ΗΠΑ Παραστασεις στο broadway

Μηνύματα
8
Likes
0
καλησπερα! θα παω το Μάιο νεα υορκη και σκεφτομαι να δω μια παρασταση στο broadway. εχετε να μου προτεινετε καποια ; ευχαριστω!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία

vrea

Member
Μηνύματα
232
Likes
209
Για το Hamilton γίνεται χαμός. Τα εισιτήρια όμως είναι απλησίαστα... Δες μήπως βρεις κάτι ειδάλλως σε 1-2 χρόνια που θα πέσουν οι τιμές. Αλήθεια το έχει δει κανείς?

Αν είσαι με παιδιά (και χωρίς), το lion King είναι κορυφαίο.

Εμείς που θα έχουμε και τους μικρούς μαζί, κλείσαμε για Aladdin.

Φυσικά υπάρχουν και οι σίγουρες, κλασικές επιλογές όπως πχ το Phantom of the Opera, Chicago κλπ, αν δεν τα έχεις δει.
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Για το Hamilton γίνεται χαμός. Τα εισιτήρια όμως είναι απλησίαστα... Δες μήπως βρεις κάτι ειδάλλως σε 1-2 χρόνια που θα πέσουν οι τιμές. Αλήθεια το έχει δει κανείς?

Αν είσαι με παιδιά (και χωρίς), το lion King είναι κορυφαίο.

Εμείς που θα έχουμε και τους μικρούς μαζί, κλείσαμε για Aladdin.

Φυσικά υπάρχουν και οι σίγουρες, κλασικές επιλογές όπως πχ το Phantom of the Opera, Chicago κλπ, αν δεν τα έχεις δει.
ναι η αλήθεια ειναι οτι το hamilton εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο. μαλλον για το lion king το βλεπω. σ ευχαριστω πολυ!!

Κι εμείς Aladdin είχαμε δει πέρυσι και μας άρεσε..
πρεπει να ειναι και οικονομικό
ευχαριστωω
 
Last edited by a moderator:

soniav

Member
Μηνύματα
34
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Καλησπέρααα!!! Ξέρει κανείς κάποιο αξιόπιστο site για αγορά εισιτηρίων Broadway και σε καλές τιμές?
 
Μηνύματα
40
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Θα ήθελα να ρωτήσω για μια παράσταση στο Broadway.Mπαίνω στο site Broadway.com ή στο book last minute BROADWAY να κλείσω το moulin rouge ή κάποια άλλη παράσταση και μου ζητάει προμήθεια ανάλογα το έργο από 17- 60 USD.Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος δίχως προμήθεια??
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Κι εγώ από telecharge είχα κλείσει. Σχεδόν παντού υπάρχει προμήθεια για αγορά online εισιτηρίων στη ΝΥ, αλλά το ποσό που αναφέρεις (17-60 $)είναι πολύ μεγάλο.
 
Μηνύματα
40
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κι εγώ από telecharge είχα κλείσει. Σχεδόν παντού υπάρχει προμήθεια για αγορά online εισιτηρίων στη ΝΥ, αλλά το ποσό που αναφέρεις (17-60 $)είναι πολύ μεγάλο.[/Q
Θα ήθελα να ρωτήσω για μια παράσταση στο Broadway.Mπαίνω στο site Broadway.com ή στο book last minute BROADWAY να κλείσω το moulin rouge ή κάποια άλλη παράσταση και μου ζητάει προμήθεια ανάλογα το έργο από 17- 60 USD.Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος δίχως προμήθεια??
Το telecharge είναι πιο ακριβό από τα παραπάνω που αναφέρω.Δεν είναι υπερβολή Tα ποσά προμήθειας που αναφέρω, είναι πραγματικότητα.Για το moulin Rouge στο site Broadway.com μου ζήτησαν στις πιο οικονομικές, τελευταίες θέσεις τα παρακάτω ποσά:

2 x $139.00

Service & Handling
2 x $54.21

Insurance
2 x $20.00

Subtotal
USD$426.42
 

vrea

Member
Μηνύματα
232
Likes
209
Εμείς είχαμε κλείσει εισιτήρια τον Μάιο που μας πέρασε από το site της Ticketmaster με πολύ μικρότερες προμήθειες από αυτές που περιγράφεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom