Black Friday

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
15 ευρώ στο πήγαινε και 15 στο έλα, μια χαρά!!!
Βέβαια το πουλάει ακριβότερα από την ίδια τη ryanair, αλλά και πάλι έχεις κάποιο κέρδος.

Το εκανες??ειχες καποιο θεμα??μου βαλαν φυτιλια και ειμαι σε αναζητηση προορισμου:haha:
Το ψάχνω κι εγώ...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Βέβαια το πουλάει ακριβότερα από την ίδια τη ryanair, αλλά και πάλι έχεις κάποιο κέρδος.



Το ψάχνω κι εγώ...
Καλα εννοειται αυτο και για aegean που κοιταω το χει καποια ευρω πιο ακριβα αλλα ετσι ειναι σ ολα τα σιτε που πουλαν εισιτηρια(εκτος και αν μπεις στις εταιριας)οποια κλεισει πρωτη στελνει εμπειρια:haha::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
15 ευρώ στο πήγαινε και 15 στο έλα, μια χαρά!!!
Τσάμπα η χαρά... Αν θέλεις να προσθέσεις μια χειραποσκευή σου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσεις μόνο μεγάλη βαλίτσα με 26, 50 ευρώ ανά σκέλος, αντί για 6 ευρώ που σε χρεώνει η ryanair για τη μικρή βαλίτσα.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Τσάμπα η χαρά... Αν θέλεις να προσθέσεις μια χειραποσκευή σου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσεις μόνο μεγάλη βαλίτσα με 26, 50 ευρώ ανά σκέλος, αντί για 6 ευρώ που σε χρεώνει η ryanair για τη μικρή βαλίτσα.
Ναι αυτο το διαβασα και απο εδω σ ενα τοπικ,αν και κοιταω μονο για aegean και χειραποσκευη..εμενα με αγχωνει αν θα μπορω να περασω την πτηση στον λογαριασμο μου στην aegean ετσι ωστε να μπορω να κανω check in μονη μου,κατι που ψιλιαζομαι πως δεν...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τσάμπα η χαρά... Αν θέλεις να προσθέσεις μια χειραποσκευή σου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσεις μόνο μεγάλη βαλίτσα με 26, 50 ευρώ ανά σκέλος, αντί για 6 ευρώ που σε χρεώνει η ryanair για τη μικρή βαλίτσα.
Άρα, -5 (το κέρδος απ'το εισιτήριο) +20 (το επιπλέον κόστος της αποσκευής) =+15 αντί για -15. Ανά σκέλος! Τέλειο το 'ελληνικό δαιμόνιο'!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Τσάμπα η χαρά... Αν θέλεις να προσθέσεις μια χειραποσκευή σου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσεις μόνο μεγάλη βαλίτσα με 26, 50 ευρώ ανά σκέλος, αντί για 6 ευρώ που σε χρεώνει η ryanair για τη μικρη
Μολις παρεις κωδικους μπορεις να προσθεσεις μικρη με 8 ευρω αντι για 6 απο τη διαχειριση της κρατησης στη σελιδα της Ryan.
Ναι αυτο το διαβασα και απο εδω σ ενα τοπικ,αν και κοιταω μονο για aegean και χειραποσκευη..εμενα με αγχωνει αν θα μπορω να περασω την πτηση στον λογαριασμο μου στην aegean ετσι ωστε να μπορω να κανω check in μονη μου,κατι που ψιλιαζομαι πως δεν...
Οταν λαβεις αριθμο εισιτηριου μπορεις να κανεις απο τη σελιδα της Aegean.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.472
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom