Αυστρία Γερμανία Ελβετία Τσεχική Δημοκρατία "...Ό,τι αγαπώ είναι το πιστόνι σε κίνηση..."

Greg_ce

Member
Μηνύματα
165
Likes
3.089
Ονειρεμένο Ταξίδι
U.S. Route 66
Ένα εξαιρετικό road trip. Η περιγραφή του ταξιδιού σου, περιεκτική και συνάμα γλαφυρή και ζηλευτή.
Επίσης πολλά μπράβο, που επιχείρησες και υλοποίησες ένα τέτοιο ταξίδι μόνος σου.

Μάλλον, για Ισπανία σε βλέπω στο MotoEurope 2019...
 

giorgoStar

Member
Μηνύματα
50
Likes
316
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Απήλαυσα κι εγώ την ιστορία σου κι έκανες πολύ καλά και το αποφάσισες. Τα μέρη είναι πολύ δυνατά, όχι εξαιρετικά τουριστικά, παρα σε εσωτερικούς επισκέπτες και σε συγχαίρω από τη μεριά μου για το διάβασμα και το ψάξιμο που έριξες καθώς και την οργάνωση που επιμελήθηκες. Ο καιρός σαφώς και επηρεάζει κάποια πλάνα αλλά με λίγη έμπνευση, βρίσκεται πάντα μια γωνιά να σε ανταμοίψει. Και εις άλλα, γερός να είσαι!
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Ένα εξαιρετικό road trip. Η περιγραφή του ταξιδιού σου, περιεκτική και συνάμα γλαφυρή και ζηλευτή.
Επίσης πολλά μπράβο, που επιχείρησες και υλοποίησες ένα τέτοιο ταξίδι μόνος σου.

Μάλλον, για Ισπανία σε βλέπω στο MotoEurope 2019...
Ευχαριστώ για τα καλά λόγια. Σωστά μάντεψες, ήταν στην Ανδαλουσία, σε ένα πρατήριο μεταξύ Ronda και Marbella.
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Σας ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση και τα ενθαρρυντικά σας σχόλια!!
 

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Warwick, NY
Φοβερό ταξίδι!!! Από τις λίγες ιστορίες που διάβασα μονορούφι! Η ιστορία σου με ταξίδεψε σε μέρη που έχω πάει (Δολομίτες, Ελβετία, Τσεχία) και πρόσθεσε μερικά αστεράκια στον χάρτη μου (στόχος για επόμενο ταξίδι). Στόχος είναι και το ταξίδι με μηχανή, βέβαια...! Περιμένουμε και το επόμενό σου!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
από τα ωραιότερα ταξίδια που μπορώ να φανταστώ. Θα έλιωσες στη κούραση,παρά το εργαλείο. Μέσες άκρες πιο διευρυμένο θα κάνω το καλοκαίρι του 21...με αμάξι!!
Εννοείται θα δουλέψω πολύ πάνω στο δικό σου.respect!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Το ΜΠΡΑΒΟ μου φαίνεται φτωχό ....ίσως η καλλίτερη φωτο - ιστορία που έχω διαβάσει στα 11 χρόνια που είμαι μέλος στο forum. Mακριά από βαρετές περιγραφές που κουράζουν απίστευτα.
Μέρη που έχω πάει , φωτογραφίες που έχω τραβήξει ακριβώς στα ίδια μέρη , και ελπίζω να είμαι στο Telc σε λίγο καιρό
Απλά ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ !!!!
 

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.033
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινη
δεν υπαρχουν λόγια....μαγικό το ταξίδι σου!!!υπέροχες εικόνες που νομίζω μονο με roadtrip βλέπεις...μπραβο!!!
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.079
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω σε αυτήν την ιστορία!!!
  • Την γλαφυρή, σχεδόν ποιητική αφήγησή σου, χωρίς υπερβολές και χωρίς κουραστικές λεπτομέρειες!
  • Τις πολύ όμορφες φωτογραφίες σου που μας ταξιδεψαν!
  • Την απίστευτη οργάνωση ενός τόσο σύνθετου ταξιδιού με τόσες πολλές διαδρομές και εξαιρετικές επιλογές σε πόλεις, χωριά, ξενοδοχεία και εστιατόρια!
  • Το γεγονός ότι ταξίδεψες μόνος και με μηχανή σε δύσκολες καιρικές συνθήκες!
Συμπερασματικά: Η ιστορία σου με καθήλωσε και την διάβασα μονορούφι μέσα σε 2 ώρες χωρίς να σηκωθώ!! Από τις καλύτερες ιστορίες που έχω διαβάσει εδώ στο forum!!
Έβαλες πολλά μικρά αστεράκια στον ταξιδιωτικό μου χάρτη που θα φροντίσω να τα επισκεφτώ και δεν τα είχα φανταστεί!
Συγχαρητήρια!!! Σε ευχαριστούμε! :clap:
 
Last edited:

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Ενα απο τα καλυτερα ταξιδιωτικα που εχω διαβασει.Νασαι παντα καλα,να τα ξιδευεις με την μοτο σου και μαζι σου να ταξιδευουμε κι εμεις!!!
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Ενα απο τα καλυτερα ταξιδιωτικα που εχω διαβασει.Νασαι παντα καλα,να τα ξιδευεις με την μοτο σου και μαζι σου να ταξιδευουμε κι εμεις!!!
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!
 

KYRIAKIMETAXI

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Υπέροχο ταξίδι, μαγευτικές εικόνες, ζωντανές περιγραφές και καλογυρισμένα βιντεάκια που μας κάνουν να νιώσουμε ότι ταξιδέψαμε και εμείς σ΄αυτά τα υπέροχα μέρη! Κάθε επόμενο ταξίδι και καλύτερο! Μπράβο για την ωραία απόδοση αυτής της όμορφης περιπέτειας!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom