Γερμανία 7 μέρες στην βόρεια Γερμανία

tol_pap

Member
Μηνύματα
399
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Δεν έχω πάει Βουδαπέστη οπότε δεν είμαι σε θέση να σου απαντησω. Όσο αναφορά αυτές τις Κολωνίας είναι θερμενομενες πισίνες εξωτερικές και εσωτερικές καθώς επίσης έχει αλατο θεραπεία και ψυχοθεραπεία
 

angelicsp

Member
Μηνύματα
79
Likes
26
Τελικά μάλλον κλείνουμε προς Φρανκφούρτη.. Λέμε ως εξης: 4 βραδυα Ντίσελντορφ με ημερήσια Κολονία και 3 βραδυα Φρανκφούρτη με ημερήσια Νυρεμβέργη.. Ίσως και διανυκτέρευση.. Τι λέτε?
 

angelicsp

Member
Μηνύματα
79
Likes
26
Καλησπέρα.. Πλησιάζει ο καιρός για το ταξίδι στο ντιζελντορφ κ ήθελα να σας ρωτήσω για την μετάβαση από το αεροδρόμιο προς το κέντρο καθώς δεν υπάρχουν πληροφορίες εδώ στην ομάδα ή εγώ δεν μπορώ να τις βρω.. Πρέπει να κλείσω από πριν εισητηρια?? Οι τιμές είναι διαφορετικές?? Κ αν ναι από που? Ευχαριστώ
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Τελικά μάλλον κλείνουμε προς Φρανκφούρτη.. Λέμε ως εξης: 4 βραδυα Ντίσελντορφ με ημερήσια Κολονία και 3 βραδυα Φρανκφούρτη με ημερήσια Νυρεμβέργη.. Ίσως και διανυκτέρευση.. Τι λέτε?
θα πάτε από Ντίσελντορφ στη Φρανκφούρτη και από εκεί στη Νυρεμβέργη και θα γυρίσετε πάλι στο Ντίσελντορφ για τη πτήση της επιστροφής? Πολύ χάσιμο χρόνου στις μετακινήσεις θα έχετε!
Από Φρανκφούρτη (αν θα πάτε τελικά) θα πρότεινα να κάνετε ημερήσια στην Χαιδελβέργη (1 ώρα απόσταση) που ειναι πιο κοντά, αντί για Νυρεμβέργη.
Επίσης αν τελικά πάτε στη Νυρεμβέργη από Φρανκφούρτη αξίζει μία στάση στο Βύρτσμπουργκ που είναι στον δρόμο σας.
 

angelicsp

Member
Μηνύματα
79
Likes
26
θα πάτε από Ντίσελντορφ στη Φρανκφούρτη και από εκεί στη Νυρεμβέργη και θα γυρίσετε πάλι στο Ντίσελντορφ για τη πτήση της επιστροφής? Πολύ χάσιμο χρόνου στις μετακινήσεις θα έχετε!
Από Φρανκφούρτη (αν θα πάτε τελικά) θα πρότεινα να κάνετε ημερήσια στην Χαιδελβέργη (1 ώρα απόσταση) που ειναι πιο κοντά, αντί για Νυρεμβέργη.
Επίσης αν τελικά πάτε στη Νυρεμβέργη από Φρανκφούρτη αξίζει μία στάση στο Βύρτσμπουργκ που είναι στον δρόμο σας.
Τελικά κλείσαμε 4 βραδυα στο ντιζελντορφ με μια μονοήμερη στην Κολωνία και 3 βραδυα Άμστερνταμ . Το κατάλαβα κ εγώ ότι θα είναι πολύ γεμάτο το πρόγραμμα διαφορετικά .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.795
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom