Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο την Πρωτοχρονιά

vagelis39

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
καλησπερα εχει κανεις καποια γνωμη για το που να κλεισουμε την παραμονη της πρωτοχρονιας?
τα πυροτεχνηματα δυστυχως ειναι sold out
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
καλησπερα εχει κανεις καποια γνωμη για το που να κλεισουμε την παραμονη της πρωτοχρονιας?
τα πυροτεχνηματα δυστυχως ειναι sold out
Αν θες σε θεα με τα πυροτεχνηματα τοτε ετοιμασου για κανα 200λιρο τ ατομο..γενικα τωρα δυσκολα θα βρεις κατι φθηνο..αλλα δεν εχεις προσδιορισει τι ακριβως θες..φαγητο ποτο τι;;
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
για ποτο καλυτερα μαρια
Ψαξου προς leicester sq οπου εχει μπαρακια ή μεσω google θα σου βγουν μαγαζια οπου θα χουν παρτυ εκεινη την μερα..εχε υποψην σου οτι οι εισοδοι ξεκινανε απο 15-10λιρες το ατομο χωρις να συμπεριλαμβανουν κατι μεσα(εννοω ποτο)
 
Μηνύματα
15
Likes
1
Καλησπερααα
Θα ήθελα κ εγώ να μάθω ποοιος ξέρει τη παίζει πρωτοχρονιά Λονδίνο
που να πάω και τι να κάνω
Να πω ότι έχω κλείσει 29-3/1
Τι έχετε να μου προτείνετε;
ευχαριστω
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπερααα
Θα ήθελα κ εγώ να μάθω ποοιος ξέρει τη παίζει πρωτοχρονιά Λονδίνο
που να πάω και τι να κάνω
Να πω ότι έχω κλείσει 29-3/1
Τι έχετε να μου προτείνετε;
ευχαριστω
Το μήνυμα σου μεταφέρθηκε σε αυτό το σχετικό θέμα. Διαβάζοντας προς τα πίσω θα πάρεις πολλές ιδέες.
 

eleni.mak

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ 1 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥΣ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΡΕΒΕΓΙΟΝ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ ΠΑΝ ΠΑΝ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ΛΥΣΕΙΣ;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ 1 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥΣ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΡΕΒΕΓΙΟΝ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ ΠΑΝ ΠΑΝ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ΛΥΣΕΙΣ;
Καλησπέρα Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου: Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Παρακαλώ γράψε ξανά το μήνυμά σου με πεζούς χαρακτήρες. Τέτοια μηνύματα διαγράφονται.
 
Μηνύματα
15
Likes
1
sos θα ειμαι ΛΟνδινο πρωτοχρονια τι μου προτεινετε να κανω; σκεφτομαι να παω καπου για ποτο φαγητο την αλλαγη του χρονου.. καπου ισως που να εχει και θεα η να παω στα πυροτεχνηματα; τι θα προτείνατε; πραγματικα εχω μπλεχτει και δεν ξερω τι να κανω
ευχαριστω .
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
sos θα ειμαι ΛΟνδινο πρωτοχρονια τι μου προτεινετε να κανω; σκεφτομαι να παω καπου για ποτο φαγητο την αλλαγη του χρονου.. καπου ισως που να εχει και θεα η να παω στα πυροτεχνηματα; τι θα προτείνατε; πραγματικα εχω μπλεχτει και δεν ξερω τι να κανω
ευχαριστω .
Στα πυροτεχνηματα δε νομιζω να βρεις εισιτηρια,ξεπουλιουντε αμεσως!η μονη σου λυση ειναι ακριβοπληρωμενο δειπνο ή ποτο σε καποιο μαγαζι που να εχει θεα προς τα πυροτεχνηματα...εμεις ειχαμε παει στο radisson blu edwardian hampshire με κανα 100λιρο ισως και λιγοτερο δε θυμαμαι(τ ατομο)
 
Μηνύματα
15
Likes
1
Στα πυροτεχνηματα δε νομιζω να βρεις εισιτηρια,ξεπουλιουντε αμεσως!η μονη σου λυση ειναι ακριβοπληρωμενο δειπνο ή ποτο σε καποιο μαγαζι που να εχει θεα προς τα πυροτεχνηματα...εμεις ειχαμε παει στο radisson blu edwardian hampshire με κανα 100λιρο ισως και λιγοτερο δε θυμαμαι(τ ατομο)
ευχαριστω για την απαντηση.
κοιταω για τα πυροτεχνηματα και βρηκα κατι εισητηρια 60-70 λιρες αξιζουν; τι λετε και ψαχνω μηπως βρω κ τπτ αλλο με θεα αν δν παμε εκει.
εχετε κανενα αλλο μηπως στα υποψιν σας;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom