Κοπή πίτας 2019 Αθήνα - Δηλώσεις συμμετοχής

Θα έρθετε στη συνάντηση;


  • Total voters
    62
  • Poll closed .

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ΓΙα να προλάβει το Nikocake να στείλει απο Αυστραλία τα σωστά κομμάτια δηλώστε συμμετοχή μέχρι αυριο βραδυ μην ντρέπεστε !
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία
Αλόχα!!! +1 σίγουρα, μπορεί να φέρω να μυήσω και μερικές φίλες μου ταξιδιάρες αλλά αν γίνει αυτό θα μοιραστούμε το κομματάκι μας! ;):clap::clap:
 

katerinagi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
28
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κόστα Ρίκα_Βιετνάμ
Καλησπέρα, Καλή Χρονιά με υγεία και πολλά και καλά ταξίδια σε όλο το Travelstories...!

Και εγώ θα έρθω, + 1 πιθανότατα.

Είμαι μέλος απ'ο το 2017 αλλά επειδή είναι ...τα πρώτα μου βήματα, οι πρώτες μου λέξεις στο forum...καλώς σας βρήκα κιόλας !

Επιφυλάσσομαι να ποστάρω φωτογραφίες, και τις εντυπώσεις, από το επόμενο (τουλάχιστον) ταξίδι.

Ευχαριστώ για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες σας, κάθε φορά που θέλησα να οργανώσω τα ταξίδια μου.

Γειά χαρά,
 

Esra_2010

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Κοπή της πίτας του Travelstories

Σάββατο 19/01/2019

στις 20:00

στο Μύρτιλλο καφέ στους Αμπελόκηπους.
Ελάχιστη κατανάλωση: 4€
Οδηγίες πρόσβασης
Μετρό Πανόρμου (10' περπάτημα)
Λίγα λόγια για το χώρο (από την ιστοσελίδα τους): Τo Myrtillo αποτελεί μια Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση (Κοιν.Σ.Επ.) Ειδικού Σκοπού (Ένταξης ευπαθών ομάδων στην αγορά εργασίας).
Από τον Οκτώβριο 2013 λειτουργεί ως cafe - πολυχώρος Λόγου/Τέχνης, και αποτελεί μια καινοτόμο αυτοδύναμη εργασιακή και εκπαιδευτική μονάδα, όπου όλοι οι εργαζόμενοί της είναι συνυπεύθυνοι για τη βιωσιμότητά της.
Σήμερα το 90% των εργαζομένων στο Myrtillo ανήκει στις ευάλωτες ομάδες (άτομα με αναπηρίες).

Δηλώστε τη συμμετοχή σας
(αναφέροντας σε μήνυμα τον αριθμό των ατόμων της παρέας σας, αν δεν έρθετε μόνοι σας) και διαδώστε το!
2 άτομα
 

freemel

New Member
Μηνύματα
4
Likes
7
Καλησπέρα στην παρέα, και εμείς δύο η τρία άτομα θα είμαστε. Θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε ''συγκάτοικους στη τρέλα'' των ταξιδιών...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Λιγο το ταρακουνημα της life @Earth Citizen , λιγο το οτι εχω να φανω καμια 5ετια σε αντιστοιχο meeting, βολευουν και οι ημερομηνιες, θα το κανω το βημα και θα ερθω.:clap::clap::clap::xalara::xalara::xalara:

+1 φιλος απο Κρητη, κατευθειαν απο αεροδρομιο
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Αλλαξα το "ναι" σε "ισως" αλλα νομιζω δεν θα ερθω τελικα. :cry::cry::cry::cry:
Ευχομαι να περασετε καλα. :)

Λυπαμαι που χανω την ευκαιρια να γνωρισω νεους φιλους.

Φιλια στους παλιους :kissing2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom