Τέννις, Βόλλευ, Κολύμπι, Στίβος και άλλα ευγενή αθλήματα...

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Όνειρο ζούμε; Μπράβο σε ολα τα παιδιά που μας ξεκολλησανε απο το ποδόσφαιρο έστω για λίγο..
Ρε Τσιτσιπά τι κάνεις; φαντάσου να παιξεις και πολύ καλά..
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και ο Πετρούνιας 4ο συνεχόμενο χρυσό αε ευρωπαϊκό.
Και έχουμε τον κο Βασιλειάδη που μοιράζει κρατικό χρήμα σε ΑΕ για λίγα ψηφαλακια αντί να ενισχύσει όλα αυτά τα παιδιά.
Τι ψάχνω τώρα θα μου πειτε;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Λεφτά για τις ΠΑΕ υπάρχουν, λεφτά για τον ελληνικό αθλητισμό γιοκ. Γιατί ο ελληνικός αθλητισμός δεν αποφέρει ψήφους, ενώ οι ΠΑΕ αποφέρουν.
Η πολιτικ-ή(οί) στα χειρότερα.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν τα καταφερε ο Στεφανος Τσιτσιπάς.

Εχασε ευκολα το πρωτο σετ.
Στο 2ο πήγε πάλι να κανει την ανατροπή.
Εφθασε σε set point αλλα η τυχη (το διχτακι) ήταν με το Ναδαλ.
Από αυριο θα φιγουραρει στο Νο 15 και αν συνεχισει ετσι θα εχει και αλλες ευκαιριες να πάρει τιτλο.

Πολλα συγχαρητηρια στον Τσιαμη για το χαλκινο στο τριπλουν
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολύ ωραίο τουρνουά με φοβερά ματς στους άντρες. Η προτιμηση μου στον ντελ Ποτρο για τον ημιτελικό...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Για Ναδάλ Τζόκοβιτς πάει ο τελικός.
Ο Πύργος από το Ταντιλ σε εξαιρετική φόρμα αλλά κόντρα σε έναν υγιή Ράφα, σκούρα τα πράγματα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε ναι φαβορί ο Ναδάλ είναι, αλλά δε θέλω να το πάρει. Περιέργως ο Ντελ Ποτρο πληρώνει μόλις 2.35, δεν είναι τοοοσο αουτσάιντερ. Αν παει Ναδάλ Τζόκοβιτς, οι ευχες μου στο Σέρβο, αλλά ο Ντελ Ποτρο μου φάνηκε ετοιμος.

Στις γυναίκες δε βλέπω ποια θα σταματήσει τον οδοστρωτήρα Σερένα. Ουτε η Κις με συγκλονίζει ουτε η πιτσιρίκα η Οσάκα. Καλα, για τη σεβαστοβα δεν το συζητώ καν. Η Σερένα μόνο μόνη της μπορεί να το χάσει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απίθανη Οσάκα, με ρούπωσε. Εκπληκτικό παιχνίδι απέναντι σε μια Σερένα αργή, με άθλιο σερβίς και κακή τακτική. Η Οσάκα φοβερά συγκεντρωμένη, χωρίς λάθη σχεδόν, ψύχραιμη, παρά τα καραγκιοζιλίκια της Σερένα που εκνευρίστηκε και τα έβαλε με το διαιτητή παρότι είναι ξεκάθαρο πως είχε λάθος η ίδια: προφανώς και της έγινε κοουτσάρισμα (σωστό κιόλας, έπρεπε να παίζει κοντά στο φιλέ, στη γραμμή απέναντι στην Οσάκα δεν είχε καμία πιθανότητα), το οποίο μόλις ακολούθησε πήρε κι ένα γκέιμ, μετά άρχισε κάτι περίεργα "είμαι μάνα εγώ, δε θα μου πεις ότι κάνω ζαβολιές, μου χρωστάς συγγνώμη", μετά είπε το διαιτητή κλέφτη, αλλά ΑΣΧΕΤΑ απ' όλα αυτά, η πιτσιρίκα ήταν πολύ καλύτερη από την αργή, μέτρια και ψυχολογικά ανέτοιμη Σερένα.

Περιμένω τον τελικό των ανδρών να είναι συγκλονιστικός. Ο επιτέλους υγιής μετά από τρεις εγχειρήσεις στον καρπό Ντελ Πότρο έχει τη συμπάθειά μου και μάλλον θα πάρει και το ποντάρισμά μου. Ορίστε για να μη λέει η @alma ότι είμαι προκατειλημμένος με τους Αργεντίνους, συμπαθέστατος ο Ντέλπο και το αξίζει, έχει παίξει καταπληκτικό τέννις.
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Γιώργο μη μας πας άλλο κουβά ρεεεεεε, και σε πίστεψα xD χάχα ρε τη Γιαπωνέζα τι παιχνίδι εκανε
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γιώργο μη μας πας άλλο κουβά ρεεεεεε, και σε πίστεψα xD χάχα ρε τη Γιαπωνέζα τι παιχνίδι εκανε
E έπαιξες Σερένα για το 1.36 που έδινε;; Εγώ προτίμησα να παίξω σουηδικές εκλογές.
 
Last edited:

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Αν παίξεις τον συμπαθη Αργεντίνο, θα κλάψεις τα λεφτά σου. Γεωργίου σπίκινγκ...
(έχω ποντάρει Τζόκο από πριν τα ημιτελικά)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ήρθε ο πρώτος τίτλος για τον Στέφανο μας τον Τσιτσιπά
Κέρδισε το πρώτο του μεγάλο τουρνουά τένις πριν λίγα λεπτά στη Στοκχολμη
Άξιος συγχαρητηρίων
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.284
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom