Πολωνία Μετακινήσεις στην Πολωνία

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Η διαφορά δεν είναι πολύ μεγαλη εαν θυμαμαι καλα, συν του οτι φλιξ δεν ειχε τοσο συχνα όσο οι άλλες τοπικές εταιρείες που κάνανε την διαδρομή από όσο θυμάμαι.
 

Gwo

Member
Μηνύματα
41
Likes
13
Καλησπέρα είχα διαβάσει πως υπάρχει κατά μεταφορών για 3 ημέρες για όλα τα μεσα συγκοινωνιών στη Βαρσοβία με 5€ ή 20ζλ αν θυμάμαι καλά. Γνωρίζει κάποιος που πήγε πρόσφατα αν ισχύει και αν ναι από που την προμηθευομαστε?
 

Gwo

Member
Μηνύματα
41
Likes
13

Αστραπή είσαι ρε φίλε σε ευχαριστώ. Έχω δει πως βοήθησες πολύ κόσμο εδώ με απορίες να είσαι καλά. Από ότι διάβασα υπάρχουν κάποια μηχανήματα εκδοτήρια που την προμηθευομαστε την κάρτα ή πρέπει να ξανά ανοίξω τα βιβλία των αγγλικών. Επίσης θα μείνουνε στο ξενοδοχείο metropol τι συμφέρει να πάρουμε περισσότερο? Δεν σκεφτόμαστε να βγούμε κάπου εκτός πολης
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Υπάρχουν μηχανήματα σχεδόν σε κάθε στάση. Εφόσον μένετε στο Μετροπολ, μόνο 20λεπτα εισιτήρια θα χρειαστείτε για να πάτε στο Uprsining Museum ή να γυρίσετε από το Lazienki αν κουραστείτε
 

GeorgiaVas

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Καλησπέρα ! Είναι καλύτερα να κλείσεις εισιτήρια από Βαρσοβία για Κρακοβία και πίσω απευθείας στον γκισέ η καλύτερα ονλάιν ;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Καλησπέρα, σε αυτό το σάιτ πρέπει να κάνεις εγγραφή για εισιτήρια τρένου; https://www.intercity.pl/pl/
Γιατί δεν βγάζω άκρη. Θα πάω κι εγώ το Δεκέμβρη και ψαχνομαι.
Που δυσκολεύεσαι? Θα κάνεις εγγραφή και θα κλείσεις το εισιτήριο σου. Όμως για να δεις τιμές και να κλείσεις εισιτήρια θα πρέπει το ταξίδι σου να είναι τουλάχιστον ένα μήνα μετά. Για να δεις τώρα τιμές θα πρέπει να βάλεις ημερομηνία 12/12. Αν το ταξίδι σου είναι πιο μετά δεν μπορείς να κλείσεις εισιτήριο. Αν ταξιδεύεις π.χ 15 Δεκεμβρίου θα πρέπει να μπεις στο site μετά τις 00:30 στις 15 Νοέμβρη για να κλείσεις. Όσο πιο γρήγορα τόσο πιο πιθανό να κλείσεις με την καλύτερη τιμή.
 

sotogun

Member
Μηνύματα
13
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ ?
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Καλησπέρα, σε αυτό το σάιτ πρέπει να κάνεις εγγραφή για εισιτήρια τρένου; https://www.intercity.pl/pl/
Γιατί δεν βγάζω άκρη. Θα πάω κι εγώ το Δεκέμβρη και ψαχνομαι.
Δεν χρειαζεται εγγραφη μπορείς και σαν guest user να κάνεις κράτηση μέχρι ενα μήνα μετά. Αυτές τις μέρες όμως κάνουν κάποιες εργασίες στο σάιτ τους και δεν μπορείς να κάνεις κράτηση σε όλα τα δρομολόγια.Τους έστειλα μέηλ και μου απάντησαν οτι σταδιακά θα αποκατασταθούν όλα τα δρομολόγια.
I kindly inform You that as of 12 November 2018, EIC, IC, TLK and ZKA sales are suspended due to the annual change in the distribution.
As soon as the sale of tickets for the selected connection will be launched, the website [www.intercity.pl]www.intercity.pl in the" messages " tab will appear.
The sale will be made available successively.
 
Last edited:

HliasP

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φιλανδία
καλησπέρα σας και από έμενα και μιας και σε 10 μέρες ακριβώς θα βρεθώ στην πολώνια για 7 ήμερες και έχω χωρίσει το ταξίδι μου σε 4 μέρες Κρακοβία και 3 Βαρσοβία σκέφτομαι δυο εναλλακτικές για το ταξίδι που θα με πάει από την μια πόλη στην άλλη. Βρίσκω αεροπορικά από Κρακοβία για Βαρσοβία για 20 ευρό και για το τρένο βγαίνουν 29 χωρίς αυτό να συμπεριλαμβανει πιθανή έκπτωση. εγώ οντάς φοιτητής σε ελληνικό ίδρυμα δικαιουμε έκπτωση ; και τελικά αξίζει το ταξίδι με το τρένο η τζάμπα κόπος άρα επιλέγω το αεροπλάνο και ξεμπερδεύω ; Επίσης να προσθέσω πως Κρακοβία μένω ακριβώς απέναντι από τον σταθμό και Κρακοβία ακριβώς απέναντι από το palace of culture and science.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom