Norwegian Air Norwegian

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπερα σας,
Ταξιδευω με norwegian απο Κερκυρα - Λονδινο στις 15/10.
Μπαινω στo site και μου γραφει ψηλα αυτο το μηνυμα:
https://imgur.com/a/3lX3j
Γνωριζετε τι πρεπει να κανω? Μου ζηταει διαβατηριο. Ενω ξερω οτι ταξιδευω και με ταυτοτητα.

οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει...
Ευχαριστω πολυ.
Η φωτογραφία περιέχει προσωπικά σου στοιχεία. Καλό θα ήταν να την επεξεργαστείς.
 

DimitrisTzo

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ok τη κατεβασα. ευχαριστω.

Μιλησα μαζι τους στο live chat, μου ειπαν οτι θα το κανω εκει στο αεροδρομιο.
Επειδη δεν εχω ξανα παει Λονδινο, γινεται καποια καταχωρηση? Τι ακριβως συμβαινει με τον συγκεκριμενο προορισμο;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
ok τη κατεβασα. ευχαριστω.

Μιλησα μαζι τους στο live chat, μου ειπαν οτι θα το κανω εκει στο αεροδρομιο.
Επειδη δεν εχω ξανα παει Λονδινο, γινεται καποια καταχωρηση? Τι ακριβως συμβαινει με τον συγκεκριμενο προορισμο;
Τι εννοείς καταχώρηση;Απλά είναι εκτός Σένγκεν και υπάρχει έλεγχος διαβατηρίων/ταυτότητων στην άφιξη.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Καλησπέρα! Έκλεισα εισιτήρια απο Λάρνακα για Ελσίνκι με την εν λόγω εταιρεία με ενδιάμεση στάση Κοπεγχάγη. Μου ήρθε μειλ μετά απο μέρες ότι άλλαξε ώρα το Κοπεγχάγη-Ελσίνκι και πως δεν το προλαβαίνουμε οπότε μου έστειλαν άλλα εισιτήρια τα οποία όμως είναι αδύνατο να γίνουν οι πτήσεις. Μίλησα μαζί τους στο τσατ του Facebook και μου είπαν να στείλω μειλ. Έστειλα αλλά δεν έχω λάβει καμία απάντηση ακόμη. Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση??

Οπως θα δείτε ξεκινάμε το ταξίδι απο Λάρνακα στις 19. Μετα την αλλαγή των πτήσεων μου εστειλαν αυτα τα εισιτηρια. Με την 2η πτήση να ειναι στις 18 !!
 

Attachments

Last edited by a moderator:

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.659
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Λάθος έχουν κάνει.
Περίμενε την απάντηση τους και καθότι το ταξίδι είναι μετά 2μήνες + δε νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι. Θα σου απαντήσουν και θα το διορθώσουν.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Αγχώνομαι γιατί τα εισιτήρια με άλλες εταιρείες είναι πολύ ακριβά! Και επειδή δεν έχει αλλη πτήση η εταιρεία εκείνη την μέρα, μετά πάμε την επόμενη το μεσημέρι . Εμείς όμως την επόμενη το πρωί (20) ξαναπετάμε απο Ελσίνκι για Ροβανιέμι (με την ίδια εταιρεία) .
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.972
Γιατι δεν ζητας ενιαιο Λαρνακα Ροβανιεμι με 3 πτησεις; Αφου εκαναν την πατατα, λογικα θα εξυπηρετησουν. Ισως μαλιστα καλυτερα να τηλεφωνησεις για να ακουσεις καθε εναλλακτικη που θα προτεινουν, γιατι θα αργει η συνεννοηση με τα μειλ.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Γιατι δεν ζητας ενιαιο Λαρνακα Ροβανιεμι με 3 πτησεις; Αφου εκαναν την πατατα, λογικα θα εξυπηρετησουν. Ισως μαλιστα καλυτερα να τηλεφωνησεις για να ακουσεις καθε εναλλακτικη που θα προτεινουν, γιατι θα αργει η συνεννοηση με τα μειλ.
Λες?? θα το προσπαθήσω και μακάρι να βγάλω άκρη!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!
 

dionisisgasi

Member
Μηνύματα
26
Likes
4
Καλησπερα από Βοστώνη. Ερώτηση. Είναι ασφαλής λέτε η πτήση από Αθήνα Νέα Υόρκη με τη Norwegian? Θέλω να κλείσω για τους γονείς μου και μόνο η Norwegian εχει καλες τιμες? Εχει πεταξει κανεις με τη Norwegian? Εντυπώσεις ένα πτήση? Διότι πρόκειται για μεγάλη πτήση, θα ήθελα να είναι τουλάχιστον ανθρώπινα, να μην φτάσουν με καμία αγκύλωση 10 ώρες σε μια στάση. Εθχαριστω για την οποία απάντηση.
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπερα από Βοστώνη. Ερώτηση. Είναι ασφαλής λέτε η πτήση από Αθήνα Νέα Υόρκη με τη Norwegian? Θέλω να κλείσω για τους γονείς μου και μόνο η Norwegian εχει καλες τιμες? Εχει πεταξει κανεις με τη Norwegian? Εντυπώσεις ένα πτήση? Διότι πρόκειται για μεγάλη πτήση, θα ήθελα να είναι τουλάχιστον ανθρώπινα, να μην φτάσουν με καμία αγκύλωση 10 ώρες σε μια στάση. Εθχαριστω για την οποία απάντηση.
Για πότε θέλεις τα εισιτήρια ? δεν γνωρίζω τί τιμή βρήκες με Norwegian, αλλά θα πρέπει να ξέρεις ότι με το low fare εχει μονο ενα carry-on. Τίποτε άλλο, δηλ, θέση, φαγητό, βαλίτσα τα πληρώνεις παραπάνω. Κοίταξε και Air Serbia που κάνει το δρομολόγιο σε συνεργασία με Etihad.

https://www.airserbia.com/el-GR/eidikes-prosfores-kalyteres-prosfores
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom