Αυστρία Γερμανία Ελβετία Τσεχική Δημοκρατία "...Ό,τι αγαπώ είναι το πιστόνι σε κίνηση..."

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Υπέροχο ταξίδι, μαγευτικές εικόνες, ζωντανές περιγραφές και καλογυρισμένα βιντεάκια που μας κάνουν να νιώσουμε ότι ταξιδέψαμε και εμείς σ΄αυτά τα υπέροχα μέρη! Κάθε επόμενο ταξίδι και καλύτερο! Μπράβο για την ωραία απόδοση αυτής της όμορφης περιπέτειας!!
Σ' ευχαριστώ θερμά για τα καλά σου λόγια!! Μήπως ήρθε η ώρα να διαβάσω κι εγώ το πρώτο σου ταξιδιωτικό άρθρο εδώ στο forum από τα ωραία ταξίδια σου?
 

Kasiopia

Member
Μηνύματα
10
Likes
8
Απίστευτο, ζηλευτό road trip. Με πήρες μαζί σου στο ταξίδι σου με το κείμενό σου, τις φωτογραφίες σου αλλά και με τα επαγγελματικά σου βιντεάκια. Και πόσο όμορφη μουσική υπόκρουση! Σ' ευχαριστώ!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν και η Ευρώπη έχει πάψει από καιρό να με θέλγει, ομολογώ πως η ιστορία σου με γαλήνεψε και με μάγεψε. Τελικά σα το ταξίδι με μηχανή δεν έχει!
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Απίστευτο, ζηλευτό road trip. Με πήρες μαζί σου στο ταξίδι σου με το κείμενό σου, τις φωτογραφίες σου αλλά και με τα επαγγελματικά σου βιντεάκια. Και πόσο όμορφη μουσική υπόκρουση! Σ' ευχαριστώ!!!
Εγώ σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Χαίρομαι που απόλαυσες το ταξιδιωτικό μου και ιδιαίτερα τα βιντεάκια μου, στα οποία ομολογώ "ρίχνω" αρκετή δουλειά για καλό αποτέλεσμα.
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Αν και η Ευρώπη έχει πάψει από καιρό να με θέλγει, ομολογώ πως η ιστορία σου με γαλήνεψε και με μάγεψε. Τελικά σα το ταξίδι με μηχανή δεν έχει!
Σ' ευχαριστώ fenia42! Αγαπώ ακόμη την Ευρώπη (και βέβαια λατρεύω Αφρική, Ασία) με τις λέξεις που αναφέρεις στο μήνυμά σου: πάντα με γαληνεύει και με μαγεύει. Όσο για τη δεύτερη παρατήρησή σου, επαυξάνω ανυπομονώντας από τώρα για τη μέρα που θα ξεκινήσω το Motoeurope 2019.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Πολυ ωραια ιστορια και καταπληκτικα βιντεο. Μου ανοιξες την ορεξη για νεα ταξιδια στα μαγευτικα μερη που πηγες.
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Πολυ ωραια ιστορια και καταπληκτικα βιντεο. Μου ανοιξες την ορεξη για νεα ταξιδια στα μαγευτικα μερη που πηγες.
Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και ιδιαίτερα για τα βίντεό μου!
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Τι ωραία φάση μωρέ...
Εκεί δίπλα στο Kufstein είχαμε φιλοξενηθεί στο δρόμο για Ισλανδία, από ένα ζευγάρι Αυστριακής - Κουβανού, που μετά μας άφησαν και μόνους μια εβδομάδα σπίτι τους, γιατί κατέβαιναν Βοσνία για γάμο.
Τι εκδρομές τριγύρω, τι λίμνες και βουνά...
οκ, με μηχανή δεν το έχω, αλλά και με το αμάξι καλά είναι.😁
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Τι ωραία φάση μωρέ...
Εκεί δίπλα στο Kufstein είχαμε φιλοξενηθεί στο δρόμο για Ισλανδία, από ένα ζευγάρι Αυστριακής - Κουβανού, που μετά μας άφησαν και μόνους μια εβδομάδα σπίτι τους, γιατί κατέβαιναν Βοσνία για γάμο.
Τι εκδρομές τριγύρω, τι λίμνες και βουνά...
οκ, με μηχανή δεν το έχω, αλλά και με το αμάξι καλά είναι.😁
Χαίρομαι που με το οδοιπορικό μου σου αναβίωσα όμορφες μνήμες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom