φορά χρεωνεσαι όσες φορές και αν μπεις με το ίδιο ρολόι ...Μόλις μπεις στο παλμ όλα είναι δωρεάν και οι σάουνες που έχει εκεί , εκτός από κάποια κρεβάτια που κάνουν μασαζ με χρονο και πληρώνεις με το ρολόι σου...
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Μπορείς να βγάλεις το ρολόι εννοείται, μια φορά χρεωνεσαι όσες φορές και αν μπεις με το ίδιο ρολόι ...Μόλις μπεις στο παλμ όλα είναι δωρεάν και οι σάουνες που έχει εκεί , εκτός από κάποια κρεβάτια που κάνουν μασαζ με χρονο και πληρώνεις με το ρολόι σου...
Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες vagar.
Δεν ήταν στον αρχικό σχεδιασμό και πρέπει να κάνουμε παράκαμψη για εκει, οπότε δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να στριμωξω το πρόγραμμα και αν θα το ευχαριστηθουμε για ένα τρίωρο μόνο.
Μάλλον θα το αφήσουμε για καποια άλλη φορά, γιατί από ότι κατάλαβα του αξίζουν περισσότερες ώρες.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
δεν νομίζω ότι αν υπήρχε απ'ευθείας σύνδεση του φόρουμ μας με τα σπα, ο υπάλληλος των σπα θα μπορούσε να δώσει τόσο κατατοπιστηκές πληροφορίες, όσο δεινει ο @vagar78 .:clap::clap:
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Χαχα ότι μπορούμε να βοηθήσουμε....
Τι να σου πω οτι είμαι Κρακοβια κ έχω φάει τρελή ταλαιπωρία κ κάθομαι και απαντάω σαν να είμαι στα σπα κ πίνω το κοκτέιλ μου χιχι
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Από το πρωί ξεκίνησε καθυστέρηση η ραιαναιρ
Προσγειωθηκαμε χειμώνας κ βροχή και πολλά ακόμα...Μια παρέα είμαστε να ρωτάς @Klair νοιώθω ένα βάρος να φανώ ανταξιος κ να γράψω κάτι μετά που θα σε βοηθήσει αν και υπάρχουν πολλές ιστορίες δεν χρειάζεται να δεις την δικιά μου
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.365
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Από το πρωί ξεκίνησε καθυστέρηση η ραιαναιρ
Προσγειωθηκαμε χειμώνας κ βροχή και πολλά ακόμα...Μια παρέα είμαστε να ρωτάς @Klair νοιώθω ένα βάρος να φανώ ανταξιος κ να γράψω κάτι μετά που θα σε βοηθήσει αν και υπάρχουν πολλές ιστορίες δεν χρειάζεται να δεις την δικιά μου
Εύχομαι οι επόμενες μέρες του ταξιδιού σου να κυλήσουν ομαλά και ευχάριστα, χωρίς άλλες ταλαιπωρίες και αναποδιές.

Όλες οι ιστορίες και οι εμπειρίες των ανθρώπων που τις καταθέτουν είναι μοναδικές και χρήσιμες για όλους τους αναγνώστες.
Εγώ πάντως θα περιμένω να διαβάσω και τη δική σου και είμαι σίγουρη από τώρα ότι θα μου φανεί πολύ χρήσιμη όταν έρθει η ώρα να οργανώσω και το δικό μου ταξίδι στην Πολωνία.
Καλή συνέχεια!
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Είχα ακούσει τα χειρότερα για τους Ρουμάνους οδηγούς. Λογικά πρέπει να ισχύουν γιατί δεν τα άκουσα μόνο από έναν. Εγώ όμως δεν πρόσεξα κάτι το ιδιαίτερο. Τουλάχιστον όχι κάτι διαφορετικό απότι βλέπω στην Ελλάδα.
Όσο αφορά τους δρόμους,προσοχή στις λακκούβες! Οι εθνικές τους αρτηρίες είναι καλές,στους επαρχιακούς δρόμους όμως οι λακκούβες δεν αστειεύονται!!
 
Μηνύματα
39
Likes
98
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγία
Σε ευχαριστώ πολύ. Λέω να πάω Χριστούγεννα, να μείνω με airbnb και να γυρίσω σε δυο τρεις πόλεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom