The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Η Λίμπερλαντ, ένα μικροκράτος μεταξύ Σερβίας και Κροατίας που δεν έχει αναγνωριστεί από καμιά χώρα του ΟΗΕ, κέρδισε τη δεύτερη θέση σε ευρωπαϊκό διαγωνισμό ομορφιάς που έγινε στην Ιταλία συμμετέχοντας με Τσέχα εκπρόσωπο.

https://liberlandpress.com/2018/12/who-is-krystina-dolnickova-our-miss-liberland/
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Υπαρχει. Δεν μπορω να γνωριζω πως θα ειναι την Δευτερα και την επομενη εβδομαδα η κατασταση. Ουτε τα μερη που θα κινηθεις. Δεν υπαρχει ομως θεμα κινδυνου αν φοβασαι αυτο. Παρολα αυτα το προγραμμα που εχεις φτιαξει ισως χρειαστει να το αλλαξεις. Για παραδειγμα για αυριο Σαββατο που ειναι προγραμματισμενη η μεγαλη διαδηλωση των κιτρινων γιλεκων θα παραμεινουν κλειστα ολα τα μνημεια του δικτυου του Κεντρου των μνημειων:

- L'Arc de Triomphe

- Le Panthéon

- La Conciergerie

- La Sainte Chapelle

- Les tours de Notre Dame de Paris

- La Chapelle expiatoire

- Le Domaine national du Palais-ROyal

- L'Hôtel de Sully
Επιτέλους εμφανίστηκες! είχα αρχίσει ν'ανησυχώ! πες μας την αλήθεια για τα κίτρινα γιλέκα, ποιοι είναι πραγματικά?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επιτέλους εμφανίστηκες! είχα αρχίσει ν'ανησυχώ! πες μας την αλήθεια για τα κίτρινα γιλέκα, ποιοι είναι πραγματικά?
Δε μπορεί να σου πει την αλήθεια κάποιος που πιστεύει σε ψέμματα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δε μπορεί να σου πει την αλήθεια κάποιος που πιστεύει σε ψέμματα.
Ωωωωωωωωωωωωωω χοντρόοοοοοοοοο

@tripakias πάρε θέση, εγώ παρήγγειλα σουβλάκια.

Τους φασίστες ή όσους εμφανίστηκαν με συνθήματα σχετικά τους έτρεξαν

Υ.γ:Τι θέση είναι αυτή ρε;Τι έπαθες;Είσαι καλά;Μηοως τρως και τα μακαρόνια με κουτάλι και πιρούνι; Παμε δυναμικά.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Υ.γ:Τι θέση είναι αυτή ρε;Τι έπαθες;Είσαι καλά;Μηοως τρως και τα μακαρόνια με κουτάλι και πιρούνι; Παμε δυναμικά.
Τι κουταλι και πηρουνι ρε; Με μαχαιρι και πηρουνι τρωγονται.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Υ.γ:Τι θέση είναι αυτή ρε;Τι έπαθες;Είσαι καλά;Μηοως τρως και τα μακαρόνια με κουτάλι και πιρούνι; Παμε δυναμικά.
Ο tripakias πήρε θέση σε άλλο θέμα. Εγώ πάλι ήμουνα το περασμένο Σάββατο στα κίτρινα γιλέκα και είμαι ακόμα φρικαρισμένος.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο tripakias πήρε θέση σε άλλο θέμα. Εγώ πάλι ήμουνα το περασμένο Σάββατο στα κίτρινα γιλέκα και είμαι ακόμα φρικαρισμένος.
Λογικο, το κινημα ειναι εναντια στις φιλελευθερες πολιτικες.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.791
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom