Live from... (click and post one photo)

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Νομιζω οτι καποιες φωτο κατι μου θυμιζουν,μηπως θα ηταν ποιο πιστευτες αν ειμαστε και εμεις μεσα?λεω μια ιδεα για να μην υπαρχουν αμφιβολιες!
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Νομιζω οτι καποιες φωτο κατι μου θυμιζουν,μηπως θα ηταν ποιο πιστευτες αν ειμαστε και εμεις μεσα?λεω μια ιδεα για να μην υπαρχουν αμφιβολιες!
Καλή ιδέα αν και... Πολύ εδώ ίσως (δικαίωμα τους) δε θέλουν να φαίνονται άρα... Δύσκολο
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Νομιζω οτι καποιες φωτο κατι μου θυμιζουν,μηπως θα ηταν ποιο πιστευτες αν ειμαστε και εμεις μεσα?λεω μια ιδεα για να μην υπαρχουν αμφιβολιες!
Τι ακριβώς εννοείς? Ποιες είναι οι φώτο για τις οποίες έχεις αμφιβολίες!
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Καλή ιδέα αν και... Πολύ εδώ ίσως (δικαίωμα τους) δε θέλουν να φαίνονται άρα... Δύσκολο
Καλησπερα στο φανταρακι του φορουμ,συμφωνω και εμενα δεν μου αρεσει να φωτογραφιζομαι:icon_redface: αλλα επειδη συζητιεται πολυ οτι πολλες ειναι φωτοσοπ, ειδικα απο περιεργα μερη καλο ειναι κατι να μπαινει να φαινεται οτι ειναι δικια μας η φωτο(για τους απιστους Θωμαδες)ειδατε ο κ. taver π.χ κανει παντα κατι και δεν αφηνει αμφιβολιες οτι ειναι εκει!

Τι ακριβώς εννοείς? Ποιες είναι οι φώτο για τις οποίες έχεις αμφιβολίες!
Καλησπερα,ε!ορισμενες εγειρουν ερωτηματικα(δεν θα πω συγκεκριμενες γιατι μπορει να κανω λαθος και να εκθεσω ανθρωπους χωρις λογο,απλα για καποιες επιφυλασσομαι)και λεω απλα μια ιδεα!
 
Last edited by a moderator:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.727
Επόμενο Ταξίδι
?
Αν αμφιβάλουμε για την γνησιότητα των φωτογραφιών θα αρχίσουμε να αμφιβάλουμε και για τον αν είναι αληθινές οι ταξιδιωτικές ιστορίες και πάει λέγοντας. Δεν μου φάνηκε κάποια ''ύποπτη'' και ποιος μπορεί να το εξακριβώσει άλλωστε. Και λογικό δεν είναι κάτι να μας θυμίζουν? Φωτογραφίζεις ένα γνωστό αξιοθέατο που το έχουν φωτογραφίσει εκατομμύρια. Λογικό να μοιάζουν. Δεν πιστεύω πάντως να θέλουν πολλοί να δείχνουν και τον εαυτό τους. Λίγοι είμαστε εδώ μέσα οι ποζεράτοι!
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Συμφωνω με το Γιαννη,τα μερη που παμε θελουμε να δειξουμε,οχι τους,εαυτους μας.Γι αυτα υπαρχουν τα λεγομενα social media...
Τωρα για το αν ειναι αληθινες η οχι,νομιζω πως στην πλειοψηφια τους ειναι,αλλα δεν μπορω να ασχοληθω και με οσους ισως βαζουν ψευτικες...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ειδατε ο κ. taver π.χ κανει παντα κατι και δεν αφηνει αμφιβολιες οτι ειναι εκει!
Τίποτα δεν κάνω. Όποιος θέλει πιστεύει ότι είμαι εκεί, όποιος δε θέλει ας μην πιστεύει, δε θα ασχοληθώ. Αν αμφιβάλλει κάνας φίλος μου, μπορεί να δει και σφραγίδες διαβατηρίου και άλλα στοιχεία, αλλά δε θα δώσω τέτοιες δυνατότητες σε ανθρώπους που δε γνωρίζω καν. Τη φάτσα μου σε δημόσιο forum στο internet μόνο μια φορά την ανέβασα (σε πρόσφατη ταξιδιωτική ιστορία) και το μετάνιωσα ήδη. 'Ασε που το ευκολότερο photoshop του κόσμου είναι να προσθέσει κάποιος τη φάτσα του σε μια φωτογραφία...
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Τέλειες φωτογραφίες! Καλά να περνάτε!

Να κάνουμε μια προσπάθεια να βάζουμε μια την φορά και live ή έστω με μικρή χρονική διαφορά;
Να κάνουμε λέω και μία προσπάθεια να μην ζουμάρουμε με την φωτογραφική του κινητού μας, αφού το ζουμ είναι ψηφιακό και το μόνο που καταφέρνει είναι να χαλάει την ποιότητα της φωτογραφίας; Καλύτερα να βγει η φωτογραφία ως έχει και στη συνέχεια να γίνει περικοπή της.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom