Θεσσαλονίκη-Νέα Υόρκη 132 ευρώ RT

me gusta viajar

New Member
Μηνύματα
4
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τανζανια
Καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum μια ερωτηση...Που τις βρισκετε τετοιες τιμες γιατι στην αναζητηση μεσω skyscanner για Ιουνιο η τιμη του εισιτηριου ειναι ανω των 350 πηγαινε-ελα
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.197
Καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum μια ερωτηση...Που τις βρισκετε τετοιες τιμες γιατι στην αναζητηση μεσω skyscanner για Ιουνιο η τιμη του εισιτηριου ειναι ανω των 350 πηγαινε-ελα
Στο skyscanner την βρήκαν.Πήγαινε στο πρώτο ποστ του θέματος που έχει και σύνδεσμο.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Ελπίζω όσοι κλείσατε να πετάξετε και να χαρείτε το ταξίδι σας.
Δυστυχώς δεν μπορώ τα έξοδα της εκεί διαμονής αλλιώς θα το είχα τσιμπήσει asap.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Μακάρι να πάνε όλα καλά γι' αυτούς που κλείσανε! Αν δεν είχα κλείσει 2 ταξίδια μέχρι τον Ιούλιο δε θα μου γλύτωνε!
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ελπίζω όσοι κλείσατε να πετάξετε και να χαρείτε το ταξίδι σας.
Δυστυχώς δεν μπορώ τα έξοδα της εκεί διαμονής αλλιώς θα το είχα τσιμπήσει asap.
Βρήκα πολύ καλό ξενοδοχείο μέσα στο Manhattan (Lower East), που η κανονική του τιμή είναι 200+€, με 37€ τη βραδιά με πρωινό!!! Αλλά δεν το έκλεισα γιατί δεν ξέρω τι θα γίνει.
Μέχρι πότε πρέπει να περιμένουμε για ακύρωςη για να είμαστε σίγουροι;
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Βρήκα πολύ καλό ξενοδοχείο μέσα στο Manhattan (Lower East), που η κανονική του τιμή είναι 200+€, με 37€ τη βραδιά με πρωινό!!! Αλλά δεν το έκλεισα γιατί δεν ξέρω τι θα γίνει.
Μέχρι πότε πρέπει να περιμένουμε για ακύρωςη για να είμαστε σίγουροι;
Εγώ θα το κλεινα πάντως! Η τιμή που λες είναι ξεφτίλα... Πιστεύω θα το είχαν αλλάξει αν ήταν fail fare. Οι αλλαγές που βλέπω φαίνεται να οφείλονται απλά στην αυξηση της ζήτησης όχι σε fail fare.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Βρήκα πολύ καλό ξενοδοχείο μέσα στο Manhattan (Lower East), που η κανονική του τιμή είναι 200+€, με 37€ τη βραδιά με πρωινό!!! Αλλά δεν το έκλεισα γιατί δεν ξέρω τι θα γίνει.
Μέχρι πότε πρέπει να περιμένουμε για ακύρωςη για να είμαστε σίγουροι;
Δεν με αφήνετε να ησυχάσω εδώ μέσα.

Από όσο καταλαβαίνω για εμάς τους Αθηναίους θα πρέπει να βρούμε τρόπο να πάμε στη Θεσσαλονίκη πρώτα για να πιάσουμε την διαδρομή από την αρχή.
Υποθέτω ότι στην επιστροφή βγαίνεις στην Αθήνα και δεν συνεχίζεις για Θεσσαλονίκη πάλι (με κίνδυνο να σου κάνουν μήνυση οι παλαβοί)
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Δεν με αφήνετε να ησυχάσω εδώ μέσα.

Από όσο καταλαβαίνω για εμάς τους Αθηναίους θα πρέπει να βρούμε τρόπο να πάμε στη Θεσσαλονίκη πρώτα για να πιάσουμε την διαδρομή από την αρχή.
Υποθέτω ότι στην επιστροφή βγαίνεις στην Αθήνα και δεν συνεχίζεις για Θεσσαλονίκη πάλι (με κίνδυνο να σου κάνουν μήνυση οι παλαβοί)
Λογικά αυτό μπορείς να το κάνεις στην επιστροφή αν έχεις χειραποσκευή. Αν έχεις παραδώσει βαλίτσα θα στην βάλουν αυτόματα στην πτήση της θεσσαλονίκης.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Λογικά αυτό μπορείς να το κάνεις στην επιστροφή αν έχεις χειραποσκευή. Αν έχεις παραδώσει βαλίτσα θα στην βάλουν αυτόματα στην πτήση της θεσσαλονίκης.
Αυτο δε γίνεται η βαλιτσα θα ξεφορτωθεί αν δεν εμφανιστει στην εξοδο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom