Ρουμανία Βουκουρέστι

Yiota x

Member
Μηνύματα
14
Likes
20
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θαυλάνδη
Ευχαριστώ Μαρία μου... άκουσα και εγω πολύ καλά σχόλια για τα clubs τους από κάτι παιδιά. Ποιό θα μου πρότεινες?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Ευχαριστώ Μαρία μου... άκουσα και εγω πολύ καλά σχόλια για τα clubs τους από κάτι παιδιά. Ποιό θα μου πρότεινες?
Εμεις πηγαμε στο barbero,s-club,old city και αλλο ενα που δε θυμαμαι ονομα:haha:ολα μου φανηκαν κομπλε αν και το πρωτο ηταν πιο πολυ μπαρακι..ειχε και μαγαζια μονο με ροκ μουσικη αν εισαι του ειδους..μην σε ξενισει η παρουσια κοριτσιων-αγοριων ως υποδοχη απ εξω ή αν προσπαθησουν πιανοντας σου την κουβεντα να σε βαλουν στο μαγαζι που δουλευουν,μπορεις να αρνηθεις ευγενικα και θα φυγουν..καλα να περασεις και να μας πεις τις εμπειριες σου!
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Επίσης από νυχτερινή ζωή τι λέει το βουκουρέστι? σκεφτόμαστε για κάποιο club μιας και θα ειμαστε και σαββατοκυριακο εκει, τι φάση είναι? θέλει κράτηση? μου βγάζει το bamboo ως καλή επιλογή. σχόλια?
Το bamboo ειναι αυτο που τραβα τον πιο πολυ κοσμο οποτε αν θελετε να πατε καλο θα ειναι να κανετε κρατηση.Τσεκαρετε και το control, εμας μας αρεσε.
 

Yiota x

Member
Μηνύματα
14
Likes
20
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θαυλάνδη
Εμεις πηγαμε στο barbero,s-club,old city και αλλο ενα που δε θυμαμαι ονομα:haha:ολα μου φανηκαν κομπλε αν και το πρωτο ηταν πιο πολυ μπαρακι..ειχε και μαγαζια μονο με ροκ μουσικη αν εισαι του ειδους..μην σε ξενισει η παρουσια κοριτσιων-αγοριων ως υποδοχη απ εξω ή αν προσπαθησουν πιανοντας σου την κουβεντα να σε βαλουν στο μαγαζι που δουλευουν,μπορεις να αρνηθεις ευγενικα και θα φυγουν..καλα να περασεις και να μας πεις τις εμπειριες σου!
thanks !

Το bamboo ειναι αυτο που τραβα τον πιο πολυ κοσμο οποτε αν θελετε να πατε καλο θα ειναι να κανετε κρατηση.Τσεκαρετε και το control, εμας μας αρεσε.
ωραία, σ'ευχαριστώ!
 
Last edited by a moderator:

Valantiss

Member
Μηνύματα
34
Likes
15
γνωριζει καποιος αν απο το βουκουρεστι μπορει με οποιονδηποτε τροπο να μεταβει στο καστρο του δρακουλα .(με γκρουπ ή μεμονομενα)
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
γνωριζει καποιος αν απο το βουκουρεστι μπορει με οποιονδηποτε τροπο να μεταβει στο καστρο του δρακουλα .(με γκρουπ ή μεμονομενα)
Αν θέλεις να πας σε κάστρο θα σου πρότεινα να πας στο Pelles. Είναι πιο ωραίο, πιο κοντά στο Βουκουρέστι και πας με το τρένο.
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Με γκρουπ σιγουρα αμα ψαξεις θα βρεις καποιο πρακτορειο.Παντως προτιμησε pelles οπως λενε οι περισσοτεροι ειναι σιγουρα πολυ πιο ωραιο.
 

Valantiss

Member
Μηνύματα
34
Likes
15
Αρα το κάστρο του δράκουλα ειναι πιο πολυ για να μαζέψει τουρίστες ενω έχει πιο ωραια μέρη . Οκ ευχαριστώ. Θα κοιτάξω και τα 2
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο Γυρος του Κοσμου
Θελουμε να παμε καπου ενα 3ημερο... σχετικα οικονομικα γιατι το Μαρτιο εχουμε στο προγραμμα να παμε Βαρκελωνη και Μαδριτη, ειναι καλα πιστευτε στο Βουκουρεστη?
Εχει να δεις πραγματα?
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Θελουμε να παμε καπου ενα 3ημερο... σχετικα οικονομικα γιατι το Μαρτιο εχουμε στο προγραμμα να παμε Βαρκελωνη και Μαδριτη, ειναι καλα πιστευτε στο Βουκουρεστη?
Εχει να δεις πραγματα?
Καλησπερα φιλε..επειδη ειναι να παω και εγω θεωρω οτι ακριβος προορισμος δεν ειναι..επειδη το δικο μου ταξιδι ειναι Πρωτοχρονια ισως ολο και κατι να ναι τσιμπημενο προς τα απανω..θεωρω την χωρα γενικοτερα σε σχεση μ αυτα που εχω διαβασει/ακουσει και σε σχεση με εμας φθηνη..
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο Γυρος του Κοσμου
Καλησπερα φιλε..επειδη ειναι να παω και εγω θεωρω οτι ακριβος προορισμος δεν ειναι..επειδη το δικο μου ταξιδι ειναι Πρωτοχρονια ισως ολο και κατι να ναι τσιμπημενο προς τα απανω..θεωρω την χωρα γενικοτερα σε σχεση μ αυτα που εχω διαβασει/ακουσει και σε σχεση με εμας φθηνη..
Το ξερω οτι ειναι φτηνα...η απορια μου ειναι αλλη...εχει πραγματα να δουμε η δεν αξιζει και τοσο σαν μερος?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Το ξερω οτι ειναι φτηνα...η απορια μου ειναι αλλη...εχει πραγματα να δουμε η δεν αξιζει και τοσο σαν μερος?
Η απορια σου θα πρεπε να ναι ποσα θες να διαθεσεις..αν εισαι Low budget τοτε πας Βουκουρεστι εχει πραγματα να δεις ενα google search θα σε πεισει!αν εισαι πιο ανετος τοτε δεν χωραει θεμα συζητησης...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom