Κουίζ – Πόσο budget ταξιδιώτης είσαι;

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
taver καλα τα ειπες. Με την ανακριβη, καταισχυντη προσθηκη στο τέλος του ποστ εκανα το 1ο μου μαλλον unlike. Προσθεσες το τελος οπως ακριβως οι τυχαρπαστοι κυβερνητες της τελευταίας δεκαετιας προσθετουν τις τροπολογιες τους. Λιγη αιδώ...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Άλλη μία "Cheap & Chic ταξιδιώτισσα"! :xalara:
Τι και εάν πλήρωσα σουίτα για να παρακολουθήσω το φεστιβάλ, τι και εάν πήρα ταξί για να πάω στο αεροδρόμιο το πρωί.... Η κατάσταση δε σώθηκε!
Πάλι Cheap & Chic με έβγαλε που μάλλον δεν είμαι! :(
Ελα ρε, κι εγω που απαντησα πως παιρνω το βανακι κι αφηνω το φεστιβαλ για την επομενη χρονια μ'εβγαλε jet set ταξιδιωτη...Οχι τιποτ' αλλο αλλα φαινομαι το μονο ψωνιο εδω μεσα.
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ελα ρε, κι εγω που απαντησα πως παιρνω το βανακι κι αφηνω το φεστιβαλ για την επομενη χρονια μ'εβγαλε jet set ταξιδιωτη...Οχι τιποτ' αλλο αλλα φαινομαι το μονο ψωνιο εδω μεσα.
Και μενα αυτη ηταν η απαντηση που με εκανε καλοπερασακια!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
taver καλα τα ειπες. Με την ανακριβη, καταισχυντη προσθηκη στο τέλος του ποστ εκανα το 1ο μου μαλλον unlike. Προσθεσες το τελος οπως ακριβως οι τυχαρπαστοι κυβερνητες της τελευταίας δεκαετιας προσθετουν τις τροπολογιες τους. Λιγη αιδώ...
Εκεί ήταν εξ αρχής. Το edit ήταν για ορθογραφικό πιο πάνω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εκεί ήταν εξ αρχής. Το edit ήταν για ορθογραφικό πιο πάνω.
Συνεχη ψευδη. Εκανες εσυ ορθογραφικο?!! Αστα τα ψεματα, δεν ειναι καν πιστευτα. Ανοιξε το καναλι της Βουλης να παρεις μαθηματα.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Χαιρομαι που ημουν ο πρωτος που εσπειρα την αμφιβολια για την ορθοτητα των ερωτησεων και το αφοριστικο τους στυλ!:xalara:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.672
Χαιρομαι που ημουν ο πρωτος που εσπειρα την αμφιβολια για την ορθοτητα των ερωτησεων και το αφοριστικο τους στυλ!:xalara:
Λίγο πολύ ,όλοι το καταλάβαμε,αλλά ένα παιχνίδι είναι!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom