Ηνωμένο Βασίλειο Χριστουγεννα στο Λονδινο

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
@Kanel28 Μας πεθανες αλλα τα θελε ο τετοιος μου....Ευχαριστώ και περιμενω τις επομενες που θα ειναι γλυκια μαχαιρια στην καρδια...
 

Malin

Member
Μηνύματα
10
Likes
7
Ξέρω ότι η ερώτηση που θα κάνω είναι άσχετη αλλά αν μπορείτε βοηθήστε με...
Που θα βρω Montgomery παλτό στο Λονδίνο;
(Ξεκίνησαν πι παραγγελίες αν δεν το καταλάβατε)
 

alexandra

Member
Μηνύματα
56
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
αυστραλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Μόλις ανοίξανε οι κρατήσεις για Skygarden 17-30/12. 25+26/12 είναι κλειστές ημερομηνίες
Εκανα κρατηση...! Ελεγα μηπως εκανα κρατηση για παραμονη Χριστουγεννων, αφου ανημερα δεν εχω βρει κατι που τουλαχιςτον οικονομικα να μπορουμε να επιλεξουμε, στην Darwin Brasserie, εχει εορταστικο μενου £55 περιπου κατ'άτομο με τελευταια ανοιχτη ωρα για κρατηση 3:30μμ....αξιζει? Εχει παει κανεις?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Μόλις ανοίξανε οι κρατήσεις για Skygarden 17-30/12. 25+26/12 είναι κλειστές ημερομηνίες
17th - 23rd December απο την σελιδα τους στο φμπ,δε μπορεις να κλεισεις για την επομενη βδομαδα και τσαμπα ετρεξα να κλεισω free visit:haha:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Εκανα κρατηση...! Ελεγα μηπως εκανα κρατηση για παραμονη Χριστουγεννων, αφου ανημερα δεν εχω βρει κατι που τουλαχιςτον οικονομικα να μπορουμε να επιλεξουμε, στην Darwin Brasserie, εχει εορταστικο μενου £55 περιπου κατ'άτομο με τελευταια ανοιχτη ωρα για κρατηση 3:30μμ....αξιζει? Εχει παει κανεις?
Ανημερα εχει το Colony και το Founder's arm..το πρωτο δεν δεχετε αλλες κρατησεις αλλα εχει χωρο πανω στο μπαρ τους αν θες να φας και το δευτερο δεν δεχετε κρατησεις,απλα πας και οτι βρεις κει και εχει μενου 3 πιατα στις 33-35λιρες τ ατομο...πιο φθηνα απο το Darwin...
 
Last edited:

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
17th - 23rd December απο την σελιδα τους στο φμπ,δε μπορεις να κλεισεις για την επομενη βδομαδα και τσαμπα ετρεξα να κλεισω free visit:haha:
Οταν άνοιξαν οι κρατήσεις ήταν μέχρι και 30 Δεκεμβρίου., 2 ώρες μετά όμως είχαν αφαιρεθεί οι ημερομηνίες της βδομάδας των Χριστουγέννων, ίσως γιατί καλύφθηκαν όλες, δεν ξέρω. Πάντως εγώ έκανα κράτηση απο το site τους για 29/12.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Οταν άνοιξαν οι κρατήσεις ήταν μέχρι και 30 Δεκεμβρίου., 2 ώρες μετά όμως είχαν αφαιρεθεί οι ημερομηνίες της βδομάδας των Χριστουγέννων, ίσως γιατί καλύφθηκαν όλες, δεν ξέρω. Πάντως εγώ έκανα κράτηση απο το site τους για 29/12.
Για free visit αποκλειετε για κρατηση σε τραπεζι ισως αφου στη σελιδα τους στο φμπ γραφουν αυτο που σου πα..καθε δευτερα βγαινει για την επομενη βδομαδα οχι για τις επομενες 2 βδομαδες,διαβασε το λεει και στο σιτε!
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Για free visit αποκλειετε για κρατηση σε τραπεζι ισως αφου στη σελιδα τους στο φμπ γραφουν αυτο που σου πα..καθε δευτερα βγαινει για την επομενη βδομαδα οχι για τις επομενες 2 βδομαδες,διαβασε το λεει και στο σιτε!
Εχω γραπτή επιβεβαίωση τους/εισιτήριο για 29/12 για δωρεάν είσοδο. Τους εστειλα μήνυμα μέσω facebook και περιμένω απάντησή τους, μπορεί να ανήρτησαν κατά λάθος την βδομάδα των Χριστουγέννων. Οταν έχω απάντηση θα ενημερώσω
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Χωρις να θέλω να βάλω ζευγάρια να μαλώσουν μεταξύ τους σας λέω οτι ανοιξαν σήμερα τα εισιτήρια για τους αγώνες της Τοτεναμ στο Γουέμπλει στις 26 και 29 Δεκ. Για όσους βαριουνται το shopping. Εχει και για τις 2 μέρες αλλα πιο πολλά για τις 26.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom