Κίνα Ραντεβού στο Πεκίνο

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
Ας ειναι καλα αυτοι που ξεθαυουν κατι ιστοριες και εμφανιζονται στα ''προσφατα μηνυματα'' !!!!!!

Δεν εχω λογιααααα, ειστε κορυφαιες !!! τι γελιο , τι διασκεδαση, τι αγχος !!! Δουλεια ειμαι κ μπαμ μπαμ το διαβασα ολο δε μπορουσα να σταματησωo_O

Υ.Γ Μακαρι να ηταν κ αλλοοοοο :rolleyes-80:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.447
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ονειρεμένο Ταξίδι
περου
@Eleni_ και @NightcoreKing σας υπέρ ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!! Χαίρομαι που σας διασκέδασα!!
Τώρα αν θέλετε σώνει και καλά να διαβάζετε ταξιδιωτικές ιστορίες μου, μπορείτε να γίνετε χορηγοί των ταξιδιών μου κ εγώ από ιστορίες ουουουουου να φανε κι οι κότες!!!!:haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα
Απολαυστική ιστορία! Αν και με προβλημάτισε για το πόσο θα μπορέσω εγώ να ανταπεξέλθω σε ταξίδι στο πεκίνο και να το οργανώσω εγώ....
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.447
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ονειρεμένο Ταξίδι
περου
Απολαυστική ιστορία! Αν και με προβλημάτισε για το πόσο θα μπορέσω εγώ να ανταπεξέλθω σε ταξίδι στο πεκίνο και να το οργανώσω εγώ....
Όλα καλά θα πάνε!!! Λίγο προσοχή θελει, όπως σ όλα τα ταξίδια άλλωστε, κ καλή διάθεση!!!
Μη κοιτάς τώρα όλα αυτά που έτυχαν σε μένα.. είμαι κ λίγο κουκουρουκου εδώ που τα λέμε...:rolleyes-80::icon_redface:
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα
Αν χρειαστώ κάτι θα επανέλθω. Εμείς έχουμε άδεια τον Αύγουστο και αν το σιγουρέψουμε θέλουμε να πάμε Ασία, επομένως περιμένω καμια προσφορά....
 
Μηνύματα
239
Likes
2.650
Εντάξει, απόλαυσα τις περιπέτειές σας και θα ήθελα να διαβάσω κι άλλες σου εμπειρίες (και στην Κίνα αλλά και αλλού). Μ' αρέσει όμως που κάτω δεν το βάλατε, εκεί, να το ζήσετε στο έπακρο κι αντιτουριστικά μέχρι τέλους, παρά τα ευτράπελα που σας είχαν ήδη συμβεί.
Υ.Γ. Τι έχει πια αυτή η Κίνα, μία η ιστορία της @dim kyr (που περιμένουμε να ολοκληρωθεί), μία η δικιά σου, τόση γρουσουζιά έχουν τα χώματά της;:bleh:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αν χρειαστώ κάτι θα επανέλθω. Εμείς έχουμε άδεια τον Αύγουστο και αν το σιγουρέψουμε θέλουμε να πάμε Ασία, επομένως περιμένω καμια προσφορά....
Να ξέρεις ότι τον Αύγουστο πάνε διακοπές και οι Κινέζοι. Καταλαβαίνεις, υποθέτω, τι σημαίνει αυτό :( Εσείς και άλλοι 100 εκατομμύρια Κινέζοι! :haha: Αν υπάρχει η δυνατότητα, πηγαίνετε στην Κίνα οποτεδήποτε εκτός από Αύγουστο και Οκτώβριο.
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.447
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ονειρεμένο Ταξίδι
περου
Εντάξει, απόλαυσα τις περιπέτειές σας και θα ήθελα να διαβάσω κι άλλες σου εμπειρίες (και στην Κίνα αλλά και αλλού). Μ' αρέσει όμως που κάτω δεν το βάλατε, εκεί, να το ζήσετε στο έπακρο κι αντιτουριστικά μέχρι τέλους, παρά τα ευτράπελα που σας είχαν ήδη συμβεί.
Υ.Γ. Τι έχει πια αυτή η Κίνα, μία η ιστορία της @dim kyr (που περιμένουμε να ολοκληρωθεί), μία η δικιά σου, τόση γρουσουζιά έχουν τα χώματά της;:bleh:
Ε ταξίδι είσαι μωρέ!! Για να διασκεδάσεις πας... αν είναι με την πρώτη, όγδοη, χιλιοστή αναποδια να εκνευρίζεσαι κ να σε παίρνει από κάτω δεν αξίζει!!!

Ε εγώ είμαι κ θετικός άνθρωπος κ πιστεύω πάντα πως στο τελος όλα θα πάνε καλα..

Εδώ προσφάτως ξέχασα στη μέση του αεροδρομίου βαλίτσα με διαβατήριο, πορτοφόλι κ τα πάντα μέσα κ έφυγα!!! Κ γύρισα μετά από 20-25' που κατάλαβα ότι κάτι μ λείπει:innocent::innocent:

Οπότε... Θετική αύρα κ ενέργεια κ όλα καλά θα πανε.. ε κ αν δε πάνε στη τελική θα εχεις να θυμάσαι εμπειρίες!!o_Oo_O:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom