Ηνωμένο Βασίλειο Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο Stansted

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Θα βάλω 10:00 αν κ πρώτη πτήση της ημέρας είναι, αν καθυστερούν και σε αυτή τότε πάει χαθήκαμε :)
Συμφωνώ αλλά γιατί να μην είσαι άνετος;Άσε που ποτέ δεν ξέρεις τι ουρά θα βρεις στο έλεγχο διαβατηρίων.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
1.942
Να σημειωσω οτι για να μπεις σε νωριτερο ή αργοτερο λεωφορειο της national πρεπει να παρεις εξτρα ενα πασο των 10λιρων οπου σου επιτρεπει προσβαση στα επομενα ή στα προηγουμενα λεωφορεια 12 ωρες πριν-μετα..δηλαδη αν κλεισεις εισιτηριο 10 το πρωι και πας στο επομενο δρομολογιο απλα δε σε βαζουν..εκτος και αν το επιλεξεις flexible με εξτρα επιβαρυνση απο το standard και αλλαξεις την ωρα του δρομολογιου που θες ΠΡΙΝ την ωρα αναχωρησης που εχεις επιλεξει..ολα αυτα ειναι απο επικονωνια μαζι τους μεσω φμπ
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
1.942
Εαν το λεωφορειο ομως αγοραστει μεσω της EasyBus σου δινει την δυνατοτητα για αυτο το +-60λεπτα.
Αα δε το ξερα βεβαια εγω μιλαω για gatwick και μεσω του σιτε της easybus δε μου δωσε την δυνατοτητα να κλεισω το εισιτηριο για την ημερα που θελα...
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αν δεν τα έχω αγοράσει από το νετ τα εισιτήρια για το λεωφορείο θα μπορώ να πληρώσω εκεί με κάρτα ή πρέπει να έχω κάνει συνάλλαγμα;
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ωραία μπαίνω να τα κλείσω από easybus να ξεμπερδεύω, θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου για την ώρα και αφού έχω και την άνεση των +-60 λεπτών που γράφει ο @orck ..Ελπίζω με τα τόσα λεωφορεία που θα έχει εκεί όταν φτάσω να το βρω εύκολα και να μην μπερδευτώ.
Αυτό είναι το site τους http://www.easybus.com/en/ ; είναι της easyjet;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Αυτό που γράφεις είναι.
Με το που πάρεις την βαλίτσα ακολουθείς την πινακίδα που γράφει coaches, κάνεις αριστερά σε κάτι σκάλες που οδηγούν στο κάτω επίπεδο και περνώντας από μια υπόγεια διάβαση βγαίνεις μπροστά στα λεωφορεία.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Καλησπέρα, δεν έχω ξανά πάει Λονδίνο και στην επιστροφή φεύγω από stansted και η πτήση φεύγει στις 09:00 το πρωί. Δεν έχω κλείσει ακόμα ξενοδοχείο - λογικά θα μείνω στο travelodge London Kings cross royal scot. Τι είναι προτιμότερο να κλείσω και πόση ώρα νωρίτερα θα πρέπει να ξεκινήσω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom