Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κανεις δεν γουσταρει κανεναν (εκτος απο την Alitalia φυσικα). Ολοι πλην business, θελουν φτηνια κ πανε με το φθηνοτερο. Αν η wizz ειναι φθηνοτερη πανε με αυτη. Αν ειναι η ραιαν πανε με αυτη. Την τιμη κοιτανε, το ονομα κανεις.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν κοιτάζουν όλοι τη φτήνια γιατί πολλές φορές το φθηνότερο δεν είναι φθηνότερο. Και αυτό ισχύει και για την AZ με τα παθητικά σακουλάκια με ξηροκάρπια και μπισκοτάκια στα ενδοευρωπαϊκά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πρεπει να μαθω μανδαρινικα. Θα επεκτεινω το κοινο που με κατανοει σιγουρα κατα εναν.
Ειπα κανεις δεν κοιτα ονομα εταιρειας, ολοι κοιτουν τη φτηνια, το λιγοτερο ακριβο γι αυτα που ζητουν.
Ξηροκαρπια υπαρχουν στα διηπειρωτικα κ στα ονειρα καποιων (κ στα δικα μου λογω διαιτας). Οποιος θελει ζεστο φαγακι να δοκιμασει το chili con carne της ραιαν. Γκουρμεδια. Τι carne ειναι, εχει μικρη σημασια...
 

olympiaalag

Member
Μηνύματα
34
Likes
4
Καλησπέρα, αποφασίσαμε να πάμε με την παρέα μου μέσα στις γιορτές των Χριστουγέννων Πολωνία.Η πτήση είναι με τη Ryanair, σε περίπτωση κακοκαιρίας θα είμαστε ασφαλεις;(λόγω εταιρείας).
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα, αποφασίσαμε να πάμε με την παρέα μου μέσα στις γιορτές των Χριστουγέννων Πολωνία.Η πτήση είναι με τη Ryanair, σε περίπτωση κακοκαιρίας θα είμαστε ασφαλεις;(λόγω εταιρείας).
Καλησπέρα. Δηλαδή τι μπορείτε να πάθετε λόγο της εταιρείας που δεν μπορείτε να πάθετε με μια άλλη εταιρία π.χ Aegean λόγο καιρού?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπέρα. Δηλαδή τι μπορείτε να πάθετε λόγο της εταιρείας που δεν μπορείτε να πάθετε με μια άλλη εταιρία π.χ Aegean λόγο καιρού?
Η πτήση στην οποία θα τους βάλουν αν ακυρωθεί η δική τους μπορέι να μην είναι μερικές μέρες μετά.
 

olympiaalag

Member
Μηνύματα
34
Likes
4
Καλησπέρα. Δηλαδή τι μπορείτε να πάθετε λόγο της εταιρείας που δεν μπορείτε να πάθετε με μια άλλη εταιρία π.χ Aegean λόγο καιρού?
Έχω ταξιδέψει μ Ryanair αλλα οχι μ
Η πτήση στην οποία θα τους βάλουν αν ακυρωθεί η δική τους μπορέι να μην είναι μερικές μέρες μετά.
Taver εχεις ταξιδέψει με πτήσεις χαμηλού κόστους με κακοκαιρια;
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έχω ταξιδέψει μ Ryanair αλλα οχι μ

Taver εχεις ταξιδέψει με πτήσεις χαμηλού κόστους με κακοκαιρια;
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω την ερώτηση σου! Φοβάσαι μην πέσει το αεροπλάνο η μήπως ακυρωθεί η πτήση ? Έχω ταξιδέψει με την Ryanair με κακοκαιριά και φτάσαμε τέλεια!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Ε το πολλύ πολλύ, να πέσει το αεροπλάνο. Κλάιν Μάιν Φροϊλάιν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.729
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom